Chanel West Coast مشغول بوده است در Instagram امروز و به اشتراک گذاشته شده یک آهنگ جدید به نام “رز سیاه” به لگد کردن او روز ولنتاین, پس آن را با خود زیر عکس که به احتمال زیاد گرفتار بسیاری از طرفداران او توجه. در دومی پست رپر مطرح وری در یک بستر و نشان داد او باب روز در حالی که قابل توجه پویا در برخواهد داشت.

مد نوا زیر مجموعه است که او بود به رنگ قرمز روشن و شامل یک تسمه سینه بند با بند فوق العاده است که تزئین شده خود را رخ. او همچنین عینک توری شورت لا کونی, بند جوراب کمربند و ران جوراب ساق بلند بالا. شانل تکمیل نگاه خود را با یک جفت از تطبیق پاشنه, accessorizing به سادگی با گوشواره و دو درخشان دستبند.

این گیج عینک مو با لوکس فر که آبشاری در شانه راست و نشان داد او رنگارنگ آرایش چشم او به عنوان کشف شد با چشمان بسته در حالی که لبخند به طور گسترده ای.

آرایش نرم افزار شامل طلا eyeshadow در درون درب که او مخلوط با نور بنفش و ارغوانی تیره تن نسبت به او بیرونی درب. و همچنین او را لرزاند تیره ریمل مژه و ابرو و براق, نور صورتی, رژ لب برای اضافه کردن به لاسی پرنیان.

شانل قرار داده و دست او را در پشت سر و آرنج ها زاویه دار بودند به طرف او عبور او زانوی چپ در بالا به او نشان دهد ، او مطرح سمت چپ درونی او بازوی خالکوبی بر روی صفحه نمایش کامل, از جمله یکی از رونق جعبه با در قلبی شکل بلندگو. در کنار او دو بالش سفید با طلا طراحی و تخت او گذاشته بود blindingly ورق های سفید.

احساس پیروان را به بخش نظرات دیگر در مورد او خوب به نظر می رسد.

“من تقریبا کاهش یافته است کتاب مقدس من” شوخی یک فن است.

“Golly از دست مولی. چه یک کودک!!!!!!” گفت یک دوم رسانه های اجتماعی کاربر.

“که ممکن است خود بهترین عکس. خوب” اعلام تحسین.

“Omg شما نگاه زیبا به رنگ قرمز. مبارک روز ولنتاین” gushed یک حامی.

در عنوان, Chanel, پیشنهاد طرفداران او باید برای به اتمام آهنگ جدید, که او توضیح داده بود که در مورد نشان دادن عشق به مردم قبل از آن خیلی دیر است.

علاوه بر این احساس دیگر ارسال, لباس زیر زنانه عکس در تاریخ 22 ژانویه که زمان نما در یک سیاه و کف در بعید چشم انداز است. شانل بیرون ایستاده بود در برف با بنفش balaclava و پلنگ-نسخه قابل چاپ قنتد, ژاکت, قرار دادن دست راست با او چانه و دست چپ او بر روی باسن خود. ژاکت او به زمین افتاد او شانه چپ و چپ او باب روز شکل بر روی صفحه نمایش. پشت سر او بود یک کم جنگلی در منطقه با خانه ها در فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im