‘مراقبت از کودکان است که زیرساخت های’: لیندا اسکات مدل برای رشد اقتصادی متکی بر زنان

دو X اقتصاد توسط لیندا اسکات Farrar, Straus and Giroux

لیندا اسکات است که یک دانشمند اجتماعی و فعال که کتاب جدید دو X اقتصاد: حماسه پتانسیل زنان توانمند برای تلفن های موبایل زنگ در نظام اقتصادی محرومیت زنان و فک انداختن انقیاد در طول تاریخ. چه Scott طرح در این دوره یک اقتصاد است که نه تنها سبب محافظت می کند اما افزایش تولید ناخالص داخلی جهانی. چرا اقتصاددانان به عنوان یک مدل شبیه به این قبل از ؟ “از آنجا که اقتصاددانان بیشتر تمایل به فکر می کنم که زنان را بیشتر از یک سهم” اسکات می گوید ناظر بیش از زوم در اواخر ماه ژوئن.

با پس زمینه ای اعم از تاریخچه و مردم شناسی به امور مالی و بازاریابی اسکات آکسفورد محقق که با این نسخهها کار با شرکت های چند ملیتی و بین المللی سازمان های دولت های ملی و جهانی و سازمان های غیر دولتی “طراحی و تست برنامه هایی برای بهتر شامل زنان در اقتصاد جهانی است.” از اسکات تحقیقات با همکاری ایوان به کار توزیع نوار بهداشتی در غنا است که ثابت کرد برای تمدید دختران جوان’ تحصیلات و استقلال مالی اسکات فمینیست نیروی.

اسکات صحبت با ناظر در مورد عملی تغییرات ما می تواند به ما سیستم اقتصادی و چه جهانی همه گیر باید آموزش جهان در مورد مهد کودک با یک cameo از نوه خود را در پس زمینه. مانند استعاره کامل برای زنان شاغل, Scott شده است متعادل مهد کودک در حالی که او دختر است که در محل کار به عنوان یک دکتر ER مبارزه COVID در خط اول جبهه.

ناظر: به من بگویید اگر من توصیف آنچه شما اصطلاح “دو X اقتصاد” درست است. آن بکر است اقتصاد است که می تواند هزاران میلیارد دلار به تولید ناخالص داخلی و صلح و انسانیت را به جهان ما. زنان برابری ایجاد رفاه و نه راه دیگری در اطراف. زمانی که زنان صرف پول آنها به احتمال زیاد به صرف آن در جامعه و خانواده است. برای مثال شما در نوشتن است که خشونت علیه زنان در هزینه های کشور پنج درصد از تولید ناخالص داخلی است که بانک جهانی تخمین می زند که به دلیل نابرابر پرداخت, اقتصاد محلی از دست می دهد US$160 تریلیون دلار در هر سال است. در واقع سلطه مرد بد است برای جهان و برای اقتصاد است.
لیندا اسکات: در آن است. تنها چیزی که من را واجد شرایط است که زنان تا حد زیادی دست نخورده این معنا که آنها مورد استفاده قرارگرفته است. زمانی که به اصطلاح “کشورهای پیشرفته” اجازه دهید زنان به نیروی کار وجود دارد یک دست انداز بزرگ در تولید ناخالص داخلی. اما زنان متاهل در یک بسیار سنتی اقتصاد—از جمله زنان در ایالات متحده—به طور معمول نگاه نگران زنان متاهل شاغل در خارج از خانه. در بنگلادش عمل آنها یک شکل از انزوا جایی که آنها حتی نمی توانید از خانه. به طوری که آنها شده اند از جمله در اقتصاد نشده است. این مهم است که به می گویند که زنانی که کار می کنند در کشورهایی که در آن وجود ندارد که خیلی به کار رسمی همه زنان کار می کنند. آنها در زمینه کار می کنند و آنها را تا حد زیادی استفاده قرار گیرد. بنابراین گاهی اوقات آن را شنود گذاشته اما آن را استثمار.

