چلسی Bieker نظر فرقه و مادری در اولین رمان ‘Godshot’

چلسی Bieker جسیکا Keaveny

پس از یک ماه اجتماعی فاصله و پناه در خانه, چگونه به خود رسانه های رژیم غذایی تغییر کرده است ؟ ما طلب اهتمام ذهنی و تمرکز, اما ما همچنین می خواهم به از دست دادن خودمان است. انتخاب یک قرنطینه جزئیات معلوم نیست feat کوچک است. در مواجهه با این معضل چه به عنوان خوانده شده در طول این دوره نامحدود از انزوا خوانندگان ممکن است از خود بپرسید: چه راحتی خواندن به شما چیست ؟ برای برخی از این ممکن است نور دل باور نکردنی, طنز, مقالات و یا بسیار اطمینان بخش خاطرات. اما comfort خواندن نیازی به اجباری شامل اطمینان. این مهم است به اذعان این وحشتناک بار. خواندن هر دو یک آزادی و یک کانال برای کسانی که احساسات واقعی. چلسی Bieker را Godshot در زمان من چیز ساییده اعصاب و حمل و نقل به بی ثمر چشم انداز مرکزی کالیفرنیا. آنجا بود که من پیدا کردم یک نمره از جان گذشته شخصیت های مبارزه غیر ممکن است برای پاسخ به سوالات. پس از من وجود دارد, من می توانم به نوبه خود به دور.

چهارده سال Lacey ممکن است گله یک دختر تعمید گرم جوش شیرین را در یک شهر بدون آب. در مواجهه با خشکسالی, هلو, کالیفرنیا., دهکدهای از دست داد شکوه سابق خود را به عنوان یک انگور رو به رشد شهر مزرعه. در پی بی پایان خشکسالی برخی از کشاورزان از جمله Lacey ممکن است پدربزرگ باید خودکشی کرد. دیگران را تبدیل به خداوند. کشیش Vern است کاریزماتیک واعظ که روش های غیر متعارف شامل طلا زرق و برق باران از تیر و همچنین مرموز تکالیف برای مؤمنان.

Lacey ممکن است او را نجات داد توسط کشیش ورن پس از سالها اعتیاد به الکل و یک درب گردان از مردان زشت. در عین حال با وجود صمیمیت او, او می پرسد Lacey ممکن است برای پنهان کردن اولین دوره از کشیش. متاسفانه Lacey بازده به تمایل لطفا به رسمیت شناخته شود او رهبر است. جاروب در پاستور ورن طرح برای زنان جوان از گله خود را Lacey خودش را می یابد بازیگران به نقش او تا به حال هرگز از خواب.

همچنین نگاه کنید به: جولیا آلوارز در کتاب “زندگی پس از مرگ” و به همین دلیل نوشتن در مورد غم و اندوه نیاز به اختصار

پس از او و مادرش گردباد خروج—دور whisked توسط یکی دیگر از سرنوشت او soured مذهبی واگذاری—Lacey خلوت به مادر بزرگ خود را. هیچ پناهگاه او را در اینجا پیدا کنید; مادر بزرگ, گیلاس, درایوهای یک نعش کش و خانه شلوغ است با او مجموعه ای از لباس taxidermied حیوانات. هراس از مکانهای بسته طلبانه از ایمان است همسان با بی ثمر چشم انداز مرده چمن و خشک کردن زمین های کشاورزی.

پس از تبدیل شدن به یک بعید handmaiden باردار, با یک فرزند در نظر گرفته شده به بخشی از یک تلاش جمعی برای نجات آور جامعه بین ممکن است آگاه می شود از خود حس یگانگی خویشتن به عنوان یک پدر و مادر خود را در خارج از محدوده باریک. با کمک یکی دیگر از پیچیده مادر و دختر, Lacey ممکن است شروع به کاوش خود آژانس از آمدن به او را می دانم ذهن و بدن در برابر زمان. جعل مسیر خود به زنانگی او در برابر ترس کنوانسیون و مفروضات است که تحت سلطه او صبا.

Godshot توسط چلسی Bieker. منجنیق

از طریق تلفن در پرتلند سنگ., چلسی Bieker صحبت با ناظر در مورد این کتاب ریشه و الهام بخش است. Bieker شروع به نوشتن Godshot در سال 2013 همان سال که او به هنگام تولد اولین فرزند او. در اصل این کتاب نوشته شده بود از نقطه نظر لوئیس, Lacey ممکن است مادر. “این خیلی متفاوت است و به محض این که من به پایان رسید من فقط احساس می کنم نیاز به نوشتن از دختر چشم انداز. و هنگامی که من قفل شده را به صدای او من واقعا هرگز به عقب نگاه کرد.”

