پرونده Wadhawans دیگران برای نقض مستند هنجارهای

بمبئی: جرم ثبت شده است در برابر DHFL مروج Kapil و Dheeraj Wadhawan و 21 نفر دیگر از جمله اعضای خانواده خود را برای سفر به ایستگاه تپه در نقض prohibitory سفارشات در طول coronavirus-اجرا مستند گفت: در روز جمعه.

جرم زیر بخش مربوط IPC و مدیریت بحران, قانون یکی از آنها مربوط به نافرمانی از نظم قانونی و ثبت شده در Mahabaleshwar ایستگاه پلیس در Satara منطقه ماهاراشترا گفتند.

Wadhawan اعضای خانواده به همراه دیگر بازداشت شدند توسط مدنی مقامات در روز پنج شنبه از دیوان ویلا خانه و مزرعه در Mahabaleshwar محبوب ایستگاه تپه واقع شده بیش از 300 کیلومتر از بمبئی رسمی گفت.

هر چند مستند در نیروی تمام 23 نفر سفر کرده بود از Khandala به Mahabaleshwar چهارشنبه شب در اتومبیل های خود را با وجود پونا و سترا ولسوالی بودن مهر و موم شده برای جلوگیری از عفونت های ویروسی است.

به عنوان سترا منطقه جمع prohibitory سفارشات محدود هر کسی از بازدید از ایستگاه تپه های Prant افسر وای شکایت علیه آنها در Mahabaleshwar ایستگاه پلیس در روز پنج شنبه گفت.

با توجه به شکایت این Wadhawan خانواده تا به حال هیچ پزشکی یا اورژانس خانواده برای بازدید از محل و آنها تا به حال به دست آمده و هیچ گونه مجوز در این زمینه است.

بر اساس شکایت یک جرم ثبت شده بود در برابر همه 23 نفر تحت IPC بخش 188 (نافرمانی از نظم قانونی از بنده) دیگر مربوط به بخش ها و همچنین مفاد قانون مدیریت بحران مصوب سال 2005 که استناد شده است برای مقابله با کروناویروس بحران, او گفت:.

همه آنها فرستاده شده است برای نهادی قرنطینه, او گفت:, و اضافه کردن یک پروب بود.

Kapil و Dheeraj Wadhawan هستند متهم در بله بانک و DHFL موارد تقلب.

آنها خال خال در خانه رعیتی توسط مدنی مقامات, مقامات گفته بود در روز پنج شنبه.

اجرای مدیریت (ED) به تازگی با صدور احضاریه به Kapil و Dheeraj Wadhawan در بله بانک و خواسته آنها را به نظر می رسد در 17 مارس است. این دو گزارش با اشاره به همه گیر و قلم ظاهر آنها گفته بود.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>