Charly اردن می شود لاسی در طول یک حمام حباب در Instagram

Charly اردن به او در زمان Instagram صفحه ده ساعت پیش به اشتراک گذاری لاسی جدید سری عکس با طرفداران خود را. وجود شش تصاویر در مجموع و او بود که عکس او به عنوان لذت یک حمام حباب.

در عکس اول او لبخند زد به طور گسترده ای با دست او را در پیش زمینه. همه چیز خارج از فوکوس به جز برای او و آن را ممکن است برای دیدن که او مستغرق در حباب به گردن او. او موهایش را پشت slicked پشت گوش و آرایش نرم افزار نشان می دهد. آن را به نظر می رسد شامل shimmery نور صورتی, سایه چشم تیره با هلو و نقره ای برجسته زیر ابرو بسیاری از ریمل و رژ لب صورتی. او را لرزاند متعدد گوشواره در هر دو گوش خود را از جمله یک جفت گوشواره با زنجیره کوتاه-لهجه.

در دومین ضربه محکم و ناگهانی, Charly بیت لب های او شوخی و نشست درست در وان. حباب خدمت به سانسور او را به شکل خوب و بالا را با خطوط قهوهای مایل به زرد نشان دادند.

تصویر بعدی بود که از چسبیدن زبان او را به عنوان او بدبختانه دوربین با هر دو دست خود را, و او به دنبال آن با یکی دیگر از نزدیک شات از صورت خود را با کمتر از نیمی از چهره خود را پنهان توسط حباب.

علاوه بر این او زده یکی دیگر از احمقانه مطرح و خم او اسلحه و تصویر نهایی شد از برگزاری حباب در دست خود را به عنوان او منفجر بر روی آنها.

به روز رسانی شده است متصلب تا بیش از 205,800 دوست دارد تا کنون و در بخش نظرات بسته بندی شده بود با تعارف برای مدل.

“آه شما در حال خیره کننده” اعلام کرد پیرو.

“شما نگاه بسیار شاد و صلح آمیز” مشاهده یک دوم تحسین.

“من عاشق این دلیل این که شما به نظر می رسد مانند شما یک شخصیت شامپانی” نوشت: یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر.

دیگران او آرزو مبارک ژوئیه 4 در پاسخ به او عنوان و یک فن یه سوال داشتم در مورد آن.

“آزادی که به برکت شوخ طبعی [sic]?” آنها تعجب.

Charly نیست سهم خود را geotag بنابراین آن را سخت بدانید که برای برخی که در آن او است, اما آن را برای تلفن های موبایل مانند او منطقه را سست coronavirus محدودیت.

علاوه بر این او ارسال شده به روز رسانی دیگر دو روز پیش و تصمیم گرفتند برای کوچک صورتی لباس شنای زنانه دوتکه. این یک کراوات رنگ طراحی و کوچک او را بالا و بسیار پایین waisted کف flattered او را تر و تمیز بدن. او زده چند شرجی به شمار استخر و عینک نور ، او نشان داد او لباس شنا, از جلو و از عقب و همچنین نوشته شده در یک کلیپ ویدئویی کوتاه از خودش اقدام کمی احمقانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>