Chanel West Coast Stuns در زرد Polka-Dot لباس شنای زنانه دوتکه او به عنوان رقص به ‘باربی’

Chanel West Coast به خودش باربی ها makeover به صورت سرگرم کننده جدید تصویری, اما او نمی پوشند ، در عوض او را لرزاند زرد polka-dot, دختر, بیکینی, رقص, عملکرد در یک kiddie استخر.

روز چهارشنبه Ridiculousness ستاره در زمان به Instagram برای نشان دادن خاموش خود را در باربی یاد نگاه کنید. شانل تاب بود طولانی بور کلاه گیس مدل دهید به مانند باربی کلاسیک موی دم اسبی کامل با ضخامت فر موی چتری. او با پوشیدن طول براق پلاتین hairpiece پرتاب بیش از او سر شانه راست.

رپر بود تکان دادن سینه زرد است که برجسته سفید رقص لهستانی پولکا نقطه چاپ. او کوچک bandeau بالا بود لاسی جزئیات منگوله دار در مرکز مجسمه نیم تنه. به پایان می رسد از کت و شلوار حمام کردن ضخامت روابط trailed پایین شانل محکم بسته شده شکم و پوشاک را cinched-در طراحی نشان داد یک اذیت کردن مقدار از رابطه جنسی رخ. مدل تطبیق کف کرده بود دور کمر بالا و پایین برش پا دهانه به آنها پرنیان یکپارچهسازی با سیستمعامل.

شانل نیز ورزشی یک جفت چشم گربه عینک آفتابی بسیار شبیه به کسانی که با عروسک باربی است. اما او زرد بود با تیز هندسی قاب. او تنها قابل رویت دیگر لوازم جانبی بودند یک جفت نقره ای بزرگ-و-گوشواره مروارید.

در حالی که Chanel نبود پوشیدن هر گونه لباس که بود, باربی رنگ مورد علاقه خود را کامل لب به نظر می رسد به رنگ صورتی رنگ است. او کوتاه ناخن شدند همان سایه پر جنب و جوش.

شانل فیلمبرداری شد خودش لب همگام سازی به سال 1997 Aqua آهنگ “دختر باربی.” او کج شده سر خود را از یک سمت به سمت و سفت رباتیک حرکات با دست راست خود را. او خود را نگه داشته آرنج خم شده و دست راست در تقلید از یکی از باربی به شمار.

شانل تنها رقص با بالاتنه زیرا پاهای او بودند فر در زیر او. هنگامی که ورزشهای آبی سنگ مورد “زندگی در پلاستیک” حال “فوق العاده” شانل panned دوربین پایین و به سمت نشان می دهد که او نشسته بود در صورتی روشن بادی kiddie استخر.

نوازنده شروع به نواختن با موی دم اسبی وقتی که آهنگ مذکور باربی پلاستیکی یال.

“شما می توانید قلم مو رنگ مو, undress من همه جا” آبی خواند. “تخیل زندگی خود را ایجاد.”

شانل “دختر باربی” تصویری نیز به اشتراک گذاشته شده در Infinite و او استفاده می شود به عنوان او Instagram پست برای تشویق طرفداران او به دنبال او بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی.

در طول چند ساعت شانل مینی موزیک ویدیو متصلب تا بیش از 12000 likes on Instagram.

“هاها! که soo پیش بینی!” خواندن یک پاسخ به او ارسال.

“زندگی برای این نگاه Chanel! شما باید چتری!” یکی دیگر از تحسین نوشت.

“من فکر می کنم این باید لباس خود را برای آینده ridiculousness قسمت” یک سوم فن پیشنهاد شده است.

این اولین بار نیست Chanel دارای wowed طرفداران او تاب زرد. هفته گذشته او مدل قاصدک-رنگی محصول بالا در حالی که نما در یک زمینه خشخاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>