CBSE به UPSC: 5 مکان های که در آن شما می توانید کتاب های درسی قیمت باور نکردنی پایین

رایگان صفحه اصلی تحویل استرداد سپرده ها به کتاب های الکترونیکی و نسخه فیزیکی در اینجا چرا اجاره کتابهای درسی است عملی و مقرون به صرفه ایده.

ارتقاء

من تا به حال یک رابطه عشق و نفرت با کتاب های درسی در دوران مدرسه و دانشگاه. پس از گذراندن یک مقدار سنگین در آن کتاب حجیم آن pained من به آنها به raddiwala در پایان هر سال تحصیلی.

در حالی که من خوش شانس بود به پرداخت هزینه کتاب های درسی هزاران نفر از دانش آموزان نمی تواند خرید های گران قیمت مواد مطالعه.

جدا از فشار مالی نیز وجود دارد که جنبه های زیست محیطی میدهد. راه حل به این مشکلات می تواند اجاره کتاب. به این ترتیب ما می توانیم جلوگیری از هزینه های بالا از کتاب های جدید و عادی سازی مفهوم استفاده مجدد از.

سازمان های متعدد در سراسر هند در حال ساخت یک دانش آموز زندگی آسان تر با معرفی مقرون به صرفه و قابل دسترس برای اجاره خدمات.

2 NRI teens gift Kerala Govt school students with a new library of over 5,000 books! - Anirudh Mahesh and Aamir Kudel - Dubai teens- Kerala Govt school- 5000 books (1)

در اینجا پنج:

1. KopyKitab

تاسیس در سال 2011 توسط Sumeet ورما و Amit Shrivastava, KopyKitab یکی از پیشگام دیجیتال کتابخانه ها که ارائه اجاره گزینه برای دانش آموزان در هند.

شروع با نرخ به عنوان کم به عنوان 10 تومان در هر فصل این اجاره پلت فرم اجازه می دهد تا دانش آموزان برای اجاره کتاب برای یک هفته یا کل یک ترم.

از رقابتی آزمون ورودی مانند UPSC CAT, NET, IIT-JEE, دروازه, یا, دوره های, معماری, مهندسی, قانون مدیریت خبره حسابداری, علوم, کشاورزی, به, مدرسه, مواد و آزمون ساختگی سری KopyKitab دارای موجودی از نزدیک به دو لاخ منابع یادگیری.

شما می توانید برجسته تر حاشیه نویسی و حتی به اشتراک گذاری یادداشت های خود را در شما e-کتاب درسی خود را با مطالعه ،

به عنوان در وب سایت خود را 45 لاخ دانش آموزان دیده خود را مطالعه مواد.

اتمام کتاب در اینجا.

2. Padhega هند

Padhega هند انبار

Padhega هند ابتکار Bodhi Tree دانش خدمات آغاز شده توسط Sushant و Prashant Jha در سال 2014 به ارائه دست دوم یا کتاب در اجاره برای کسانی که نمی توانیم بالا و قیمت کتاب های درسی.

آن است که یک سرویس منحصر به فرد است که توابع در یک پرس و جو بر اساس. همه یکی است خوراک و نام نویسنده کتاب را انتخاب کنید و یک طرح اجاره.

یکی همچنین می توانید پرس و جو در مورد در دسترس بودن و هزینه یک کتاب با ارسال یک اس ام اس یا واتساپ پیام. برای این گزینه به سادگی ارسال یک متن مثل این:

اجاره به +91-9873166694.

متناوبا, تماس با سازمان در ارتباط با.

دریافت درخواست Padhega هند بازگشت خواهد شد با در دسترس بودن و قیمت این کتاب همراه با یک شماره مرجع منحصر به فرد.

یک دانش آموز از هر رشته تحصیلی می توانید پرس و جو در این پان هند رایگان صفحه اصلی-خدمات تحویل. Padhega هند را شارژ MRP از این کتاب به عنوان سپرده و وقتی کتاب بازگشت هزینه تا 55 درصد از سپرده.

3. Bukroot

اگر شما یک رشته مهندسی در مقطع کارشناسی یا دیپلم دانشجو (هر جریان) که ترجیح نسخه فیزیکی کتاب های درسی, بنگلور-بر اساس Bukroot یک توقف راه حل است.

شما می توانید اجاره کتاب برای یک ترم در 50 درصد ارزان تر است. همه شما باید انجام دهید این است دانلود Bukroot برنامه از فروشگاه play, ایجاد یک حساب کاربری و پرداخت هزینه اسمی سپرده است.

بیشتر, شما می توانید یک کتاب و یا آن را خرید دست دوم. خود را سپرده مسترد خواهد شد پس از بستن عضویت.

این کتاب از یک دانش آموز دیگر پس از آن مهم است که آنها را نگه داشته و به درستی و بدون هیچ گونه نشانه و یا آسیب.

لطفا توجه داشته باشید که این فقط برای دانش آموزان در بنگلور. Prabhanjan R بنیانگذار امیدوار است به زودی گسترش سرمایه گذاری جدید در دیگر شهرستانها.

دریافت در تماس با Bukroot اینجا.

4. Pustakkosh

Pustakkosh اجازه می دهد تا دانش آموزان را به صرفه جویی تا 70 درصد از هزینه اصلی کتاب توسط امید بستن برای خدمات اجاره. Noida سازمان مبتنی بر caters به دانش آموزان در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد.

آنها ادعا می کنند به catered به بیش از 70 ، 000 دانش آموزان در زمینه های مانند مهندسی و پزشکی و علوم کامپیوتر, بیوتکنولوژی, داروسازی و مدیریت کسب و کار.

دانش آموزان می توانند اجاره یک کتاب الکترونیکی و یا فیزیکی آن کپی از چهار ماه به شش ماه از طریق وب سایت خود را, Facebook, صفحه, فروشگاه های خرده فروشی و یا تلفن (9136437970, 0120-2433388). قابل توجه دانش آموزان نیز می توانید خرید و یا فروش دست دوم کتاب که تحویل داده می شود به خانه های خود.

لطفا توجه داشته باشید که کتاب های فیزیکی برای دانش آموزان مستقر در منطقه سرمایه ملی.

ارتقاء

اتمام کتاب در اینجا.

5. bookthisbook

این بمبئی سازمان مبتنی بر اجازه می دهد تا کاربران برای پیدا کردن کتاب به اجاره خود کتاب استاندارد بین المللی شماره (ISBN) عنوان و نویسنده.

هنگامی که شما در پیدا کردن خود کتاب درسی, سفارش خود را در سایت و دریافت کتاب در آستان خود را. پس از بازگشت کتاب به شما خواهد شد دریافت سپرده. شما همچنین می توانید فروش و یا خرید دست دوم کتاب است.

این خدمات اجاره برای دانش آموزان از CBSE و ICSE تخته و امتحانات رقابتی در قانون مهندسی و پزشکی است.

جدا از آثار علمی این سازمان همچنین caters به کتاب های داستانی و غیر داستانی کودکان خود کمک انگیزه و آشپزی.

لطفا توجه داشته باشید که این سرویس تنها برای دانش آموزان مستقر در بمبئی است.

اتمام کتاب در اینجا.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>