همچنین نگاه کنید به: ‘شارت” داستان 9 زنانی را تغییر دیوان عالی کشور

این تمایز است. اغلب از آن است که زنانی که کار می کنند در ردیف پایین تر است.
راه من اغلب فکر می کنم در مورد آن است که درصد زنان مشارکت نیروی کار شروع می شود در یک انتهای طیف با کشورهای اسکاندیناوی و چین می رود و به یک درصد کوچکتر از وسط و سپس تا جهش بزرگ دوباره زمانی که شما رسیدن به کشورهای فقیر به دلیل این کشورها ندارد و هر صنعت توسعه یافته و کسانی که زنان فقط در خارج وجود دارد شکستن پشت خود را.

شما نوشتن که 80 درصد از زمین farmable سطح است که متعلق به مردان است که خود را از وابستگی اقتصادی منجر به خشونت است. همانطور که من در خواندن کتاب خود را در هر صفحه دیگری بود جهنم سوراخ آنچه زنان باید از طریق رفته و همچنان به رفتن را از طریق. پس چگونه ما تغییر فرهنگ خشونت نسبت به زنان است ؟
من فکر کردم تا بیش از حد. من فکر می کنم ما باید در ریشه کن کردن هر چیزی در مورد رزمندگان در پسران و نه تشویق جنگجو در دختران است. ما نیاز به حرکت به دور از آن را به عنوان ما می توانیم. هیچ سوالی در این نقطه است که کل بسته سنتی مردانگی سم است و بسیار آسیب رساندن به پسر کوچک. آن منجر آنها را به فکر می کنم مردانگی برابر خشونت است.

فرهنگ خشونت تاثیر بزرگی بر توانایی زنان برای تعامل اقتصادی است. توانمندسازی اقتصادی می تواند در محافظت از زنان از برخی از اشکال خشونت به دلیل آن را می دهد آنها را وسیله ای برای به دست آوردن این که آیا سمی محیط خانه و یا محل کار.

ما را دیده اند فوق العاده پاکسازی و داد و بیداد بیش از این فاحش قتل جورج فلوید. آن را احساس می کند مانند یک احتمال واقعی وجود دارد به صورت منظم تغییر دهید. شما می نوشت که آن را تنها با توجه به حقوق مدنی است که حمایت خاصی ساخته شده بودند برای زنان است. در حالی که موج دوم فمینیسم بدنام بود به استثنای زنان, رنگ, چگونه می توانم به شما بر این باورند که جنبش فمینیستی و سیاه زندگی مهم جنبش تقاطع را در سیاست ،
آنها کاملا در هم تنیده. تمام حقوق زنان آمده اند تحت حقوق مدنی به طور خاص طراحی شده برای مسابقه. آن را نیز مورد افرادی که باید مسائل را با برابری جنسیتی تقریبا همیشه در حال نژادپرستانه و ضد همجنس. این نوع تعصبات آیا تمایل به سفر با هم بنابراین این واقعیت است که این مورد باید به کمک این جنبش ها با هم حرکت می کند.

لیندا اسکات. ریک برن

اجازه دهید بحث در مورد مردسالاری و سرمایه داری. بسیاری از فمینیستها معتقدند فمینیسم و سرمایه داری نمی تواند همزیستی.
من یک فن بزرگ از سرمایه داری هم باید بگویم. من فکر می کنم آن را فقط بدست واقعا untethered میکنند به هر چیزی معقول و این روند در جریان بوده است از ریگان اما واز خیلی بدتر در آخرین پنج یا ده سال. از سوی دیگر من فکر نمی کنم سوسیالیسم راه حل است یا نه. بنابراین اساسا جایی که من ایستاده است مرتب از کنترل سرمایه داری الیزابت وارن به نام “بازار با قوانین” و که در آن من فکر می کنم ما نیاز به.

