آسمان روشن و سنگ به سختی وجود دارد بیکینی در حالی که تخمگذار در شن و ماسه

آسمان روشن است که در حال حاضر در حال گذراندن تعطیلات خود در آنتیگوا که در آن او شده است تاب بیش از چند سیگار کشیدن گروه. این مدل در زمان به او Instagram حساب در روز دوشنبه به هیجان او 665,000 پیروان دیگر با تحریک شات از این سفر که اضافه شده برخی از گرما جدی به خود صفحه.

آسمان دیده می شد آرامش بخش در ساحل سوزان علاوه بر جدید به او غذا. او گذاشته در کنار او در سراسر شن و ماسه سفید با پاهای کشیده در حالی که ماهیگیری بدن او بالا سمت دوربین و خیره آن را با یک شرجی زل زل نگاه کردن. زیادی ساختمان سفید نشسته فقط یک فاصله کوتاه پشت آسمان به او خیس تا خورشید که یک برچسب جغرافیایی نشان داده بود هاجز خلیج توچال و اسپا — به احتمال زیاد او به طور موقت اقامت برای سفر. نقطه ای بود احاطه شده توسط یک خوشه از ساحل چمن و چندین درختان نخل بلند به عنوان به خوبی.

Celeste حیرت زده به عنوان او کار می کرد دوربین در یک سختی وجود دارد است که در سمت چپ بسیار کمی به تخیل. این scantly دو قطعه افتخار مرسوم صورتی و کراوات زرد رنگ الگوی است که ظهور در برابر 26 ساله را خورشید را بوسید پوست است که باقی مانده بود بسیار بر روی صفحه نمایش به لطف شنا با نشاط طراحی شده است.

این مجموعه شامل یک افسار به سبک بالا با کوچک مثلث فنجان که نشسته دور از هم در قفسه سینه ایجاد و گسترده و ياوه یقه که در سمت چپ ستاره کافی رخ خوبی در بینایی. آن را نیز برجسته نازک باند و stringy رشته تسمه که ارائه زیرچشمی نگاه کردن در آسمان را باب روز بازوها و شانه ها.

آسمان را مطابق بیکینی پایین ساخته شده به صورت کاملا دید و همچنین. پوشاک ویژه بالا-قطع پا است که نشان داد او انحنا, باسن و لاغر پاها تقریبا در تمامیت خود را در حالی که همچنین اذیت کردن یک نگاه اجمالی در پرت derriere. تعدادی داغ صورتی تسمه گره خورده بود در کمان خوش طعم را بالا بر روی مدل مو, طراحی با توجه به وضعیت کمر تخت میانی و abs.

Celeste accessorized با یک جفت گوشواره و یک cowry پوسته گردنبند که به او نگاه گرمسیری پرنیان. خروس بزرگ, قفل پوشیده بودند و به آرامی وزید در نسیم اقیانوس در اطراف شانه های او و او تصمیم گرفت تا برای حداقل استفاده از آرایش به اجازه می دهد تا زیبایی های طبیعی خود را به درخشش.

طرفداران هدر رفته هیچ زمان و در دوش گرفتن رسانه های اجتماعی احساس را در پست جدید ، آن بیداد می کرد تا نزدیک به 5000 لایک و ده ها تن از نظرات فقط پس از یک ساعت از رفتن زندگی می کنند.

“یک ساحل خیره کننده کودک” یک نفر نوشت.

“طلایی الهه!!” کنایه آمیز یکی دیگر از فن.

“لباس شنای زنانه دوتکه به نظر می رسد کاملا خیره کننده است و شما به عنوان زیبا به عنوان افراد” در ستایش یک سوم پیرو.

“Ok داغترین تا کنون اظهار داشت:” یک چهارم تحسین.

این است که به سختی اولین بار است که آسمان نشان داده شده است او باور نکردنی بیکینی بدن در Instagram. اخیر دیگر به اشتراک بگذارید از این مدل دیدم او رفتن چادری در کوچک صورتی دو قطعه با پاک کردن تسمه که تقریبا ساخته شده, شنا, به نظر می رسد نقاشی در. که نگاه ثابت می شود یکی دیگر از عمده آمار درآمد بیش از 34000 نفر را دوست دارد و 478 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>