Charlamagne Tha خدا انتقاد جو بایدن برای ادعا می کنند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اولین نژادپرستانه رئیس جمهور

پنج قسمت از The Breakfast Club, رادیو میزبان Charlamagne Tha خدا در زمان هدف در دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن که به تازگی گفت که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین نژادپرستانه رئیس جمهور در تاریخ امریکا است. به گزارش Breitbartاین شخصیت تلویزیونی اشاره کرد که چندین آمریکا شد slaveowners.

“من واقعا آرزو جو بایدن خواهد بسته eff تا برای همیشه و همچنان به مانند عمل او با بازی در فیلم یک محل آرام چون به محض این که دهان باز می کند و باعث می شود سر و صدا او می شود همه ما کشته شدند. OK؟” Charlamagne گفت.

“در حال حاضر وجود دارد بسیاری از مردم که در حال اکراه تنها در رای گیری برای جو بایدن چرا که او تنها گزینه و چون Donald J. Trump است که سطل زباله.”

علاوه بر اشاره به این که رئیس جمهور گذشته را که متعلق به بردگان Charlamagne برجسته ادعا نژادپرستانه رفتار رئیس جمهور وودرو ویلسون و لیندون جانسون. او همچنین تحت فشار بایدن به اعلام انتخاب خود برای خود همسر در حال اجرا است که معاون سابق رئیس جمهور گفت: می توان با یک زن سیاه و سفید.

“جو شما باید به عجله بسر می رسانید و اعلام خود زن VP بنابراین من می تواند علاقه در مورد رای دادن به او به خاطر من هرگز علاقه در مورد رای گیری برای شما.”

Democratic presidential candidate and former US Vice President Joe Biden addresses a crowd at a town hall event at Clinton College on August 29, 2019 in Rock Hill, South Carolina.
  Sean Rayford / گتی ایماژ

به گزارش فاکس نیوز, Charlamagne با استفاده از این قسمت به نقطه را به شور و شوق فاصله بین دو رقیب است. با توجه به شخصیت رادیویی بایدن را به اتهام تلاش برای ایجاد هیجان است نه یک نشانه مثبت و گفتههای اخیر می تواند سوخت رسانی این ادعا عدم شور و شوق.

Charlamagne همچنین متهم بایدن از تجدید نظر در تاریخ آمریکا با نظر و کنار رفتن این کشور از مسئولیت خود نژادپرستانه گذشته است.

بایدن ساخته اظهارات بحث برانگیز طی مجازی تاون هال چهار در است که او خطاب تهمت استفاده از عبارت “چین ویروس” برای توصیف coronavirus. در پاسخ به دموکرات رقیب اتهام املاک و مستغلات مغول نسبت خود را به آبراهام لینکلن که او مدعی شد آمریکا رهبر به رقیب او در دستاوردهای خود را برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

77 ساله سیاستمدار قبلا در بر داشت خود را در آب گرم پس از نشان می دهد که رای دهندگان که از املاک و مستغلات مغول هستند و نه آفریقایی. او از اظهار نظر در این باشگاه صبحانه به Charlamagne که بعدها تحت فشار قرار دادند رهبر حزب دموکرات به اتخاذ یک برنامه است که منافع آمریکایی های آفریقایی تبار.

بایدن خود مواجه شده است و اتهامات از تعصب است. سابق جورج دبلیو بوش رسمی پاریس extreme networks متهم مادام العمر سیاستمدار بودن bigot و او را متهم کرد تنها مراقبت در مورد پیشرفت کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر