CBSE برای ترویج تمام کلاس 1-8 دانش آموزان

دهلی نو: این HRD وزارت روز چهارشنبه به کارگردانی هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) برای ترویج تمام دانش آموزان از کلاس های 1 تا 8 به بعد کلاس با در نظر گرفتن این وضعیت با توجه به شیوع کروناویروس در کشور است.

“با در نظر گرفتن وضعیت فعلی با توجه به #COVID19 من توصیه @cbseindia29 برای ترویج تمام دانش آموزان مشغول به تحصیل در کلاس های I-VIII به بعد کلاس یا درجه” اتحادیه HRD وزیر رامش Pokhriyal ‘Nishank’ گفت: در یک سری از توییت.

دانش آموزان از کلاس 9 و 11 را ترویج می شود در مدرسه-بر اساس ارزیابی های انجام شده تا کنون او گفت کسانی که در ترویج این زمان می تواند به نظر می رسد در مدرسه بر اساس آزمون های آنلاین و یا آفلاین.

“دانش آموزان مشغول به تحصیل در کلاس های IX & یازدهم خواهد بود ارتقا به کلاس بعدی/کلاس بر اساس نظام مبتنی بر ارزیابی از جمله پروژه های, دوره, آزمون, امتحانات ترم ، انجام شده تا کنون. دانش آموزان را ترویج این زمان می تواند به نظر می رسد در مدرسه بر اساس آزمون آنلاین یا آفلاین” Nishank توییتی.

این HRD گفت که آن را انجام مدیره امتحانات تنها برای 29 موضوعات اصلی مورد نیاز برای توسعه و شاید بسیار مهم برای پذیرش در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی.

Coronavirus همه گیر در کشور به ارمغان آورده است همه چیز را متوقف.

منبع: با ورودی از PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>