Chanel West Coast سنگ Daisy Dukes در یک Instagram پست جشن تولد دوست خود را

رپ و شخصیت تلویزیونی Chanel West Coast به 3.3 میلیون Instagram followers یک زیرچشمی نگاه کردن به زندگی شخصی با آخرین Instagram update بود که یک پست است که جشن یکی از دوستان نزدیک او. او برچسب گذاشته شده توسط دوست او آشپز و مدل Brandin LaShea در عنوان پست و به او گفت که پیروان این دو بوده است پس شانل در 2nd grade.

در تصویر اول او به اشتراک گذاشته شده, Chanel, را لرزاند, یک جفت مضطرب Daisy Dukes و gingham چاپ بالا لباس شنای زنانه دوتکه. او channelled یکپارچهسازی با سیستمعامل پرنیان با روسری سر و فر و اضافه شدن چند لوازم جانبی برای بیان سبک خود را از جمله یک جفت از گل رز رنگی عینک آفتابی و ضخیم گوشواره. دوستان خود را نیز نشان داد او هیکل در یک منگوله دار t-پیراهن قرمز و دامن کوتاه.

برای دومین ضربه محکم و ناگهانی به بگیرید و یاد دهید مطرح شده در شنا. Brandin لرزاند سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه است که نشان داد او منحنی و شانل نگاه رنگارنگ در یک رنگین کمان یک تکه و با غوطه وری خط گردن و سکسی توری تا جزئیات در امتداد دو طرف.

سومین ضربه محکم و ناگهانی نشان داد این دو را با بهره گیری از برخی از نوشیدنی ها و شانل کوتاه مو بور در رجعت ضربه محکم و ناگهانی. او چندین اضافی بزند اواز یا موسیقی دو نفری با هم انجام می دهند همه چیز را از نما برای آنچه به نظر می رسد حرفه ای عکس های گرفته شده به سرما در خارج بر روی چمن. شانل به پایان رسید را به روز رسانی با یک عکس از دو نفر از آنها پاشش در آنها کودکان بودند تنها با چهره خندان قابل مشاهده است که آنها تا به حال یک انفجار با هم.

مشاهده این پست در Instagram

تولدت مبارک به من bestie پس 2nd grade @brandinlashea! شما چنین هوشمند و با استعداد و قوی, مستقل, دوست, خنده دار, لودگی, زن زیبا که من خیلی افتخار می کنیم به تماس من bestie! من هرگز فراموش نخواهم روز ملاقات ما در میله میمون بعد از مدرسه! ما به معنای واقعی کلمه نمی شود که دوستان از آن روز. ما همه چیز را با هم از آن نقطه از تمرین تیم به استعداد نشان می دهد برای گرفتن مشکل با هم. شما ساخته شده من خنده در بسیاری از مواقع من نمی تواند حساب کند. شما را ساخته اند من بهترین غذایی که تا کنون خوردند در زندگی من است. شما باید بیشتر حس مشترک بیش از هر کس و من کاملا مطمئنم که چرا ما کار را به خوبی با هم چرا که ما هر دو نمی تواند ایستاده حماقت lol. من صادقانه نمی دانم آنچه که من زندگی می خواهم بدون شما و بدون توجه به آنچه ما از طریق من می دانم که شما همیشه وجود دارد برای من در کنار من چون ما مثل خواهر از misters. Lol. شما در حال انجام چنین چیز شگفت انگیز در زندگی شما و من خیلی افتخار می کنم از همه شما موفقیت و شادی شما را به دیگر مردم زندگی می کند! نمی توانید صبر کنید برای دیدن همه که شما و رسیدن به این زندگی و فراتر از آن! حفظ بودن بد, کون, سگ ماده شما هستند و در اینجا به یکی دیگر از 26 سال دوستی!!! PS ما نیاز به دوباره انجام آخرین عکس از ما در استخر و شنا با هم آن را fave من. عشق شما SIS! ????????????????????????

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Chanel West Coast (@chanelwestcoast) در

شانل زوج شایان ستایش به روز رسانی با قلبی عنوان که خواندم دوست او را ستود و اعتراف چه تاثیر او در زندگی او است. شانل را دنبال نمی تواند به اندازه کافی از شیرین پست پر از عکس و آن را دریافت بیش از 21,400 دوست دارد در عرض فقط دو ساعت است. در این پست نیز متصلب تا 228 نظر از شانل طرفداران مشتاق.

یکی از طرفداران ستایش Chanel برای مدت طولانی دوستی و گفت: “ماندن درست به افرادی که می دانم تو همیشه تو بازگشت. غرفه به تو دختر.”

“زرق و برق دار به دنبال خانم ها” یکی دیگر از فن اظهار نظر پس از دو شعله از emoji.

“شما هر دو به دنبال مانند یک رئیس. تیم @chanelwestcoast” دیگری پیرو اضافه شده است.

“تولدت مبارک به Brandi یک ride or die, دوست, مانند, این چیزی است که هر کس باید داشته باشد. شما خوش شانس برای هر یک از دیگر” یکی از طرفداران گفت.

شانل که می دانیم بسیاری از حضور در ام تی وی نشان می دهد Ridiculousness, بی باک وقتی که می آید به سبک شخصی. این پاینت اندازه بمب را دوست دارد به مخلوط کردن او نگاه زیبایی و سنگ پررنگ لباس. فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش او به اشتراک گذاشته Instagram update که در آن او عینک skintight آهک سبز دامن برای یک نگاه بسیار گرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>