خوراک گاو فروشنده دختر مطالعات در شب Aces 12th تخته با 98.86 صدک

“پدر و مادر من مایل به دیدن من به عنوان یک دکتر و آرزوی من به آنها افتخار می کنم. من در حال حاضر در حال آماده شدن برای سال آینده کنکور سراسری پزشکی.”

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


“من نمی توانید شانس زیادی برای مطالعه در طول روز به من کمک کردن در کارهای خانه. بنابراین من می خواهم بیدار ماندن در شب و تکمیل برنامه درسی می گوید:” 17 ساله Neha Yadav که امن 98.86 صدک در به تازگی اعلام کرد کلاس 12th نتایج گجرات ثانویه و بالاتر متوسطه آموزش و پرورش هیئت مدیره.

نشسته در دو اتاق آپارتمان است که خانه و نه اعضای خانواده اش در احمدآباد گجرات ثانیه,er پدر که فروش خوراک گاو علف را بدست آورده و ناچیز درآمد برای خانواده نمی تواند بیشتر افتخار دختر خود را. او در آرزوی او تبدیل شدن به موفق دکتر روزی.

Neha یک دانش آموز از Rashtra هندی Bharti دبیرستان در احمدآباد جایی که او مورد مطالعه از کلاس اولیه. Acing امتحانات به نظر می رسد به عنوان یک هنجار برای این دختر سختکوش که دو سال پیش او امن 98 درصد نمره و 99.49 صدک در کلاس 10 بررسی هیئت مدیره. او سپس انتخاب PCM/B جریان با فیزیک و شیمی و ریاضی و زیست شناسی به عنوان انتخابی برای او به همراه دو مطالعات.

تمام نشدنی پشتیبانی از معلمان او

نگران خانواده اش محدودیت های مالی, Neha بود و تمایلی به علم در به علاوه دو پس از دوره نسبتا گران تر از تجارت یا علوم انسانی. اما همواره او را مایل به دنبال کردن این زمینه است. او اذعان می کند که برای دریافت حمایت از معلمان او را تشویق کرد که او را به او جریان انتخاب است.

نیها (مرکز) با خواهر و برادر

“من بسیار سپاسگزار به معلمان من که از من حمایت در سراسر. آنها را به ترتیب طبقات اضافی برای من و به من کمک کرد با درس حتی پس از ساعات مدرسه. من به خصوص ذکر اصلی ما آقا Pradip گوپتا که به من کمک کرد در هر راه ممکن است” سهام Neha.

مشتاق برای تبدیل شدن به یک دکتر

Neha باقی می ماند در یک خانواده مشترک با پدر و مادر او دو خواهر و برادر و عمو و خانواده اش. نه اعضا به اشتراک گذاری یک اتاق دو خانه که در آن نیها را اغلب برای کمک کارهای خانگی در طول روز. او موفق به پیدا کردن یک گوشه ای صلح آمیز برای تحصیل تنها در شب هنگامی که به خانه خواهد بود در خواب.

پدر و مادر او به طور طبیعی خوشحال در دختر خود را دستیابی به خصوص که با وجود دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مالی آنها همیشه دارای اولویت آموزش و پرورش فرزندان خود. نیها را برادر بزرگتر در حال حاضر به دنبال تحصیل در رشته تجارت در حالی که خواهر کوچکترش به زودی ارتقا به کلاس 12.

فعلا Neha در حال آماده سازی برای سال آینده NEET آزمون ورودی با او معمولا تمرکز و توجه است. ما برای او آرزوی بهترین ها را برای آینده خود تلاش.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>