CBSE اعلام تاریخ جدید برای کلاس 10 و 12 هیئت مدیره امتحانات: 7 چیزهایی که می دانیم


CBSE Announces New Dates For Class 10 & 12 Board Exams: 7 Things To Know

تصویر نماینده. منبع.

همانطور که در حال حاضر CBSE تصمیم گرفته است برای نگه داشتن هیئت مدیره آزمون برای دانش آموزان در کشورهای خارجی است. این می تواند بازبینی از آنجا که بسیاری از دانش آموزان و والدین باید خود را ابراز رزرو با این تصمیم.


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


تیوی هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) اعلام کرده است که کلاس 10 و 12 امتحانات هیئت مدیره برای 2019-2020 جلسه برگزار خواهد شد از 1 جولای تا 15 جولای سال 2020 است. هیئت مدیره تا به حال به تعویق افتاد امتحانات به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. دانش آموزان و والدین در سراسر کشور باید از آن است که انتظار برای شنیدن در مورد تاریخ جدید.

آنچه شما نیاز به دانستن:

  • کلاس 10 امتحانات شده اند به حالت تعلیق برای سال 2020 در افراد که در آن آنها انجام نشده است
  • امتحانات برگزار خواهد شد برای کلاس 10 دانش آموزان از شمال شرق دهلی نو است.
  • همانطور که در حال حاضر هیئت مدیره تصمیم گرفته است برای نگه داشتن هیئت مدیره آزمون برای دانش آموزان در کشورهای خارجی است. این می تواند بازبینی از آنجا که بسیاری از دانش آموزان و والدین باید خود را ابراز رزرو با این تصمیم.
  • دانش آموزان برای کلاس 12 را برای نشستن امتحانات در 12 هسته ای مقاله در طول این برنامه آزمون
  • امتحان بورد برای افراد هستند که نه مهم در نظر گرفته شده برای ورود به دوره های آموزش عالی برگزار خواهد شد.
  • این تصمیم گرفته شده است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزانی که مایل به درخواست برای دانشگاه های خارجی و کالج ها می توانید انجام دهید.
  • امتحانات شده اند به جای برنامه ریزی شده در دو هفته اول ماه جولای به اطمینان حاصل شود که آنها به پایان رسید قبل از JEE و NEET امتحانات.

دانش آموزان والدین توصیه می شود به دنبال وب سایت رسمی اینجا برای همه جزئیات دیگر.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>