Chantel Jeffries ساخته شده بیشتر از یک آخر هفته با بهره گیری از برخی از زمان در خارج به خیس خوردن تا خورشید است. در طول استراحت یکشنبه مدل و DJ نیز در بر داشت زمان برای ضبط یک فیلم کوتاه برای او 4.7 میلیون Instagram followers که باران آن را با هیچ چیز اما دوست دارم پس از آن رفت و زنده به او غذا.

رسانه های اجتماعی ستاره ایستاده بود به طور مستقیم در مقابل دوربین با خوشه ای از شاخ و برگ سبز در پشت او در 13-دوم یکپارچهسازی با سیستمعامل-فیلتر کلیپ. آن را به نظر می رسد تعیین شده است به آینده او تنها “برگرد به من” خواهد شد که به طور کامل منتشر شده در پنج شنبه این هفته است. همراه با پیش نمایش دزدکی حرکت کردن از خوش لحن 27 ساله نیز خوشحال طرفداران او با یک نگاه او قاتل کشف شد چادری در یک نحیف است که چیزی جز نعمت برای او باور نکردنی منحنی.

Chantel ارسال پالس های مسابقه او به عنوان flaunted او چشمگیر, هیکل در کوچک آبی دو تکه. این مجموعه شامل یک افسار به سبک بالا با رشته های نازک است که گره خورده در پشت گردن و پشت. او انگیز دارایی های تقریبا ریخته از پوشاک به لطف مثلث کوچک فنجان و ياوه یقه ترک زیبا از رخ و sideboob به خوبی بر روی صفحه نمایش.

مطابق کف این مجموعه تا به حال بالا-برش سبک است که اجازه Chantel به طرفداران او با یک نگاه اجمالی از او مجسمه ران. او تبدیل به اطراف در مورد نیمه راه از طریق ویدئو, آشکار است که او شنا نیز افتخار خطرناکی دارای گونه های برامده سبک است که در معرض کون گنده تقریبا در تمامیت خود را به عنوان به خوبی به عنوان کوچک, تا تو, که, کاهش یافت و فقط در قسمت پایین کمر خود را. تعداد تسمه را در خوش طعم کمان بالا تا روی باسن, طراحی با توجه به تخت میانی و abs.

Chantel نگهداری می شود آن را ساده را برای او روز در آفتاب امید بستن به اضافه کردن هر گونه لوازم جانبی به اطمینان حاصل شود که همه چشم باقی مانده در bodacious شکل است. او عینک عسل-قهوه ای مو در کثیف امواج و به نظر می رسد رفتن های آرایش-رایگان اجازه می دهد تا زیبایی های طبیعی خود را به درخشش.

سکسی تصویری ثابت می شود یک ضربه با Chantel را میلیون ها نفر از طرفداران که به تماشای آن بیش از 725,000 بار پس از تنها 15 دقیقه از رفتن زندگی می کنند به Instagram. این ها نیز انباشته نزدیک به 270,000 دوست دارد در مدت زمان کوتاه شده است و آب گرفتگی با صدها نفر از نظرات و تعارف.

“شما نگاه کنید خیلی خوب” یک نفر نوشت.

“فقط کامل” کنایه آمیز دیگری پیرو.

“شما فقط بیش از حد زیبا” یک سوم تحسین گفت.

“زرق و برق دار بدن! کار بزرگ دختر!” اظهار نظر یک چهارم فن.

Chantel شده است نگه داشتن طرفداران خود را سرگرم با تعدادی از کون بیکینی, به نظر می رسد به تازگی. در یکی دیگر از ضربه محکم و ناگهانی اخیر او نشان داد دارایی های خود را در یک جسورانه, پلنگ خالدار امریکایی-نسخه قابل چاپ دو قطعه در حالی که نما با گربه شایان ستایش. طرفداران وحشی رفت که برای پست و همچنین اعطای آن بیش از 3234,000 دوست دارد و 1,116 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im