Chanel West Coast Stuns در لباس شنای زنانه دوتکه زرد بر روی لب قرمز Floatie در استخر

Chanel West Coast به او در زمان Instagram صفحه امروز به ادامه ترویج جدیدترین تک “هیچ برنامه ای.” رپر مشترک یک ویدیو که هنوز عکس با یک کلیپ از آهنگ در حال پخش در پس زمینه و او عکس خیساندن اشعه در یک راه راه زرد و سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه.

در ضربه محکم و ناگهانی او reclined بازگشت در روز روشن و لب های قرمز floatie و عبور و پای راست خود را در بالای صفحه. او نیز قرار داده شده دست خود را بر پشت گردن و استراحت سر خود را با چشمان بسته. او بلند بور, فرفری, قفل, آبشاری در مقابل شانه اش و به اضافه خلاصه vibes.

این floatie بود از Funboy و آن را با قیمت کمی کمتر از 60 دلار در وب سایت خود.

شانل بالا بود برش کلاسیک و اجازه او را برای نشان دادن خاموش قفسه سینه خود را. علاوه بر این او کف خیلی تنگ بود و cinched طرف باسن خود. یک برچسب در پست نشان داد که لباس شنا بود از نام تجاری متل.

رپر های رنگارنگ آرایش نرم افزار اضافه شده گلم به او نگاه کنید و آن را به نظر می رسد شامل shimmery بنفش سایه چشم, نور سرخ شدن و رژ لب قرمز روشن. او همچنین لوازم با کوتاه دلپذیری گردنبند زنجیره ای و به ظاهر هیچ چیز دیگری.

کلیپ مشاهده شده است بیش از 85,500 زمان تا کنون بسیاری از مردم در زمان به بخش نظرات به اشتراک واکنش های خود را.

“زمان مناسب برای توپ توپ” شوخی رسانه های اجتماعی کاربر.

دیگران توجه داشته باشید از زمان زیرنویس و زمان برای به اشتراک گذاشتن بررسی خود را از تک.

“شما خوب است!” بانگ زد: یک دوم جانباز که همچنین افزود: “آه و من دوست دارم این آهنگ.”

“من دوست دارم آهنگ جدید شانل.شما می توانید truiy بخوان نه فقط رپ” اعلام کرد یک سوم پیرو با بسیاری از دیگران نیز توجه آواز او.

“آیا تا به حال رپ دوباره فقط بخوان” نوشت: یکی دیگر از حامیان اگر چه این اظهار نظر باعث Chanel برای پاسخ.

“این است rap-آواز. من فکر می کنم مردم معلوم نیست از این نوع جدید از نوع. تعداد زیادی از هنرمندان را سبک شبیه تو. آن را هنوز هم رپ lol,” او گفت:.

شانل نیز لرزاند دیگری بیکینی زرد از چند روز پیش در یک جدید Infinite تصویری. او تصمیم گرفت تا برای یک بی تسمه, رقص لهستانی پولکا نقطه چاپ لباس شنای زنانه دوتکه بالا با یک کراوات جلو. این Ridiculousness ستاره کامل نگاه خود را با یک پلاتین بور کلاه گیس با بلانت و یک اشاره, قدیمی, الهام جفت از عینک آفتابی با نور و رنگ. بعلاوه او عینک تزیینات گوشواره و به نظر می رسد داشتن یک انفجار به عنوان او خواند به همراه “باربی دختر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>