Chanel West Coast وحشی می رود در پی یوزپلنگ-نسخه قابل چاپ Bodysuit

رپ و شخصیت تلویزیونی Chanel West Coast tantalized او 3.4 میلیون Instagram followers با آخرین به روز رسانی, سکس تصویری که او در اصل به اشتراک گذاشته شده در Triller برای جو عجیب و غریب به چالش بکشد.

در این ویدئو شانل لرزاند تمام طول یوزپلنگ-نسخه قابل چاپ bodysuit که چسبیده به در هر اینچ از منحنی. این bodysuit بود گردد از نيمه مواد خالص و او را لرزاند یک زیر مجموعه زیر. او سیاه بود و قابل مشاهده از طریق پارچه و هنگامی که او تبدیل به اطراف طرفداران قادر به دیدن است که او لباس زیر یک بند سبک که در سمت چپ کمی به تخیل.

شانل بلند بور قفل سقوط کردن قفسه سینه و شانه ها در یک بافت سبک و او تا به حال یک کلاه کابوی بالای سر او. او تصویری نیز شامل یک شرکت ستاره شایان ستایش سگ پشمالوی سیاه پومرانیا که او به آن اشاره شده در عنوان به عنوان یک “کوچک شیر است.”

شانل شروع فیلم با نشان دادن طرفداران او باور نکردنی منحنی در پورنو زرق و متلاشیکننده چند حرکت در خانه. در یک نقطه او نزدیک به دوربین و خدمت تا اغوا کننده به دنبال او پیروان در حال اجرا از زبان او همراه دندان های او قبل از اینکه یک لبخند فلش در سراسر چهره او.

او دهن به همراه برخی از کلمات در این آهنگ که در حال بازی و در یک نقطه پرتاب یک کت سیاه و سفید بیش از گروه خود را برای چند حرکت می کند. شانل نیز ساخته شده است که طرفداران خود را خوب نگاه او پرت derriere با چرخش به اطراف و تکان دادن غنیمت او برای دوربین است.

او پیروان کاملا عاشق سیگار کشیدن تصویری به روز رسانی و پست متصلب تا بیش از 364,900 انداز در عرض فقط 17 ساعت است. آن را نیز دریافت 1,517 نظرات از طرفداران مشتاق که مسابقه به بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را در ارتباط و احمقانه تصویری.

“من شما را دوست دارم, انرژی” یکی از طرفداران گفت: زیر نظر و با سه نفر از قلب از emoji و سه نفر از قلبی چشم از emoji.

“شانل شما نگاه بسیار داغ” یکی دیگر پیرو اظهار نظر.

“من آرزو می کنم من در قرنطینه با شما در حال حاضر” یک فن اضافه شده است.

“اگر شما همیشه می خواهم به ازدواج با یک normy من مرد خود را” فن دیگری گفت: گرفتن مخ زن در بخش نظرات.

فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش شانل نمایش گذاشت او باب روز در تمرین مجموعه که شامل پشت صحنه و تطبیق صورتی سینه بند ورزشی. در عنوان از به روز رسانی خود را, او او را تشویق Instagram followers به اتمام کانال یوتیوب او به عنوان flaunted منحنی او در وسط از آنچه به نظر می رسد صفحه اصلی بدنسازی مجهز با تجهیزات تناسب اندام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>