کیسی Costelloe Flaunts او چهره فوق العاده در بالای لوله & Daisy Dukes

کیسی Costelloe درمان پیروان او هنگامی که او به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از نشاط pic به او Instagram حساب در روز پنج شنبه. مدل استرالیایی flaunted او چهره فوق العاده به او نشان داد در عنوان این پست است که او احساس سپاسگزار.

در شوت خیره کننده کیسی نگاه سیگار کشیدن به عنوان او را لرزاند یک نشاط نارنجی لوله بالا. پوشاک مجاز طرفداران به زیرچشمی نگاه کردن در عضلات بازوها و شانه ها به آن چسبیده و محکم در اطراف قفسه سینه و نشان داد او رخ.

او تیمی بالا با یک جفت Daisy Dukes. این denims کوتاه پیچیده به صورت چسبیده در اطراف او کوچک کمر و لگن در حالی که نشان دادن شکم صاف و شکم washboard در این فرآیند است. او بلند و لاغر, پاهای نیز در کانون توجه در این عکس. او لوازم سبک با یک جفت کفش قهوه ای.

کیسی نشسته بر روی نیمکت های چوبی برای عکس. او بر روی بازوی تکیه بر بالای صندلی و دیگر پیچیده شده در اطراف ناحیه میانی به عنوان او خم یک زانو کشیده و او دیگر پا کردن در مقابل او. او قوسی او برگشت و با لبخند به دوربین به عنوان او آغشته به برخی از نور خورشید است. در پس زمینه از شات تن از شاخ و برگ سبز می تواند دیده می شود.

کیسی عینک بلند, بور مو در یک طرف ، او مدل قفل ها در حجیم فر که سقوط کردن پشت او و خار به آرامی بیش از شانه خود را.

او همچنین تصمیم گرفتند برای آرایش صورت. گلم نگاه به نظر می رسید که تشکیل شده از خط چشم و ریمل مژه و ابرو-تحت پوشش ضربه شلاق و همچنین به عنوان تعریف ابرو و حداقل سایه چشم.

او برای تکمیل او درخشان قهوهای مایل به زرد با صورتی سرخ در استخوان های گونه و سوسو زننده هایلایت روی بینی و چانه و زیر چشم و پیشانی. او به نظر می رسد برای تکمیل این نرم افزار با نرم رژ لب صورتی.

کیسی را 802,000-به همراه پیروان خود را نشان داد پشتیبانی برای پست توسط کلیک کردن بر روی دکمه مانند بیش از 5,400 بار ظرف 18 ساعت پس از آن مشترک به او غذا. طرفداران هم به بخش نظرات به ترک بیش از 200 پیام.

“بانوی زیبا” یکی پیرو نوشت.

“شما زیبا کیسی”دیگری گفت.

“برجسته عکس, بی عیب و نقص, ساز و برگ شگفت انگیز لبخند خود را به بدن دیدنی و جذاب” یک سوم کاربران شبکههای اجتماعی اعلام کرد.

“ممنون از شما” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Casey به تازگی piqued است منافع خود را دنبال زمانی که او مطرح شده در سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه با یک جفت جوراب شلواری بیش از بالا. به تاریخ که ضربه محکم و ناگهانی است raked در بیش از 5,400 دوست دارد و بیش از 200 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>