Casi دیویس Smolders در طلا, دختر, بیکینی, داغ جدید Instagram Update

Casi دیویس به نظر می رسید که لگد کردن آخر هفته کمی در اوایل روز جمعه, جولای 10, زمانی که او در زمان به او Instagram برای ارسال یک قاتل عکس از خودش در لباس شنای زنانه دوتکه شیک و اجازه داد که او خود جا بدن.

در شات آمریکایی, تناسب اندام و مربی را لرزاند طلا-رنگی دو قطعه که در تقابل با خورشید بوسید می کند. بالا شامل گسترده bandeau مانند bodice و تسمه اسپاگتی است که متصل به مراتب به پایان می رسد و در پشت گردن او. این یقه به شکل گسترده ای V شکل و ruched در وسط, اذیت کردن یک بیت از او رخ.

در پایین بدن او تا به حال یک جفت از کف مطابق با U شکل تسمه. دیویس عینک طرف کشیده بالا عریان باسن او در حالی که جلو او را در معرض بتی دکمه آراسته با کاهش سر و صدا. او به عنوان نشان داد در زیرنویس کت و شلوار بود از مد نوا نام او اغلب ترویج on Instagram خوراک.

دیویس لوازم نگاه خود را با یک جفت از دور طلا-قاب عینک آفتابی گوشواره طلا و یک نی های لبه پهن بپوشانید sunhat. او کشیده مو بور او را بر شانه راست اجازه می دهد او موجی قفل به استراحت در کنار قفسه سینه خود را.

دیویس تکیه بر بسته و پرده از یک پنجره بزرگ. دیویس مواجه عکاس به عنوان او تبدیل سر خود را به سمت راست و یک نظر اجمالی به یک نقطه در فاصله. چشم او متمرکز شده بود و لب کمی جدا در یک شیوه ای اغوا کننده. او ظهور باسن خود را در حالی که با قرار دادن یک پا در جلو از دیگر برجسته خود شکل ساعت شنی. دیویس به حال یک بازوی خم کردن به سمت چپ شانه در حالی که دیگر استراحت پشت ران او.

پست فوری برخورد با طرفداران خود جذب بیش از 12,800 دوست دارد و بیش از 100 دیدگاه در کمتر از یک ساعت از رفتن زندگی می کنند. Instagram کاربران در بخش نظرات به ستایش Davis بدن و به اشتراک گذاری تحسین خود را برای او.

“کاملا خیره کننده omg” یکی از طرفداران او raved.

“Woooow [چهار قلب قرمز] omg [سه بوسه علامت emoji] شما ملکه instagram” پاسخ کاربر دیگر.

“آنها hips don’t lie” یک سوم chimed در.

“تو از سکس هر کس می خواهد به عشق” اضافه شده یک چهارم فن.

همانطور که قبلا اشاره شد توسط Inquisitr, او عکس دیگری در اوایل این هفته نشان داد که او در نامعلومی در ساحل. او در کرم رنگ کت و شلوار دو قطعه که برجسته خود را قهوهای مایل به زرد. کت و شلوار قلاب بافی را مواد اضافه شده جالب بافت به قطعه. مجموعه ویژه, شلاق زدن کف که bared او باب روز glutes. مطابق بالا نمی تواند به طور کامل دیده می شود در عکس اما بینندگان می توانم بگویم که آن را به حال یک رشته نازک که امن آن گره خورده است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>