کیسی Costelloe Slays در یک زرق و برق دار, سبز, لباس شنای زنانه دوتکه: “زندگی خیلی کوتاه است و نه به لبخند’

کیسی Costelloe نگاه سیگار کشیدن در یک نام تجاری جدید کت و شلوار حمام کردن عکس برای آخرین Instagram update در شب چهارشنبه. مدل فلش منحنی او در حالی که آشکار است که زندگی خیلی کوتاه است و نه خوشحال.

در با مزه ها, Casey نگاه زرق و برق دار در یک خیره کننده سبز تیره لباس شنای زنانه دوتکه. این نحیف بالا او را در معرض فراوان رخ و نمایش او عضلات بازوها و شانه ها.

تطبیق پایین لباس شنای زنانه دوتکه چسبیده محکم در اطراف خود انحنا, باسن و دور کمر کوچک در حالی که همچنین نشان دادن خاموش خود را بلند و لاغر ، او شکم صاف و باب روز abs نیز بر روی صفحه نمایش کامل در ضربه محکم و ناگهانی. او accessorized نگاه با یک حلقه در انگشت او.

او مطرح در ساحل با یک زانو خم شده و یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود. او تا به حال یک دست در حال استراحت در مقابل او و برگزاری فلزی بطری آب در حالی که دیگر آمد به قلم مو رنگ موهای خود را از صورت خود را. در پس زمینه از عکس, تن از شاخ و برگ سبز و همچنین گاهی دیده می شود می تواند.

کیسی عینک بلند, بور مو در یک طرف ، قفل شد دهید در امواج شل سقوط کرد که بیش از شانه های او و وزیدن در باد.

او همچنین تصمیم گرفتند برای آرایش صورت در شات. گلم نگاه به نظر می رسد شامل تعریف ابرو و سایه چشم صورتی و همچنین خط چشم سیاه و ضخیم مژه ها.

او برای تکمیل او خورشید را بوسید پوست با صورتی سرخ در استخوان های گونه و سوسو زننده برجستهنگار در پیشانی و بینی و چانه و زیر چشم. او به نظر می رسید برای تکمیل برنامه با نور صورتی و رژ لب.

کیسی را 803,000-plus پیروان نمی دریغ به پاسخ به عکس. پست به دست آورده بیش از 7,100 دوست دارد در عرض چهار ساعت پس از آن مشترک به او غذا. طرفداران همچنین flocked به بخش نظرات به ترک بیش از 200 پیام.

“کیسی شما همه چیز را دختر” یکی پیرو نوشت.

“وجود دارد می رود مورد علاقه من لبخند on Instagram” دیگری اعلام کرد.

“وای زرق و برق دار بدن” یک سوم کاربران شبکههای اجتماعی اظهار داشت.

“کاملا خیره کننده” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

مدل ثابت کرده است که او نه خجالتی در مورد black pussy بدنسازی-honed منحنی در سراسر رسانه های اجتماعی برای ارتباط فوری. او اغلب خال خال ورزشی نشاط, حمام کردن, لباس های خیره کننده لباس زیر و تاپ کوچک برای او عکس.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, کیسی, حیرت زده در هفته گذشته هنگامی که او را لرزاند خیره کننده صورتی بیکینی در ساحل برای نشاط تصویری به روز رسانی. که در کلیپ مشاهده شده است بیش از 26,000 بار دست آورد و بیش از 230 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>