مشهد تظاهرات پشت اعظم برای مدار قاضی دادگاه

ایلینوی: یک جامعه ملاقات و خوش آمد می گوید رویداد به میزبانی اعظم Nizamuddin دموکراتیک نامزد مدار قاضی دادگاه در DuPage County, در کاخ سلطنتی در Naperville, Illinois. این رویداد با حضور مقامات منتخب نامزدها در حال اجرا برای دفتر و رهبران جامعه از سراسر مشهد از جمله دولت نماینده کارینا ویلا Alderman جاد Lofchie شهر آرورا و Dupage County عضو هیئت مدیره سپیده دم د Sart.اولیه انتخابات در 17 مارس سال 2020 است.

پشتیبانی به اتفاق آرا برای اعظم

وجود دارد پشتیبانی به اتفاق آرا برای Azam که “بسیار توصیه می شود” توسط DuPage County کانون و همچنین “توصیه می شود” توسط دولت آمریکا با کانون قضایی مشاوره نظرسنجی. او همچنین دریافت کننده DuPage County کانون مدیران جایزه و شیکاگو کانون وکلای ساختمان پل جایزه. اعظم دارای بیشترین گرد قانونی تجربه از همه نامزدها در حال اجرا برای DuPage مدار دادگاه داشتن هر دو انجام مدنی و کیفری و داشتن کار برای یک شرکت حقوقی کوچک حقوقی و به طور کلی به عنوان مشاور برای یک شرکت خدمات مالی.

Judge

به عنوان بخشی از سخنان خود در این مراسم اعظم اظهار داشت: “من معتقدم که قاضی باید مستقل و بی طرف و عادلانه به تمام شهروندان آمده است که قبل از آنها بدون در نظر گرفتن نژادی, قومی, دین یا جنسیت یا گرایش جنسی یا اجتماعی و اقتصادی پس زمینه. او در ادامه تاکید کرد که “قوه قضائیه در DuPage باید نماینده همه مردم DuPage County است.”

مشهور در تمرین وکیل

“عادلانه و منصفانه سیستم قضایی شروع می شود با انتخاب نامزد راست. اعظم که مشهور تمرین وکیل خواهد اطمینان حاصل شود که دسترسی برابر به عدالت است نه یک امتیاز بلکه یک حق اساسی” گفت: برنادت چوپرایک رهبر جامعه و اضافه شده است که به عنوان یک مدار قاضی اعظم را حفاظت از یکپارچگی از دادگاه های ما و حفظ استقلال سیستم قضایی ما.

شعیب Khadriدیگر رهبر جامعه گفت که ازم حرفه ای در زمینه قانون همراه با مشارکت فعال در سازمان های مختلف اجتماعی و سیاسی و ادیان سیستم عامل باعث می شود او را یک انتخاب طبیعی برای موقعیت مدار قاضی.

محمد Kaiseruddinیک رهبر جامعه گفت که اعظم است بهترین راه حل مناسب به یک قاضی. “دادگاه مخاطبان را در برای درمان می شود. شاکیان و متهمان را همیشه انتظار یک حکم عادلانه” او اضافه شده است.

دکتر Dilara Sayeedرئیس ایلینوی مسلمان مدنی ائتلاف گفت که اعظم است تنها نامزد در مسابقه اولیه به عنوان بسیار توصیه می شود و اضافه کرد که او یک قاضی است که فقط و عادلانه با همه ساکنان.

Shree Gurusamyیک رهبر جامعه گفت که ازم همواره احترام و فراگیر نسبت به مردم در تمام قومی که خواهد بود یک دارایی بزرگ برای DuPage County سیستم قضایی. “انتخابات خود را به عنوان یک Dupage مدار قاضی دادگاه خواهد شد تا حد زیادی کلام در آوردن تنوع و انصاف و تخصص حرفه ای به سیستم قضایی” او اضافه شده است.

یوسف خوش شانسعضو از میزبان کمیته گفت که اعظم خواهد بود علاوه بر بزرگ به قوه قضائیه در DuPage County و مهم صدا برای تغییر در نحوه جدید کاردانی قضات انتخاب شده است.

Iftekhar Shareef, یک رهبر جامعه به شدت تایید اعظم Nizamuddin برای موقعیت قاضی در دادگاه مدار از DuPage County, با توجه به اعظم درک کامل از مشخصات و مشکلات جنوب آسیا جامعه است.

اشفق سید گفت که یکی از ویژگی های کلیدی رای دهندگان باید برای نگاه در یک برجسته نامزد مدار قاضی قوی ضبط خدمت به جامعه و اعتبار و افزود که ازم شده است مدنی رهبر برای بیش از 25 سال بر نام یکی و همه به تجمع در پشت او برای Dupage County مدار قاضی.

میشل گیلجامعه رهبر و عضو میزبان کمیته گفت که ازم همواره پرشور در مورد ایجاد یک بهتر DuPage و عمیقا متعهد به صداقت و عدالت است. “بسیاری از مردم وجود دارد در حال اجرا به بالا و پایین رای گیری ولی اعظم است که تا بحال یکی از بهترین ها از نظر شخصیت و تجربه” او اضافه شده است.

Saily Joshiشناخته شده ساکن و فعال در نپرویلل گفت که اعظم چند وجهی قرار گرفتن در معرض خواهد بود یک دارایی به نیمکت است که بسیار مورد نیاز در این حال و روز قوه قضائیه.

تبسم A. Hakeem, CPA, گیربکس هستم اظهار داشت که اعظم است عمیقا مدنی فکر و متعهد به گسترده تر جامعه که فراتر از هر نژادی و مذهبی و یا اجتماعی و اقتصادی مرزهای. “به عنوان یک مقیم DuPage County, من احساس ممتاز به خدمت توسط یک مدار قاضی دادگاه مانند اعظم” او اضافه شده است.

میر خان یک عضو از میزبان کمیته گفت که کسانی که تمایل به بخشی از تیم اعظم باید با مبارزات انتخاباتی خود در [email protected] و بازدید از وب سایت خود را: www.azamforjudge.com.

اولیه انتخابات روز سهشنبه 17 مارس سال 2020 با رای گیری اولیه شروع در Feb 6, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>