Casi دیویس نشان می دهد پرت Derriere به عنوان او می پوشد چیزی جز یک جفت تنگ اتصالات جین

Instagram مدل Casi Davis او را تحت تاثیر قرار 1.3 میلیون پیروان با پست های اخیر. در مجموعه, ستاره کامل derriere شد بر روی صفحه نمایش به عنوان او چیزی بیش از یک جفت شلوار جین.

هر تصویر نشان داد Casi در چهار های مختلف به شمار. او عینک بالا waisted شلوار جین است که او را در آغوش گرفت پرت derriere و برجسته خود را تراشيده بدن.

نشسته در شن و ماسه با اقیانوس پشت سر او مشهور مو بور مو مدل دهید در آرام امواج است که آویزان کردن پشت او.

او به نظر می رسد به پوشیدن برخی از تیره ریمل و خط چشم کمک کرد که به او قاب کاملا ساخته شده تا چشم. اما با انواع و این واقعیت است که موهایش آویزان بیش از چهره خود را در برخی از آن معلوم نیست اگر او تا به حال انتخاب هر رژ لب.

در اول مطرح Casi شنبه جانبی به دوربین و با پاهای خود را جمع دور در زیر پاهای او. آغوش او بودند عبور در جلوی بدن او پنهان شدن او رخ از چشم اما نشان او لاغر است. او گیسوان آبشاری بیش از یک شانه او به عنوان جمع چانه خود را به سمت پایین بکشید.

دومین ضربه محکم و ناگهانی ساخته شده مدل کون گنده مرکز توجه به عنوان عکاس honed در بر نان. Casi تکیه به یک طرف بیشتر افزایش derriere او در شلوار جین به او تکیه بر یک دست برای حمایت از.

سوم به ضرب گلوله کشته شد شبیه به یک ثانیه. این یک panned و نشان داد Casi بلند و پاهای خوش بر و رو. در نهایت یکی از آخرین همسان و نشان داد Instagram احساس نشسته در شن و ماسه یک بار دیگر.

دوم کولاژ از عکس های یکسان بودند ، اما این بار این تصاویر در, رنگ, کشف جزئیات بیشتر. آن را در حال حاضر نشان داد که عکس رخ داده است در خصوص روز آفتابی است. علاوه بر این سایه ای از رنگ آبی در Casi مد نوا جین نیز آورده به توجه بیننده را.

به عنوان به زودی به عنوان Casi ارسال شده تصویر پیروان او به سرعت پاسخ داد. در نه ساعت تصویر جمع شده بودند 23,500 دوست دارد و مقدار زیادی از نظرات.

“چنین زیبایی” یکی پیرو نوشت در بخش نظرات.

“شما فقط بیش از حد شگفت انگیز نگاه” فن گفت.

“ژن خوب و جین” یک کاربر دیگر به شوخی.

“او باعث می شود چیزهای ساده [نگاه] عجیب” یک فرد چهارم نوشت, همچنین با استفاده از چندین emoji برای بیشتر تاکید.

در واقع بسیاری از پیروان خود به سادگی استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. محبوب ترین به نظر می رسد به قلب و چشم و قلب و آتش از emoji.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Casi به تازگی نشان داد مشابه کولاژ از تصاویر. در این زمان او عینک آبی کمرنگ بیکینی در انواع مختلف از شمار است که نشان داد او شکل دلخواهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>