Charly اردن Flaunts Underboob در, لاتکس, لباس شنای زنانه دوتکه در Instagram

Charly اردن در حال آماده سازی خود برای روز تولد او فردا و مشترک جدید سری عکس در Instagram امروز و شوخی در مورد چگونه به لاس وگاس رفتن به “را” 21. این دید را لرزاند, یک, لاتکس, لباس شنای زنانه دوتکه در بزند و نشان داد او underboob در تصویر دوم.

در این عکس مدل ایستاده قرار داده و پای چپ خود را بر روی نیمکت پیانو و زاویه دار زانو را به سمت. Charly قرار داده و دست چپ بر روی پای او و دست دیگر در کنار او. او gazed به طور مستقیم در دوربین با یک اهل تفریح و بازی اشاره از یک لبخند بر روی صورت خود.

این گیج کننده را بالا لباس شنای زنانه دوتکه بود bandeau-سبک و مسلما بیش از حد کوچک به عنوان underboob peeked از طریق. به علاوه او کف بودند تطبیق و پایین کمر و بالا افزایش برش در پشت.

Charly عینک مو در خارج از مرکز بخش و خار قطعه از او قفل در جلو چپ شانه. او sported یک آرایش بی عیب و نقص برنامه ای که شامل نقره ای و صورتی و سایه چشم, ریمل مژه و ابرو تیره, صورتی, رژ لب و سرخ شدن. احساس accessorized با چند طلا گردنبند و یک دستبند روی مچ دست چپ.

علاوه بر این, اولین عکس از این سریال نشان داد بیشتر از پس زمینه. مدل مطرح نشستن این زمان بر روی لبه نیمکت با یک پیانو بزرگ پشت سر او. او در مواجهه او شانه راست به سمت دوربین و نشست با پاهای او را از هم جدا و دست خود را بر روی زانو های خود را.

ضربه نهایی نزدیک شد-از Charly به عنوان او نشسته و با او آرنج در حال استراحت بر روی لبه پیانو. او با لبخند با لب بسته و یک نشانه نئون میدرخشد در پس زمینه.

این به روز رسانی است به اثبات می شود بسیار محبوب garnering بیش از 77,000 در 20 دقیقه پس از رفتن زندگی می کنند.

“موفق باشید اردن” آرزو تحسین است که در زمان توجه داشته باشید از عنوان.

“من آرزو می کنم من دعوت شد” نوشت: یک دوم پیرو.

“شما خیره کننده” raved رسانه های اجتماعی کاربر.

“شخص او یک f*cking خلق و خوی!!” با خوشحالی گفت: یک حامی.

زیبایی به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از Instagram update شش روز پیش و دیگری را لرزاند, بیکینی, که زمان ارسال یک مونتاژ ویدئویی از خودش نما در جنگل. Charly عینک قرمز لباس شنا و عینک مو در حجیم فر و به نظر می رسد داشتن یک انفجار. کلیپ شروع با مدل بالا بردن دست خود را به سمت نور خورشید و به آرامی کاهش و دست او را به سمت لب های او. از آنجا که صحنه قطع به ورزش خیزان بر روی زمین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>