Cassie رندولف در مورد او چگونه بوده است, مقابله با استرس پس از تقسیم Colton آندروود

Cassie رندولف تبدیل به Instagram در یکشنبه, جولای 1 برای دریافت واقعی در مورد چگونه او انجام شده است پس از تقسیم او از سابق کارشناسی Colton آندروود. او اذعان کرد که او شده است داشتن یک زمان دشوار است و همچنین در مورد چگونه ظاهر می شود در حقیقت مجموعه تلویزیونی به طور کامل تغییر زندگی خود را با توجه به US Weekly.

عکس رندولف مشترک نشان داد او نشسته در ساحل به دنبال آرام چشمان خود را بسته و اندکی لبخند بر روی صورت خود. حتی اگر آن را به نظر می رسد خوشحال می شود عکس آن نشده زمان آسان در 25 ساله زندگی پس از تقسیم او از آندروود در پایان ممکن است. در حالی که رفتن را از طریق فروپاشی شد و در حال حاضر سخت به اندازه کافی برای او عاطفی او نیز تا به حال برای مقابله با تعدادی از عوامل دیگر به علت شهرت او مانند نامهربان نظرات از غریبه ها.

او شروع به کردن طولانی, عنوان, با به اشتراک گذاشتن آنچه او بخواهد او می تواند بگوید متنفر اظهار نظر بر زندگی شخصی او.

“این یک افتضاح چند ماه برای من در تلاش برای رفتن را از طریق آن. من هنوز رفتن را از طریق آن. آن را سخت به اندازه کافی بدون know-it-all نظرات. شما به معنای واقعی کلمه می دانم که هیچ چیزی پس از رفتن” او آغاز شد.

Colton Underwood and Cassie Randolph kiss.
  فریز هریسون / گتی ایماژ

پس از در نظر گرفتن یک استراحت مختصر از رسانه های اجتماعی. او به این نتیجه رسیده است که با دیگر مسائل عمده ای که در جهان مانند coronavirus همه گیر نژادی و بی عدالتی و سیاسی دیگر موضوعات, مردم چه می گویند در مورد او واقعا مهم نیست. بنابراین او دوباره ارزیابی اهداف خود در زندگی صرف زمان آفلاین و پشت کردم به برخی از سرگرمی. حتی اگر او اذعان می کند این دیدگاه هنوز هم صدمه دیده است او در حال بازگشت به رسانه های اجتماعی. او به این نتیجه رسیدند او بیانیه ضمن تشکر از کسانی شده اند که نوع و حمایتی نسبت به او در طول این زمان به چالش کشیدن.

“زندگی کوتاه است. همه ما در تلاش برای کشف کردن. همه ما می توانید انجام دهید این است که ما می دانیم در حال حاضر هنگامی که ما منعکس ما احساس نمی پشیمانی. همیشه یادگیری همیشه در حال رشد است. Ok من انجام می شود. کمی در همه جا اما من خودم مجبور به overthink. با تشکر از اکثریت شما که مهربان شده ام و فرستاده نگران پیام. به این معنی بیش از شما می دانید.”

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده نتیجه گیری از راندولف در رابطه با آندروود شد سنگی در داخل منابع ادعا. در واقع او سعی کرده بود برای پایان دادن به آن با سابق لیسانس چندین بار قبل از. مسئله اصلی که تقسیم آنها بود که آنها به سادگی در مراحل مختلف زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>