Casi دیویس به نظر می رسد سیگار کشیدن در یک آشکار سیاه,

Casi دیویس مشترک یک Instagram update با 1.3 میلیون Instagram followers که به تازگی به نمایش منحنی او در انواع مختلف از کون بیکینی, جرقه بزند. گروه او بود از خرده فروش آنلاین مد نوا و Casi مطمئن ساخته شده به برچسب با نام تجاری Instagram حساب در عنوان پست و همچنین در تصویر خود را.

در اسلاید اول از سه گانه Instagram update, Casi مشترک یک کولاژ از چهار عکس مختلف که در آن او لرزاند نحیف لباس شنای زنانه دوتکه. لباس شنای زنانه دوتکه بالا برجسته کوچک مثلثی فنجان که به سختی می تواند شامل او دارایی های فراوان و پیوسته با رشته های نازک کشش بین فنجان و دور گردن او. او همچنین لایه لایه در یک ژاکت سیاه و سفید, بازی با آن در اطراف او به عنوان روشن کردن شمار است.

در پایین لباس شنای زنانه دوتکه او عینک یک جفت تطبیق نیز سیاه رنگ است. جلو های ویژه کمی بیشتر از یک تکه کوچک از مواد کشیده است که بیش از او NSFW مناطق و دو از رشته های نازک کشیده بالا بیش از باسن او برای بالا برش سبک است که برجسته او هیکل ساعت شنی. در یکی از شمار او به دیوار و flaunted روی پشت لباس شنا پایین.

Casi مو بور قفل شد جدا در وسط و آبشاری پایین قفسه سینه خود را در امواج ساحلی. او accessorized با یک جفت عینک آفتابی و ساده گردنبند های زنجیره ای.

Casi سپس درمان او مشتاق پیروان به دو اضافی اسلاید ارائه شده است که بیشتر نمای نزدیک از بدن او را در کوچک لباس شنای زنانه دوتکه. در یک ضربه محکم و ناگهانی, پاهای او پخش شد که او مطرح در گستره طبقه tiled در مقابل ساده بافت دیوار سفید. او عینک آفتابی تحت پوشش بخش زیادی از چهره او بنابراین او نگاه زیبایی بود بیش از حد قابل مشاهده است. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای طرفداران او به عشق است.

Casi پیروان نمی تواند به اندازه کافی از سیگار کشیدن پست و آن متصلب تا بیش از 15,100 دوست دارد در عرض فقط 58 دقیقه. آن را نیز دریافت 253 نظر در همان زمان.

“شما حتی واقعی Casi” یکی از طرفداران گفت: به دنبال قلبی چشم از emoji.

“هیچ کلمه ای..” یکی دیگر گفت: پیرو قادر به بیان چقدر او را دوست داشت سکسی جرقه بزند.

“یکی از بهترین بدن” یکی دیگر از فن اضافه شده است.

“اهداف” یکی از طرفداران گفت: به سادگی در پاسخ به Casi خطرناک منحنی.

فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش Casi مشترک یک دو Instagram update با پیروان خود که در آن او را لرزاند سکسی توری لباس سفید لباس شنای زنانه دوتکه است که نمایش او هیکل ساعت شنی به کمال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>