آسمان روشن Flaunts Her پاهای خوش بر و رو در لباس شنا شیک: ‘Lil گریز’

آسمان روشن flaunted او پاهای خوش بر و رو در حالی که با پوشیدن یک لباس شنا رنگارنگ و تطبیق sarong مناسب برای گریز گرمسیری در یک عکس به اشتراک گذاشته شده به او Instagram صفحه.

نما در خارج از مزین آهن سیاه و سفید-و-شیشه درب آسمان نگاه آماده برای تعطیلات در پر جنب و جوش یک قطعه. او ایستاده بود نزدیک به یک گرد سرپوشیده پناه میبرند در سنگ با گل های صورتی و سبز روشن و شاخ و برگ خزنده به قاب از هر دو طرف راهرو.

او geotag نشان داد او در پالم اسپرینگز کالیفرنیا در مقابل آنچه به نظر می رسد یک خانه. پنجره بخشی از درب پشت سر او منعکس شده یک مسیر با درختان بیشتر فریم آن در هر دو طرف.

آسمان نگه داشته و موضع خود برای تصویر ساده ایستاده رو به جلو با آغوش او قرار است با او طرف است. او گریبانگیر sarong در دست راست و نگاه به یدک مواد به سمت به عنوان به فاش کردن بیشتر از او باب روز است. لباس او برگزار شد تا با ضخامت تسمه شانه است که راه را به پایین برش یقه نمایشگاه یک اشاره از او رخ.

این لباس شنا نگاه مانند آن را با طراحی استادانه درست شده الگو در ذهن است. آبی بود رنگ اصلی با رنگ نارنجی و طلا الگودهی در امتداد بالا و تراورس طرف. لایه sarong موجود تطبیق طراحی همراه با رنگ پریده حلقه های آبی در حال اجرا در امتداد hemlines. كه در سایه همان برق آبی به عنوان بقیه گروه هم مرز این hemline از شنا ،

یک بیانیه لباس مانند یک آسمان دیده می شود می تواند با پوشیدن نیست تماس برای بسیاری از لوازم جانبی به طوری که مدل چیزهایی نگه داشته ساده با لایه طلا و نقره گردنبند.

همچنین نگاه مانند او تصمیم گرفتند برای ساده نرم افزار آرایش. او به نظر می رسد به استفاده از ریمل مژه و صورتی و رژ لب و کمی دیگر. ابرو او به نظر می رسید مجسمه و مواج بور قفل شد جدا کردن وسط. آسمان طلایی یال سقوط کرد دو طرف قفسه سینه خود را.

در زیرنویس گیج برچسب گذاشته شده توسط مد آنلاین, خرده فروش, مد نوا.

طرفداران او به نظر می رسید به درک عکس. در عرض سه ساعت از رفتن زندگی می کنند, آن انباشته شده بود بیش از 9,200 دوست دارد و بیش از 150 نظرات.

چند نفر می خواستم به دانستن نام کت و شلوار به طوری که آنها می توانید سعی کنید به پیدا کردن آن را به خود. ده ها تن از کاربران بوده در مورد چقدر خوب او در این ساز و برگ و حتی او را به نام “جزیره الهه.”

“بهترین تصویر من از شما این است که شما ارسال کرده اید و در عین حال” بوده یکی از تحسین کنندگان.

“، از شما بسیار سپاسگزارم برای دادن [به من] چیزی به خوبی نگاه آنلاین در امروز. شما زیبا هستند” نوشت: یکی دیگر از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>