خود را بررسی کنید برچسب ها: 5 مواد شیمیایی مضر در Dishwash مایع آسیب رساندن به پوست خود را

اگر دست خود را در حال گرفتن itchier روز به روز, نگاهی به برچسب خود را dishwash مایع است. مواد شیمیایی مضر در آن را باعث آسیب بیشتر به پوست خود را بیش از شما فکر می کنم!

Do شما احساس می کنید دست های خود را خشک کردن پس از شستن با کمی زرد صابون مایع? آن را فقط به شما نیست. این مطالعه ثابت کرد که سم بر اساس مواد تشکیل دهنده در حال حاضر محبوب ترین مواد شوینده و dishwash مایعات می تواند باعث دائم مشکلات پوستی مانند درماتیت و اگزما و بثورات خارش دار.

استفاده از صابون های قوی می تواند پوست شما را به واکنش نشان می دهند به مواد خارجی. جدای از این اگر dishwash مایع شسته نشود دست خود را به درستی مانده باقی مانده بر روی پوست خود را و می تواند باعث سوزش.

ما با نگاه دقیق تر در این مواد تشکیل دهنده در این تمیز کردن محصولات ما در بر داشت 5 مواد شیمیایی مضر که ممکن است باعث شما دائم آسیب های پوستی:

فرمالدئید: این سمی شیمیایی را می توان در مواد شوینده در قالب متانول متیل آلدهید و متيلن اکسید. این شناخته شده سرطان زا است اضافه شده به مواد شوینده و مایع صابون همراه با مواد نگهدارنده برای از بین بردن باکتری است.

فسفات: اغلب مورد استفاده به عنوان آب نرم شدن مواد معدنی در ظرفشویی صابون و مواد پاک کننده فسفات بسیار سمی برای هر دو زندگی دریایی و انسان ها به طور یکسان. آنها همچنین یکی از عمده آلاینده های موجود در آب ما بدن. آنها می توانند نایاب سطح اکسیژن و ترویج رشد برخی از جلبک ها که سمی هستند به مصرف و حتی می تواند باعث سمی کف آلود لایه ها در دریاچه های پشت سر هم به شعله های آتش

better home

SLS (سدیم لوریل اتر سولفات): این ماده شیمیایی ایجاد شده فوم در خود مواد شوینده و مایع dishwash صابون. اگر چه حباب نگاه زیبا و سرگرم کننده را به بازی با این عنصر یکی از دلایل اصلی خشک شدن پوست و خارش و بثورات.

Triclosan: این عنصر مصنوعی است که چه می شود مواد شوینده و یا یک dishwash مایع به ‘ضد باکتریایی و ضد قارچی’. در triclosan کشته شدن باکتری های خوب در محیط زیست است. این ماده شیمیایی تجمع در بدن ما باعث هورمونی و غدد درون ریز مشکلات.

آمونیاک: آمونیاک است که در مقادیر کوچک در ظرفشویی مایعات و هنگامی که در ترکیب با سفید کننده در تولید گازهای است که بسیار مضر برای چشم و پوست است. آینده در تماس با آمونیاک باید در تمام هزینه های اجتناب.

یک آزمایش انجام شد به دست آوردن درک بهتر از عوارض این ظرفشویی مایعات. این مطالعه خواسته 18 داوطلبان به خیس کردن دست خود در dishwash مایع راه حل برای برخی از زمان هر روز با یک دست حفاظت نشده و حفاظت شده با یک دستکش لاستیکی. پس از 2 هفته, 13 از 18 داوطلب محافظت نشده دست نشان داد نشانه هایی از خشکی و خارش و قرمزی و پوسته پوسته شدن. نیز وجود دارد از دست دادن رطوبت در پوست خود. این مطالعه به این نتیجه رسیدند که به طور منظم قرار گرفتن در معرض این مواد شیمیایی بر اساس مواد شوینده و ظرفشویی مایعات می تواند باعث آسیب پوست دائمی.

راه حل

better home

تنها راه حل برای این مشکلات است به انتخاب کردن برای سم-رایگان dishwash مایعات هستند که برای پوست مضر و محیط زیست است. این محدوده از پاک کننده ساخته شده است از نسل 4 است که ترکیبات کاملا طبیعی و نمی مختل سطح pH آب بدن و حیوان خانگی هستند و کودک پسند. آنها بی خطر هستند برای پوست و بر خلاف ترکیبات دیگر نمی شود هر گونه مشکلات سلامتی.

تعویض به این باکتری ها-بر اساس تمیز بدان معنی است که شما صرفه جویی آب بدن از مرگ یک مرگ تدریجی و صرفه جویی در خود را از مصرف مواد شیمیایی مضر.

آیا شما به دنبال اعتماد سیاره پسند پاک کننده? آنها در حال حاضر فقط با یک کلیک دور. خود را لباسشویی, ظرفشویی کف و تمیز کردن توالت است که تمام مجموعه به امن است. به دنبال این لینک به دانستن بیشتر در.


همچنین بخوانید: زمانی که الکل جریان از طریق کرالا شیپور خاموشی: اینجا چرا این داستان سرگرم کننده باید شما را بترساند


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>