ستاد’ کریس جونز وعده ‘پنج به علاوه’ حلقه در حالی که گفت چیزی را تغییر در رویکرد خود را

Kansas City Chiefs ستاره Chris Jones انجام شده است بسیار کمی از صحبت کردن در مورد چقدر خوب او فکر می کند که تیم او می تواند پس از او امضا خود را فرمت. روز دوشنبه او ساخته شده ظاهر در KCSP 610 Sports Radio, و با توجه به مایک Florio از فوتبال حرفه ای صحبت او ساخته شده یک وعده خواهد بود دشوار است برای هر ورزشکار حرفه ای به نگه داشتن. جونز گفت: رادیو میزبان خود تیم سوپر باول پیروزی در این زمستان فقط آغاز راه بود.

“ما قصد داریم به یکی دیگر از رژه و یکی دیگر از رژه و یکی دیگر از رژه” جونز گفت. “ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما را نه یک نه دو نه سه نه چهار اما پنج به علاوه حلقه به کانزاس سیتی است. آن بوده است که 50 سال از انتظار اما صبر به پایان رسیده است در حال حاضر. از آن زمان به ایجاد یک سلسله.”

Florio با اشاره به این که پنج به علاوه حلقه را کاملا تشکیل یک سلسله. او اضافه کرد که در حالی که نمی توان آن را غیر ممکن است رفتن به چیزی نزدیک به آسان است. تنها بازیکن در NFL را نسل فعلی که بیش از پنج سوپر باول حلقه است سابق و جدید انگلستان میهن پرستان و زمان Tampa Bay Buccanneers کارفرمایی تام بردی. آینده Hall of Famer دارای شش.

این تحلیلگر با اشاره به این که برای جونز’ تیم ممکن است آن را دشوار است به خصوص با توجه به چگونه آنها خود را برای اولین بار مسابقات قهرمانی NFL در دهه. در 2019 postseason آنها تا به حال برای صعود به پیروزی در هر بازی از بازگشت از کسری از 24 برابر Houston Texans پایین 10 دو بار جداگانه در برابر تنسی تیتان و پایین 10 به San Francisco 49ers در کاسه فوق العاده با تنها هفت دقیقه به رفتن در این بازی است.

Kansas City Chiefs defensive coordinator Steve Spagnuolo congratulates Chris Jones #95 of the Kansas City Chiefs
  دیوید Eulitt / گتی ایماژ

Florio با اشاره جونز و دوستانش در حال رفتن به رخنه کردن در هر کسی که در این سال یا. آنها از آن ساخته شده به مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2018 قبل از برنده شدن این همه سال گذشته است. خود کارفرمایی پاتریک Mahomes برنده لیگ MVP تنها در فصل دوم خود را.

با وجود قول می دهم که اکثر تحلیلگران می گویند در حال رفتن به سخت به نگه داشتن جونز مراقب باشید تا مطمئن شوید که مردم می دانند که رویکرد خود را به بازی است که به تغییر به دلیل برنده بزرگ یا بزرگ قرارداد جدید.

او به تازگی گفته ESPN‘s آدم Teicher که در حالی که او همیشه در مورد هل دادن خود را به ارتفاعات جدید او را نیز به مطمئن شوید که او باقی می ماند همان بازیکن ،

“هنوز در مورد اینکه بهترین من می تواند” جونز گفت. “هنوز در مورد اینکه گونی رهبر و بازیکن دفاعی سال است. من همیشه خودم را به ارتفاعات جدید…. آن را در مورد داشتن یک سالن از شهرت حرفه ای گرفتن طلا ژاکت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>