من اساسا استدلال این روزها که مردسالاری است که قطعه اصلی که مشکل اصلی زنان و سرمایه داری است که فقط یک پلاگین در. بنابراین سوسیالیسم.

آیا شما امیدواریم که که ما واقعا می تواند در تغییر ؟ منظورم این است که آیا شما فکر می کنم دو X اقتصاد است که در واقع شدنی?
اوه خدای من بله. من نمی خواهد که در این کتاب نوشته شده اگر من فکر نمی کنم آن می تواند انجام شود. من کاملا فکر می کنم آن می تواند انجام شود و در حال حاضر این زمان. اقتصاد به گونه ای است که وجود دارد بسیار درایو به رشد است. این دیوانه اگر شما در مورد رشد به نادیده گرفتن, در برخی موارد تقریبا نیمی از اقتصاد خود را. آن را فقط آجیل! که دیگر چیزی که من می خواستم بگم در مورد پتانسیل بکر. در ایالات متحده, به عنوان مثال, شما تنها باید حدود 66 درصد از زنان شاغل, اما آن را [دست نخورده] به این معنا که آنها تولید 40 درصد از تولید ناخالص داخلی. در حال حاضر با این بیماری همه گیر وجود دارد که نیاز به اقتصاد واقعا سریع به تولید ناخالص داخلی به بالا اما نه خیلی زیاد توجه پرداخت به چگونه زنان نیاز به کار گرفته می شود به عقب بر گردیم و آن را تبدیل شدن به بسیار روشن در سراسر جهان در حال حاضر حداقل در سراسر کشورهای غربی که زنان هستند که متفاوت تحت تاثیر قرار.

پس چگونه ما زنان به افزایش تولید ناخالص داخلی و زنان متفاوت تحت تاثیر قرار?
وجود دارد دو درس من امیدوارم که آمد واقعی قوی در طول این بیماری همه گیر. یکی از ارزش های پرداخت نشده نیروی کار—که کسانی هستند که خواسته های جدی—و دوم این است که مراقبت از کودکان. ایده این است که شما همیشه رفتن به حل تمام این نابرابری مشکل را با اجازه دادن به زنان از خانه کار می کنند—من نمی دانم من با چهار سال و سه ماه و من تا به حال سه مهلت آینده زمانی که این بیماری همه گیر ضربه و تلاش به کار این مهلت و مراقبت از او را با پرستار بچه, هیچ چیز—چگونه از مردم انتظار داریم که باید انجام شود ؟ شما می توانید نیست.

چگونه حل کنیم ؟
پاسخ آن است که همیشه مهد کودک. پاسخ به همه چیز صادقانه جهانی است, مقرون به صرفه, با کیفیت بالا, مهد کودک.

چگونه فراموش کنیم ؟
بنابراین تا آنجا که من می توانم بگویم آن را واقعا به من نگاه مانند شما می توانید برای آن پرداخت و شما می توانید پرداخت برای آن را تقریبا بلافاصله. اما دولت فکر می کند از مهد کودک به عنوان یک غیر مسلح هدیه به زنان چیزی است که برای بیرون آمدن از جیب در پایان از بودجه. من فکر می کنم یکی از چیزهایی که در حال رفتن به آمده است این ایده که مهد کودک زیرساخت ها است. نه تنها به دلیل آن اجازه می دهد تا زن کار می کنند اما همچنین به این دلیل که شما واقعا نیاز به یک سرمایه گذاری بهتر در کودکان بیش از آنچه که ما را.

