به عنوان جشن پایان برای شما مبارزه آغاز می شود برای مو, پوست و لب ها و ناخن. در این سال بازی امن و مبارک هولی

ثانیهoli است در اطراف گوشه و ما هیجان زده در مورد رنگ و شیرینی است که این جشنواره را به زندگی ما را.

اما در جایی در حالی که ما با داشتن سرگرم کننده—پوست و مو ما را ضرب و شتم. این ساعت ما صرف مالش کردن سخت رنگ را به دور تمام رطوبت و روغن های ضروری و متاسفانه حتی بعد از این همه shenanigans, شما سمت چپ با رگه های نقره ای و قرمز در بدن شما است.

این هولی نگه داشتن مو و پوست امن است. مطمئن شوید که شما به دنبال این قبل از بازی و بعد از بازی شیوه های برای یک جشن شاد:

قبل از هولی در صورت مراقبت:

holi skin care

ژل آلوئه ورا یک راه حل فوق العاده برای نگه داشتن پوست خود را هیدراته و قبل از محافظت شیمیایی رنگ آغشته بر روی صورت خود. حدود نیم ساعت قبل از خارج شدن صورت خود را بشویید و مقدار کمی از ژل را بر روی صورت خود را. فراموش نکنید که گردن و گوش خود را (به خصوص قسمت داخلی گوش).

لب ها و چشم ها نیاز به حفاظت اضافی:

درخواست مقدار فراوان از مومیایی کردن لب قبل از اینکه شما سر کردن به اطمینان حاصل شود که آنها را انعطاف پذیر باقی می ماند حتی پس از ساعت ها از بازی با رنگ. همچنین, مطمئن شوید که شما نگه داشتن آب آشامیدنی هر نیم ساعت, بنابراین شما لازم نیست اب چیزی را گرفتن خود را.

برای چشم خود را اعمال می شود تسکین دهنده دور چشم کرم یا روغن نارگیل به پلک خود را. رنگی پودر است که به احتمال زیاد نشستن سرسختانه روی ظریف درب بنابراین بهتر است برای حفظ احتیاط.

یک champi جلسه:

holi skin care

من می دانم که پله با موی خیس با نفت را ندارد شما احساس قشنگ. اما مسلما یک گزینه بسیار بهتر از صرف ساعت (اغراق) در تلاش برای شستن کردن رنگ از مو و پوست سر.

محافظت از خودتان را با قوی champi موثر با استفاده از روغن مو. بهتر است هنوز هم پوشیدن کلاه یا با پارچه مزین کردن یک دستمال گلدار برای محافظت از موهای خود را بیشتر.

فراموش نکنید که ناخن های خود را این هولی:

انجام prepping مو, پوست و چشم ؟ بیایید تمرکز بر روی ناخن که همچنین جذب رنگ است که حاضر به تکان دادن مهم نیست که چقدر شما اسکراب آنها.

مالیدن روغن نارگیل بر روی لایه شاخی خود را (انگشتان دست و پا!) و اگر ممکن است حتی درخواست طراحی ناخن رنگ. پاک کردن لهستانی پس از بازی رنگ ها و voila! رنگ نیز ناپدید می شوند!

اقدامات احتیاطی را در حالی که بازی هولی:

holi collection

  • پوشیدن یک پیراهن پنبه بالا و شلوار کامل برای محافظت از پوست خود را. از عینک آفتابی برای محافظت از چشم خود را.
  • نگه داشتن آب آشامیدنی و یا thandai طول (بدون کولا به دلیل آنها شما اب چیزی را گرفتن).
  • را طبیعی و عاری از مواد شیمیایی رنگ های اجباری در حزب خود. شما می توانید آنها را با کلیک در اینجا.
  • تا آنجا که ممکن است نگه داشتن جشن های خشک. هند رنج می برد از بحران آب و نیاز ما به جشن مسئولانه است.

چگونه برای بازگرداندن پوست نرم و پس از هولی:

اگر شما استفاده از ژل آلوئه ورا قبل از ورود به بازی این باید آسان باشد. درخواست روغن نارگیل برای صورت خود را و بازوها و پاها و هر جای دیگری که شما رنگ ، اجازه دهید آن را حدود 10-15 دقیقه. گرفتن یک دوش آب گرم و شستشو آن را دور یک طبیعی اسکراب بدن.

بعد از حمام به درخواست کره بدن یا کرم سخاوتمندانه. صورت خود را دنبال همان روال است اما اضافه کردن یک آبرسان سرم بیشتر برای پر کردن پوست.

فراموش نکنید که به دنبال همان مراحل را برای ناخن ها و چشم ها بیش از حد. برای لب های خود را با استفاده از یک اسکراب لب را به همه رنگ, بنابراین شما لازم نیست مصرف آن را به طور تصادفی.

برای مو:

holi skin care

ماساژ موی خود را دوباره با برخی از گرم روغن نارگیل – به خصوص پوست سر و مناطق در پشت سر خود را. از آن آسان است به از دست دادن رنگ در اینجا.

هنگامی که روغن به حل و فصل در یک گرم (نه داغ) دوش و اجازه دهید که جریان نفت به دور است.

شامپو ماساژ پوست سر و مو دوباره و شستشو. شما ممکن است بخواهید به استفاده از یک ماده شیمیایی-رایگان شامپو پس از آن را تخلیه اسانس از پوست سر خود را. درخواست نرم کننده و خشک مو خود را.


شما همچنین ممکن است مانند: میزبان کامل هولی با رنگ است که نمی تحریک و شیرینی که سالم هستند


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im