دهلی نو: دختر سابق, Jammu and Kashmir وزیر Mehbooba مفتی, Iltija مفتی گفت که این مرکز اشتباه و فاقد شفافیت در این موضوع از دولت سابق که در حال حاضر ساخته شده است یک قلمرو اتحادیه.

صحبت کردن در مورد این مسئله خارجی از ایران بازدید به جامو و کشمیر Iltija مفتی گفت: “برای اولین بار دولت مرکزی گفت کشمیر یک مسئله داخلی و سپس آنها خود را نمایندگان. اما زمانی که دیگر نمایندگان می خواهید به بازدید و سپس آنها (مرکز) می گوید این است که ما داخلی موضوع است.”

“من فکر می کنم دولت است بسیار اشتباه آنها هیچ وضوح. آنها در حال گرفتن نمایندگان و اجازه می دهد آنها را برای دیدار با منتخب مردم است. دولت خود را نمی دانید آنچه آنها می خواهند به انجام است. مطمئنا این است که برای توسعه Jammu and Kashmir,” او اضافه شده است.

صحبت در مورد Mehbooba مفتی که در حال حاضر رزرو تحت امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) او گفت: “اتهامات علیه او را در حال غلط و بی اساس است. چرا BJP تا به حال هیچ مشکل هنگامی که آنها با PDP چرا امروز ما ضد ملی چرا مادر من است و ضد ملی? من آنها را بپرسید.”

Iltija داد و این اظهارات را در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در هند زنان سپاه مطبوعات (IWPC) در دهلی نو در روز سه شنبه.

Mehbooba همراه با چند تن از رهبران جریان اصلی در جامو و کشمیر از جمله NC رهبر فاروق عبدالله پسر عمر عبدالله تحت بازداشت پس از اوت 5 2019. Iltija شده است دست زدن به حساب رسانه های اجتماعی از مادرش پس از او قرار داده شد و تحت بازداشت است.

او قرار داده شد و تحت بازداشت و مدت کوتاهی قبل از این اتحادیه تصویب دو قانون لغو ماده 370 قانون اساسی لغو سابق دولت وضعیت خاص و bifurcate دولت به دو سرزمین های اتحادیه.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im