آیا شما فکر می کنم مزد نیروی کار پرداخت می شود ؟
من لزوما فکر می کنم می توان آن را برای پرداخت می شود. بسیاری دیگر از اقتصاددانان و مردم در این منطقه هستند گفت: ما نیاز به حداقل ضمیمه دلار رقم را به آن طوری که ما می تواند ارزش آن را [به صورت تولید ناخالص داخلی]. شما می دانید حتی زمانی که زنان کار آنها هنوز هم بیشتر از مزد کار است. بنابراین وجود یک درایو را امتحان کنید و کمی که دلیل آن را نامرئی به مردم است. و من فکر می کنم این تجربه از همه نیاز به رفتن به خانه و یا انجام آن خود را—و یا تماشای آن را در حال انجام توسط شریک زندگی خود مادر یا خواهر یا هر کس که در آن است—در حال رفتن به واقعا سیلی مردم در صورت. منظورم این است که من انجام داده اند این بسیاری از بارهای ظروف… فکر نمی کنم تا کنون.

بنابراین بدیهی است که ما باید بیشتر زنان در قدرت قضات زنان در سیاست زنان مدیران اجرائی. اما آنچه که باید زنان برای مبارزه در سیاست ،
من فکر می کنم این واقعا مهم است برای شروع بسیار خاص بنابراین شما می دانید آنچه شما نیاز دارید انجام می شود. یک چیز ما فقط صحبت کردن در مورد این است که زنانی که در خانه بماند واقعا نشده اند خطاب توسط جنبش فمینیستی. وجود دارد یک انشعاب که باید هرگز اتفاق افتاده است و من واقعا احساس می کنم مثل آن دسته از زنان را تبدیل به آسیب پذیر تر و نه کمتر. آنها شدیدا آسیب پذیر در زمان طلاق و اگر آنها شروع به کار دوباره آنها کوچکتر حقوق بازنشستگی کوچکتر اجتماعی, اوراق بهادار, همه چیز کوچکتر زمانی که آنها بازنشسته شوند.

من شنیده ام برخی از مردان شکایت در مورد چگونه قوانین طلاق هستند همه به نفع زنان است که نمی تواند درست باشد. من واقعا دوست داشتم که شما را متمایز از مردان خوب از قلدر در طول تاریخ.
وجود دارد هرگز به عنوان بسیاری از مردان خوب به عنوان وجود دارد در حال حاضر, بنابراین من فکر می کنم آن را واقعا مهم نیست به تار هر کس با همان قلم مو. اما من شنیده ام این نوع از چیزهایی که بیش از حد. “خب او تمیز my clock” نوع از چیزی. من به شما بگویم. که واقعا مناسب نیست با این آمار. آمار می گویند که زنان واقعا یک اسلاید کودکان را به یک اسلاید. آنها بسیار به احتمال زیاد به سقوط به فقر است. به طوری که فقط BS. من فکر می کنم یکی دیگر از چیزی که من می خواهم برای دیدن است که زنان مصرف یک نگاه بهتر در موضوع سرمایه است. مردم نمی سرمایه گذاری در آنها و همچنین ورزش نمی کنند به همان اندازه کنترل در خانواده بیش از دارایی های خانواده. و این است که با سفارشی واقعا. و این چیزی است که می آیند تا در موج دوم اما این است که هیچ کس واقعا به شرح زیر است.

بنابراین اگر شما نگاه کنید در خاتمه من ذکر شده آنچه که من فکر می کنم اولویت باید باشد. من ذکر شده آنها را با توجه به چگونه کم میوه آویزان است. یکی از اولین این است که این کسب و کار در مورد این قرارداد که هیچ کس متوجه به خصوص در مطبوعات بنابراین اجازه دهید مشکل رفع شود.

منظور شما از قرارداد داوری است که بسیاری از شرکت های آمریکایی و نیروی کارکنان به علامت ؟ شما می نوشت که این قوانین برگزار شد قانون اساسی توسط محافظه کار در دیوان عالی کشور است.
بله. این اولین چیزی است. کسانی که باید بروید و این که در همه مورد علاقه است. نکته دوم این است که مراقبت از کودکان. آن را دشوار است اما شدنی است. هیچ سوالی وجود دارد که رفتن به بسیاری از تفاوت. آنها نیاز به فشار است که تا زمانی که آنها برنده شوید. منظور من به طور جدی تا آنها برنده و هرگز نمی دهد تا.

این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>