Godshot است خیلی بیشتر از یک coming-of-age رمان; این بین ممکن است تحولات—از ایمان به دانش, دختر, زن, دختر به مادر—که اطلاع رسانی در این کتاب دیگر بلندی بر محیط زیست خراب و هراس از مکانهای بسته و از فرقه. این کتاب در مورد فساد آشکار از طریق ضمنی اطاعت. به چالش کشیدن او ایمان Lacey ممکن است به رسمیت می شناسد پاستور ورن دستکاری شکسته, جامعه, درد برای رستگاری. مبارزه خود را برای بازیابی بی قید و شرط عشق مادر عمیق تر از شکستن دردناک او را باید با ایمان و وطن. تنش از مرکزی که مادر و دختر رابطه بود که همیشه در مرکز Bieker نوشتن.

“رشد مادرم چپ زمانی که من نه” Bieker نشان دهنده. “من با تجربه یک عمر از پردازش این از دست دادن; به عنوان یک کودک من واقعا نمی توانید یک شانس برای انجام این کار است. آن شب که من نقل مکان کرد و با پدربزرگ و مادربزرگ من حضور در کلیسا چند بار در هفته. این بود که صفر تا صد این کاملا مخالف زندگی است. و مادر من هرگز آمد.”

آشتی این از دست دادن نیاز به یک درک جدید از زبان. او می افزاید: “زمانی که من بالغ شد من در بر داشت برخی از زبان های اطراف آن و قابل درک است که من می خواهم تجربه شده است غم و اندوه برای بسیاری از زندگی من, اما من می دانستم که هرگز به آن غم و اندوه است چرا که او هنوز زنده بود. من خیلی درک پایه ای از غم و اندوه و از دست دادن, من فکر نمی کنم من واجد شرایط است.” به عنوان یک بزرگسال می بیند این غم و اندوه برای آنچه در آن است اما می داند که در آن مشخص شده توسط “این امکان بازگشت که هرگز پاسخ داده است.” Bieker امیدوار به باز کردن که منحصر به فرد و اندوه در سراسر رمان او یک غم و اندوه است که تنها می تواند مورد بررسی قرار گیرد با تمرکز بر Lacey ممکن است تجربه. “من می خواستم برای کشف که عمیق معنوی ارتباط بین مادر خود را حتی زمانی که آن را ندارد یک کل بسیاری از حس منطقی. حتی اگر Lacey ممکن است مادر شده است وجود دارد برای او در راه است که واقعا اهمیت Lacey عشق برای او ماندگار و او می خواهد برای ادامه به کار می کند. آن را بسیار طبیعی به یک کودک به می خواهید به ماندن با پدر و مادر خود را. آن را غیر ممکن بود برای نوشتن در مورد هر چیز دیگری.”

که جهانی رابطه منعکس شده است از طریق شکسته منشور Bieker شیفتگی فرقه و مذهب دیگر آشفته رشته تحصیلی. Lacey ممکن است مبارزات با ایمان و حسرت به او نزدیک نیاز به مادر خود نیاز به آب در یک زمین خشک. چه چیزی باعث Lacey ممکن است آنقدر قانع کننده است که او را کنجکاو و nonjudgmental ذهن است. در حالی که او تنها فقط شروع به می دانم که خودش به عنوان یک فرد با خواسته ها و اراده هرگز قبل از کشف او هرگز تسلیم به تلخی و یا سرزنش می کنند. در جاده ها برای پیدا کردن مادر خود Lacey مارس روزجهانی, “زندگی, درد و این معدن شد. آن کمتر از هر کس دیگری؟” قرار دادن مبارزات خود را در امداد با دیگران او در می یابد کلیدی برای زنده ماندن است. اگر چه او ممکن است هرگز از آمدن به شرایط با درد از دست دادن مادر خود و یا خیانت او در جامعه مذهبی او ایمان پتانسیل خوبی از دیگران هرگز نمی لرزد.

به سوی نزدیک از کتاب, Lacey ممکن است muses “من شما را به صرف بقیه زندگی من تلاش برای کشف کردن باور و اگر خوب من می دانم خدا وجود دارد زمان به اندازه کافی.”

Bieker نشان دهنده “من فکر نمی کنم این کتاب مانند یک بیانیه در مورد دین لزوما. اگر هر چیزی من می خواستم پایان دادن به بیش از یک باز برای بند دار به ادامه به بررسی آنچه که او به آن اعتقاد داریم. آن را سیاه و سفید برای او و او هنوز چیزی در او است که می خواهد برای ادامه آموزش در ادامه برای درک معنویت او. من احساس می کنم شبیه به آن.”

در این دوره که در آن ما خیط و پیت کردن با زمان و اغلب به تنهایی با افکار ما Lacey ممکن است باز بودن به لطف و راز و بخشش باعث می شود او قابل توجه قهرمان ما حاضر است. بسیار شبیه استخوان در دوروتی آلیسون را Bastard out of Carolinaیک جشن رمان نیاز به احیا, توجه, Lacey ممکن می پیوندد یک سنت از شکست نخوردگان شخصیت های که گرفتاری نمی تواند سرکوب ظرفیت خود را برای محبت و مراقبت است. از آغاز تا پایان Bieker را فرماندهی و کار دارد که خواننده را در چنگ دارند. در حال حرکت از کور دعا برای اندازه گیری عشق, ایمان, این است که یک جریان بنزین را کنترل کامل اولین رمان که شما را به چالش و سعی کنید آن را در حالی که خواندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>