نوبت به دستگیری 6 متهم در BJP رهبر پرونده قتل

دهلی نو: مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) در روز دوشنبه گفت که این بازداشت شش متهم در ارتباط با قتل BJP taluka panchayat عضو Yogesh Gowda ساکن Dharwad در کارناتاکا در سال 2016.

ارشد CBI رسمی گفت که آژانس دستگیر دینش سونیل, Nutan, Ashwath, Shahnawaz و Nazeer احمد در فوریه 29. با توجه به رسمی, این اولین دستگیری در این مورد گرفته توسط بانک مرکزی در ماه سپتامبر سال گذشته است.

این مقام مسئول گفت: متهم تولید شد قبل از اینکه یک دادگاه ویژه در بنگلور که ارسال آنها را به پنج روز نوبت بازداشت هستند.

منابع در کاوشگر آژانس گفت که این عملیات در جریان است و بیشتر مظنون ممکن برگزار شد بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از بازجویی از این متهم کرده است.

اما نوبت به اظهار نظر نمی کنم نقش این متهم در قتل Gowda. Gowda کشته شد در ورزشگاه در ژوئن 15, 2016 توسط مردان ناشناس. این سازمان در زمان بیش از پروب در توصیه کارناتاکا دولت در سپتامبر 24, 2019.

زودتر کارناتاکا پلیس تا به حال ثبت یک chargesheet در مورد قتل در سپتامبر 9, 2016. با توجه به CBI, Gowda زد بدنسازی در Dharwad و دوست Basavaraj Shivappa Muttagi نخست متهم برای 10 سال گذشته با های مختلف تمایلات سیاسی. Gowda آمد به دانستن در مورد خرید زمین در مقابله با Muttagi.

به عنوان در هر نوبت, Gowda تهدید کرده بود Muttagi که او باید در خرید زمین به عنوان آن را تحت بازداشت خود را و اگر او هنوز اقدام او خواهد او را بکشند. Gowda کشته شد در ورزشگاه توسط همدستان Muttagi که برای اولین بار پاشیده پودر فلفل بر روی صورت خود را قبل از هک او را به مرگ.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>