CBIC به بحث در مورد معافیت در GST برای حاج اپراتورهای

حیدرآباد: وزیر دارایی T Harish رائو در روز جمعه اطمینان حاج عمره اپراتورهای تور در مورد نمایندگی خود را درخواست GST معافیت در GST جلسه شورای برنامه ریزی شده برگزار می شود در روز شنبه.

یک هیئت از تور اپراتورها تحت حاج عمره, گروه, سازمان, انجمن های Telangana سرب توسط Telangana حاج رئیس کمیته Maseeullah ملاقات Telangana دولت وزیر دارایی Harish رائو در روز جمعه و درخواست او در حال حاضر در مورد قبل از GST شورای جلسه روز شنبه که در آن هیئت مدیره مرکزی مالیات غیرمستقیم و گمرک (CBIC) را بررسی خواهد کرد آن را.

در یک نمایندگی ارائه شده توسط رئیس جمهور Mohammed Abdul Razzak در حضور دبیر کلی محمد سراج خان و اعضای میر عادل علی و شیخ محمود انجمن درخواست GST معافیت برای همه زائران بازدید از عربستان سعودی برای حج و عمره. به گفته آقای Razzak, “متفاوت حج و عمره سازمان و انجمن ها تا به حال با نزدیک شدن دادگاه عالی هند در این راستا و دادگاه به کارگردانی CBIC به در نظر گرفتن این درخواست را ظرف 90 روز.

او گفت: “انجمن درخواست معافیت تحت منفی لیست بند 5(b) که می گوید: “هر یک از خدمات ارائه شده توسط راه از انجام مراسم مذهبی’ ممکن است معاف از پرداخت GST.

تصمیم نهایی در GST معافیت برای حج و عمره است و به احتمال زیاد صورت گرفته در طول CBIC جلسه روز شنبه, مارس 14 با وزیران دارایی و نمایندگان کشورهای مختلف انتظار می رود برای شرکت در این نشست است.

SIASAT اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>