کودکان – آفتاب ما در طول مستند


توسط Kulsum مصطفی

الهام بخش هندی: ما قهرمان عدد هفت است و نه فقط یک نفر بلکه کل کودکان قبیله. این چابک انسان در طول این تاریک و غم انگیز روز از مستند کمک کرده اند گسترش آفتاب در خانواده خود را. سلام به این فرشته روح و خود را خوش بین رفتار خود را خوش مشرب تند تند شوخی و بیان خود را از شادی محض در توجه undivided خود را پدر و مادر و بزرگان. بسیاری از آنها را با پدر و مادر کار واقعا هرگز آن را خیلی خوب است.

قفل شده در داخل خانه های خود را با دیگر هیچ دسترسی به پارک های بازی, سرو, رستوران ها و یا احزاب است. آن است که یک جهان عجیب و غریب که در برابر کودکان در طول مستند. عشق و امنیت و اهمیت سه خواسته از هر کودک. ملی مستند با توجه به کروناویروس به نظر می رسد به ارائه کودکان با این وفور. در حالی که برای آنهایی که کمی است شادی محض به پدر و مادر خود را در اطراف 24x 7 برای آنهایی که مسن تر به نظر می رسد یک تعطیلات طولانی از مدرسه و آزادی برای تنبلی کردن در اطراف آنها ست . باور کنید یا نه اما اگر یک بخش از جامعه است که واقعا واقعا لذت بردم از معرفی مستند در هند آن است که ما kiddos. با بهره گیری از undividedattention از پدر و مادر خود آنها را خوشحال شده به دست دنیوی وظیفه زود بیدار شدن برای رفتن به مدرسه برای رفتن شهریه یکd انجام مشق شب.

هرگز قبل از خانواده لذت می برد حضور خود را فرزندان بسیار است. اثبات واقعی استرس busters برای بزرگان این کودکان در حال آفتاب برای خانواده در این غم انگیز و تاریک ساعت از مستند. خود شادی و نشاط را اضافه کرده آنقدر روشنایی در خانه است. آنها را نگه داشته و تمام اعضای خانواده را سرگرم خود, شوخی, جوک و البته و شور و شوق به یادگیری یک مهارت جدید می توان باغبانی پخت و پز و یا آموزش دینی درس.

ثانیهقبل از اینکه تیم ما به ارمغان می آورد برای شما برخی از فیلم ها از این آفتاب کودکان و نوجوانان. به دلیل کسب اجازه از پدر و مادر خود را گرفته شده است.

بنابراین برای اولین بار است Omisha Khanna. او در طول پنج مستند. بسیار نا امید با این واقعیت که او نمی تواند در پرتاب یک جشن تولد و تماس با دوستان و خانواده او ساخته شده آن را با تزئینات منطقه ای در اتاق نشیمن به عنوان حزب منطقه ساخته شده مورد علاقه خود را اسنک, پخته کیک و بالاتر از همه او رو به ژست برای ویدئو و تصاویر. این بود که او روزنامه نگار, عمه ، خاله, Roli Khanna که مشترک ویدئوها با ما.

چه ایستاده بود در این فیلم زیبا این واقعیت است که جلسه نخست وزیر مودی در سخنرانی در آستانه مستند کمی Omisha نمی تواند درک چرا Modiji می خواستم برای شکستن چرخه. این بود تنها پس از پدرش به او توضیح داد که آن را چرخه بیماری بود که شکسته او امضا یک آه امداد.

وجود دارد یکی دیگر از ویدئو های به اشتراک گذاشته شده توسط Mr ندیم الدين از شش سال قدیمی پسر نبیل الدين که در آن او کمک نبیل قلم مو رنگ کردن مذهبی خود را در درس و یا آنچه که او خواستار “نورالدین کی buniyaad. “

پنج سال, Mohd ارشان مشغول است نورد از chapattis. این ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط پدر او دکتر عابد اصغر. یک کمی که مانند پدر و مادر خود را می خواهد به یک پزشک زمانی که او رشد می کند به نظر می رسد با بهره گیری از نقش Roti آشپز در مستند.

ناز Inaya رضوی ذوب قلب ما در این فیلم زمانی که او حاضر برای به اشتراک گذاشتن کوکی ها شکلات با حتی مادرش. این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط doting کون به دهن Shahna Naqvi.

و در اینجا یک ویدیو که تقویت زیبا پیوند میان یک خواهر و برادر. نه ساله Zoran رضوی است درس گرفتن از مادر خود را به یاد بگیرند که چگونه به پخت کیک برای خواهر بزرگترش زارا. در یکی دیگر از تصویر ما می توانید ببینید که چگونه یک کمی است که با بهره گیری جشن تولد آنلاین.

وجود دارد بسیاری از بسیاری از ویدئوها اما ما نمی تواند جای همه آنها را در اینجا. لطفا اضافه کردن آنها را به خود آفتاب خود آلبوم. ما باید در برابر دست ما برای این کمی دلبر. باید دعا کنیم که در حالت عادی برمی گرداند و این قفس بسته نرم افزاری از شادی فرصتی برای اجرا و که آنها را وارث زمین که خالص است و استقبال و بیماری است.

در اینجا راهنمایی برای نگه داشتن بچه ها خود را درگیر در مستند :

*شامل آنها را در آسان صنایع دستی.

*بازی با آنها را در بازی های داخلی مانند ludo یا carom.

*آنها آموزش اولیه کودکان و نوجوانان پخت و پز.

*آنها آموزش باغبانی عمودی.

*شامل آنها را در یک آنلاین نوشتن رقابت.

*طراحی داستان سرایی جلسات.

*دسترسی به آنها را رایگان مطالعه فایلهای دیداری.

*اختصاص آنها ساده کارهای خانگی.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>