شارلوت لارنس Stuns در سبز لباس شنای زنانه دوتکه, به عنوان او به شمار با توله سگ جدید

شارلوت لارنس معرفی جهان به توله سگ جدید در Instagram اما برخی از طرفداران شد و به احتمال زیاد بیشتر متمرکز بر باور نکردنی بیکینی بدن است که تحریک خز عزیزم.

در روز دوشنبه 19 ساله خواننده و مدل در زمان به اشتراک گذاشته شده سه نفر از عکس های خیره کننده با 800,000 Instagram followers. شارلوت بود تصویر با بهره گیری از یک زرق و برق دار روز آفتابی با صرف برخی از زمان در خارج. او اطمینان می داد که او آغشته کردن مقدار زیادی از نور خورشید با تکان دادن آجدار نقاشی با مداد رنگی, سبز, لباس شنای زنانه دوتکه. این دو قطعه شامل یک بالا با مثلث فنجان و نازک رشته روابط در اطراف گردن و پشت. کوچک چرخ خیاطی کوچک سمت چپ از شارلوت دارایی های فراوان به تخیل. او همچنین برجسته او رخ با خم شدن به جلو در عکس های خود را.

مدل کف مطابق به حال string طرف در روابط و جلو ارائه شده است که مقدار قابل توجهی از پوشش که در مقایسه با سایر رشته حالا. پوشاک بود یک کم افزایش طراحی است که برجسته شارلوت بلند و باریک تنه.

از “شوخی با شما” خواننده به نظر نمی رسد به پوشیدن هر گونه آرایش است. او تا به حال مو بور او را کشیده تا در یک messy موی دم اسبی بالا بود که امن با یک سیاه و سفید شطرنجی scrunchie.

شارلوت نشسته بود cross-legged در خالی آبی سونا. یک توله سگ کوچک با ژولیده خز نشسته بود و در سمت چپ او گوساله. ناز پوچ خز شد بیشتر قهوهای مایل به زرد اما او تا به حال یک سیاه بینی. در عنوان پست خود شارلوت نشان داد که نام سگ توسط وینی.

در علاوه بر این به صرف برخی از وقت با کیفیت با همراه سگ های “خود را به سرقت برده ماشین” songstress بود تماس گرفتن با او به سمت هنری با انجام یک کمی نقاشی. یک سینی بزرگ از رنگ و برس نشسته بود در سونا در مقابل شارلوت بود و او با استفاده از یک قلم مو با یک نوک تیز و به رنگ در یک کتاب محتوی قطعات کوتاه ادبی. او موضوع بود و یک دسته گل.

در شارلوت اولین عکس او و وینی هر دو زل زده به طور مستقیم در دوربین. این مدل تصویر خم شدن بیش از او در دوم عکس فوری و او وینی شد و هر دو به دنبال به سمت در عکس نهایی است. کوچک و تا حدودی لبخند موذی بازی در شارلوت لب به عنوان تصویر جامعی بود.

همانطور که از نوشتن این خواب “صحبت کردن” خواننده عکس متصلب بیش 69,000 دوست دارد و صدها نظرات.

“من دو دختر” را بخوانید مدل Kaia Gerber پاسخ به پست.

“ژله عیار من همیشه دیدن” نوشت Meadow Walker, دختر اواخر سریع و خشمگین پل واکر بازیگر.

“چگونه شما که قشنگ” خواندن یک سوم پاسخ به شارلوت پست.

“شارلوت می تواند شما را به من بدهد راز بودن بسیار زیبا?? اگر زیبایی وجود دارد که پس از آن وجود دارد شما” بوده یکی دیگر از تحسین.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, شارلوت عناوین ساخته شده در ماه مارس زمانی که او نشان داد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>