چارلز بوکر لبه ها به سرب در مسابقه به میچ مک کانل در کنتاکی مجلس سنا مسابقه

چارلز بوکر نقل مکان کرد به سرب در کنتاکی دموکراتیک سنا اولیه که در آن برنده را در میچ مک کانل و بخش عمده ای از امید در کوه در می رم سنا.

به عنوان WDRB گزارش بوکر شده بود انتهایی امی مک گراث برای مقدار اولیه آراء اما نقل مکان کرد و به برتری نزدیک به 80 درصد از حوزه گزارش. بوکر برگزار شد لبه نزدیک به 2500 رای با تشکر در بخش های بزرگ به مطلوب حاشیه در میان لویی رای دهندگان. بوکر به دست آورده بود یک پیروزی دادگاه در روز رای گیری, درآمد یک دستور به حفظ حوزه های رأی گیری باز به عنوان صف های طولانی منتظر رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند. او به رسانه های اجتماعی در طول روز تشویق رای دهندگان به خط بماند تا زمانی که آنها می توانستند رای بدهند.

همانطور که در این گزارش اشاره کرد و دموکرات در جفرسون کانتی برداشت بوکر توسط تقریبا پنج به یک, حاشیه, هر چند که در مجموع هنوز شامل این رای غیابی از طریق پست و یا کاهش یافته در شهرستان مدیره از انتخابات است. NBC News امتیاز این مسابقه را به عنوان بیش از حد نزدیک به تماس و نتایج می تواند چند روز برای تکمیل.

McGrath به دست آورده بود خیلی زود توجه در این مسابقه با 35 ساله بوکر نه پریدن تا اوایل این سال است. اما در حالی که McGrath خم جدی مالی عضله به دست آورده و ملی توجه بوکر متصلب تا تعدادی از کلید دولت ملی و تاییدیه از جمله سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن.

به عنوان سیاسی گزارش تعدادی از مترقی گروه نیز تایید بوکر اول-اصطلاح نماینده دولت. که شامل تفکیک که برنامه ریزی شده برای ارسال 45,000 پست الکترونیکی مستقیم قطعه و 25,000 پیام های متنی تشویق رای دهندگان. این گروه نیز کمک بوکر انتخاباتی مدیریت فرایند رای گیری تحت دولت دستورالعمل های جدید برای جلوگیری از گسترش coronavirus که ایجاد اختلاف به عنوان آن را به رهبری فقط یک رای گیری در محل لویی که در مجموع جمعیت 600,000.

“اگر ما به دنبال در یک مسابقه که در پایین به چند ده یا چند صد رای ما فکر می کنیم هر رای را پایین کشش” گفت: لوسی سلیمان مدیر سیاسی برای تفکیک. “ما واقعا فکر می کنم هر کمی که هر کس می تواند انجام خواهد شد که تاثیر این انتخابات ما شاهد این هستیم که نزدیک است.”

بوکر به نظر می رسد افزایش در هفته های اخیر در بخش سوخت با مشارکت و رهبری در میان ایالت تظاهرات پس از کشته شدن لویی ساکن Breonna تیلور و جورج فلوید در مینیاپولیس.

رای شمارش همچنان ادامه دارد در این مسابقه با مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها شاهد رکورد مشارکت در انتخابات بیش از 1 میلیون رای دهندگان با وجود این رای گیری محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>