Catelynn لوول آتش سوزی در پشت ادعا می کند تایلر Baltierra فریب خورده در: ‘این امر او را مجنون’

Catelynn لوول آتش در پشت ادعا می کند که شوهرش تایلر Baltierra فریب خورده است بر او توضیح داد که او نمی خواهد بود قادر به انجام این کار بدون گفتن او.

این نوجوانان و مادر OG ستاره صحبت کردن به ما هفتگی در مورد خیانت شایعاتی که مطرح پس از فصل جدید نشان می دهد شروع به در MTV.

“مردم فکر می کنم که او تقلب و مسخره است و بدیهی است که شما نمی دانید که شخصیت او چرا که او هرگز قادر به تقلب و نه به من بگویید. این امر رانندگی او دیوانه است.”

نه تنها که معلوم می شود که زن و شوهر همیشه با هم بیش از حد. Catelynn گود که آنها با هم “در هر روز است.” از آنجا که به نظر می رسد که Catelynn همیشه می داند که در آن او است و آن را دور با فرد دیگری.

این زن و شوهر شده اند با یک دیگر پس از آنها نوجوان بودند. آنها معرفی به مخاطبان خود فصل 1 قسمت 16 و باردار. در حال حاضر دو مشخص شده اند 14 سال با هم بودن.

با وجود داشتن یک پیوند قوی برای چنین مدت طولانی فریب داد, شایعه باقی بماند. Catelynn اذعان می کند که آخرین ادعا می کند باید او را کمی بهت زده.

“بدیهی است که این اولین بار نیست فریب شایعات ظهور کرده اند اما در حال حاضر آن را به سطح بودن با خود Instagram followers? لطفا” او بانگ زد.

در حالی که این زن و شوهر خوشحال به نظر می رسد با هم ازدواج خود را دور از کامل است. این دو در واقع صرف برخی از زمان از هم جدا در پایان 2018 قبل به استقبال دختر خود را Vaeda به جهان است. محاکمه جدایی انجامید تنها برای 30 روز و آنها پیوست قبل از تولد دختر خود هستند.

به همین دلیل این خاص شایعات همچنان به ارمغان آورد تا Catelynn برخی از نظریه ها. او نشان می دهد که مردم به سادگی می خواهم برای ایجاد درام. کیت همچنین پیشنهاد کرد که اگر حقیقت را به حدس و گمان اثبات خواهد ظاهر شده اند در حال حاضر به خصوص با توجه به طولانی تقلب ادعا شده است در اطراف.

“نمی کند هر کسی فکر می کنم که اگر این واقعا اتفاق می افتد وجود دارد خواهد بود کسی که در حال اجرا به شایعات با اثبات و می میرم خواست در حال حاضر?” Catelynn پرسید.

“من صادقانه فکر می کنم که مردم فقط باید یک زمان سخت در باور ما در ارتباط است.”

حتی اگر مردم هم سخت پذیرش که Catelynn و تایلر خوشحال هستند با یک دیگر آنها ثابت کرده اند که روابط خود را قوی در فصل جدید , مادر OG. زن و شوهر حتی تا به حال یک recommitment مراسم در حالی که در تعطیلات در هاوایی نشان میدهد که چگونه عشق خود را قوی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>