کریس برایانت شناخته شده است در حالی که برای در حال حاضر که توله شیکاگو برنده خود را داوری شنوایی شامل baseman سوم خدمات زمان شکایت. در شب دوشنبه داور گزارش منتشر شد و به دلیل تئو اپستاین و شرکت برنده در روز است. از شیکاگو تریبیون گزارش داد که داور علامت Irvings پذیرفته تئو منطق چرا برایانت نامیده می شد تا به لیگ های بزرگ دقیقا یک روز پس از آخرین مهلت داد که این تیم یک سال اضافی از کنترل است.

Irvings نوشت و او را نمی بینم هر “نابکار انگیزه” چرا شیکاگو منتظر تماس بگیرید تا کریس برایانت با وجود این بازیکن که یکی از چشم انداز بالا در تمام بیس بال و بسیاری از لیگ برتر دانستن او با استعداد تر از بچه ها بودند که مسدود کردن او در 25-مرد roster. رسانه ها به دست آورد 42 صفحه گزارش صادر شده توسط داور در سه شنبه شب و در آن جزئیات تمام دلایل و شواهد توله ارائه شده تا به دفاع از تصمیم خود.

در موضوع این است که سال فوق العاده از کنترل است. تا به حال این تیم به نام برایانت تا یک روز قبل از آن او می تواند یک بازیکن آزاد در پایان فصل جاری. چرا که آنها منتظر آن روز او نخواهد بود واجد شرایط به صورت رایگان آژانس تا پس از 2021 فصل است. او شکایت ثبت شده به منظور سعی کنید و به او اجازه می دهد برای تست باز کردن آبهای این زمستان آینده.

Theo Epstein talks to Cubs owner Tom Ricketts
  Jonathan Daniel / گتی ایماژ

در میان دلایل شیکاگو داد برای همین زمان بود نزدیک بود چرا که این تیم دیدم دو بازیکن مایک Olt و تامی LaStella پایین رفتن با صدمات در یک دوره کوتاه از زمان. Irvings ظاهرا معتقد بودند این بازی یک نقش بزرگتر از یک تاریخ در تقویم برای برایانت callup.

این بازیکن لیگ اصلی بیس بال انجمن تا به حال ثبت این شکایت از طرف برایانت و امیدوار بودند داور خواهد حکومت در راه است که کمک خواهد کرد که مجموعه سابقه برای بازیکنان دیگر به همین ترتیب درمان به کریس برایانت. Irvings خرد و کسانی که امیدوار است به عنوان بخشی از خود را حاکم.

“ارتباط نمی تواند برآوردن آن بار اثبات این است که توله تکالیف برایانت انجام شد در ایمان بد به ماسک خدمات دستکاری در زمان است. با توجه به این پیدا کردن وجود دارد بدون نیاز به حل و فصل و این تصمیم را نشانی جهانی این مسئله که آیا باشگاه ها حق دارند برای مدیریت زمان سرویس برای به تاخیر انداختن یک بازیکن دستیابی به خدمات معیار برای حقوق و دستمزد داوری و رایگان-عامل واجد شرایط.”

هنگامی که به دنبال در برایانت خاص ادعا می کند در برابر توله شیکاگو نیز وجود دارد که این موضوع از او ضربه بیش از.400 که بهار. از سوی دیگر او سه خطا در هشت بازی و به عنوان Irvings اشاره کرد تا به حال بدترین فیلدینگ درصد در بیس بال برای بهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im