چین می دهد یک نگاه اجمالی از چگونگی رستوران ها ممکن است به کار گیرند پست-همه گیر از جمله بهداشت مدارک و تب چک

چین است که به آرامی شروع به بازگشت به زندگی عادی به آن موارد از رمان coronavirus ادامه به کوچک پس از آن نبرد آغاز شد که در ماه دسامبر 2019. اما طبیعی باقی مانده ذهنی در گیر و بسیاری از کارشناسان به دنبال چین رفتار — به طور خاص در رستوران — ببینید که چگونه کشورهایی مانند ایالات متحده عمل خواهد کرد هنگامی که مستندات برداشته می شوند.

با توجه به کسب و کار خودیشده اند وجود دارد برخی از تفاوت قابل توجهی در چگونه مردم خوردن در رستوران در حال حاضر در مقابل قبل از همه گیر با برخی از تغییرات کوچک و دیگران شدید.

برای مثال بسیاری از رستوران ها در چین باید ظرفیت های جدید محدودیت — یک قانون است که بسیاری از کارشناسان اشاره کرده اند که در حال حاضر در حال وقوع در ایالات متحده است.

به عنوان مثال هنگ کنگ بر اساس رستوران شده اند از نظر قانونی دستور داد تا اطمینان حاصل شود که ظرفیت باقی مانده کمتر از 50 درصد است. علاوه بر این گروه از مردم محدود به چهار یا کمتر.

اگر رستوران نیست رعایت قوانین صاحبان خطر جریمه بیش از 6000 $و یا حتی به طور بالقوه زندان هم به لحن شش ماه.

علاوه بر پارتیشن های ایجاد شده بین جداول و مبلمان چیده شده است برای همه مناسب اجتماعی فاصله سیاست و همه کاربران و سرور ها خواست به پوشیدن ماسک صورت مگر اینکه خوردن یا نوشیدن.

دیگر تغییرات بیشتر متمرکز بر کاربران از امکانات رستوران خود را. برای مثال بسیاری از رستوران ها در هنگ کنگ در حال حاضر نیاز به حرارت چک برای هر فردی از ورود به محل. متوسط چک نیز در حال استفاده در شانگهای.

هر چند تب نشانه ای از بیماری در بسیاری آن را یکی از شایع ترین علائم COVID-19.

restaurant in coronavirus pandemic
  Chris J Ratcliffe / گتی ایماژ

مراجعان نیز خواسته می شود در صورتی که در تماس با ردیابی نرم افزار با بسیاری از رستوران ها با استفاده از نرم افزار است که نشان می دهد اگر مالک شده است در تماس با هر کسی که به تازگی تشخیص مثبت.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم یکی از بزرگترین تفاوت ها در ناهار خوری الگوهای در چین است که در حال حاضر بسیاری از مشتریان در حال انتظار برای امضای قرارداد که تعهد آنها به ویروس و باید آگاهانه به تازگی در تعامل با کسی که با این ویروس.

“اگر مهمان کاهش به تکمیل فرم نمی شود ترس به نوبه خود آنها را دور” یکی از شرکت رستوران نوشت و افزود که آنها تبدیل به دور بیش از 50 نفر در یک شب.

“آنها ممکن است ناراحت شود در حال حاضر, اما آن را کاملا درست انجام برای محافظت از تیم خود و مهمانان خود را. این احساس ناراحت کننده چرا که ما در کسب و کار مهمان نوازی اما ما باید برای درک واقعیت در دنیای جدید ما وجود داشته باشد در” بیانیه ای به پایان رسید.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا چنین تغییراتی را نیز در ایالات متحده به عنوان بسیاری از ایالت ها شروع خود را دوباره باز روند. برخی اجتماعی و فاصله گرفتن از شیوه های ذکر شده اند مانند زمانی که طرفداران اندود شده تا در خارج از آتلانتا مرکز در اوایل امروز برای خرید به تازگی منتشر شده هوا اردن کفش ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>