Chanel West Coast Stuns در آمیلیا گل افتاب گردان و پایین برش بالا صورتی

رپ و تلویزیون, شخصیت, Chanel West Coast, که بسیاری ممکن است می دانم که از نقش او در ام تی وی نشان می دهد Ridiculousness, tantalized او 3.3 میلیون Instagram followers با آخرین پست. بسیار گرم دو Instagram update نشان داد شانل منحنی در یک نحیف برگ نشان داد که مقدار زیادی از پوست است.

در اولین ضربه محکم و ناگهانی, Chanel شنبه در یک پرواز از پله سفید با قهوه ای بلوط تخته در سراسر هر مرحله. دیوار کنار او پوشیده شده بود با یک تصویر زمینه خیره کننده که تا به حال رنگ صورتی کم رنگ پس زمینه سبز و شاداب به عنوان یک چاپ. شانل نگاه تابستان آماده در یک جفت از بالا waisted نور شستن Daisy Dukes که نمایش او باب روز است. او زوج شورت کوچک با شکل آغوش صورتی رنگ پریده بالا بود که بدون آستین بود و v-گردن یقه.

این یقه از بالا به نمایش یک اشاره از رخ و شانل به پایان رسید این گروه با رنگ پریده کت جین که همسان او Daisy Dukes, اگر چه او اجازه ژان ژاکت به سقوط آغوش او.

شانل نیز اضافه خود پیچ و تاب و به این لباس با ترکیب چند لوازم جانبی. هر چند او در داخل خانه شانل را لرزاند یک جفت هندسی به شکل عینک آفتابی, کفش پاشنه بلند با حذف تسمه در بالا که دراز پاهای او و چند گردنبند نقره ای لایه به صورت یک بیانیه نگاه کنید. او همچنین اضافه شده یک جفت از گوشواره. بلند, سبزه, قفل بودند عقب کشیده براق موی دم اسبی, و او تا به حال روشن و صورتی رنگ بر روی لب های او.

شانل به دنبال اولیه ضربه محکم و ناگهانی با یک تصویر که در آن او ایستاده بود بالای پله ها با thumbs جمع در او حلقه کمربند. لب های او جدا کمی در اغوا کننده ضربه محکم و ناگهانی و عینک آفتابی خود را تضعیف پایین بینی خود را.

این پاینت اندازه رپر مشتاق Instagram followers نمی تواند به اندازه کافی از سیگار کشیدن ارسال و از آن دریافت بیش از 20,900 دوست دارد در عرض تنها سه ساعت است. بسیاری از طرفداران خود را در بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را به عنوان پست دریافت 377 نظر در سه ساعت طول زمان.

“ملکه در صورتی” یکی از طرفداران گفت.

“خانم West Coast شما زرق و برق دار و با استعداد” یکی دیگر اضافه شده است.

“شانل شما بسیار زیبا و دوست داشتنی” یکی از طرفداران گفت: به دنبال قلبی چشم از emoji.

یکی پیرو عاشق این گروه و گفت: “این لباس به نظر می رسد شگفت انگیز بر روی u.”

شانل به نظر می رسد عشق به رنگ صورتی به تازگی. اوایل امروز به عنوان Inquisitr گزارش ریزه اندام, بمب مشترک چهارگانه Instagram update از یک عملکرد در کانزاس سیتی ، برای عملکرد, Chanel, عینک صورتی, پستان بند بالا و شلوار صورتی با زرق و برق نقره جزئیات برای یک نگاه ضخیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>