Carrie Underwood شوهر سهام شایان ستایش عکس نادر از پسر یعقوب: ‘My Little Farm کمکی

Carrie Underwood شوهر مایک فیشر درمان طرفداران به یک نگاه اجمالی نادر در جوانترین پسر در رسانه های اجتماعی این هفته است. بازنشسته بازیکن هاکی روی یخ در زمان به Instagram داستان در شب 15 مه به افتخار نشان دادن یک عکس جدید از جوانترین پسر 1 ساله و یعقوب را به او داد و او دست خود را در مزرعه خانواده.

شیرین جدید ضربه محکم و ناگهانی نشان داد که در جوانی و در حالی که او راه می رفت پابرهنه در امتداد چمن با پدر خود را به عنوان آنها تمایل اسب خود را با هم.

کمی یعقوب نگاه فوق العاده کوچک در کنار نرده ها که دو برابر ارتفاع خود را — و حیوانات بزرگ. او gazed در یک قهوه ای تیره و خاکستری تیره اسب بودند که هر دو ایستاده بود پشت بلند نرده های چوبی. یک سوم سیاه-و-سفید اسب نیز می تواند دیده می شود در پس زمینه.

در همراهی با این زن و شوهر تصمیم به نشان می دهد فرزندان خود را و چهره خود را در صفحات رسانه های اجتماعی دلایل حفظ حریم خصوصی (آنها همچنین پدر و مادر به 5 سال از بني اسرائيل که تنها به صورت پراکنده به نظر می رسد در حساب های خود را) و یعقوب را به چهره نمی تواند دیده می شود در ضربه محکم و ناگهانی به عنوان او در حیوانات.

او زرق و برق دار, نور, مو بور, که به نظر می رسد به همان رنگ به عنوان معروف خود مادر قفل شد بر روی صفحه نمایش کامل هر چند او برگزار شد به چیزی کوچک در دست راست خود را. فوق العاده پسر کوچولو ناز لرزاند تاریک و نور آبی تی شرت برای برخی از زمان با کیفیت با پدرش بود که زوج با نیروی دریایی آبی ،

مایک مشترک شیرین عنوان بالای عکس. سابق نشویل شکارچیان کاپیتان گفت: بیش از 556,000 پیروان در یک سفید درشت فونت که خود و کری جوانترین پسر بود که خود را “مزرعه یاور” برای روز.

هر چند مایک نیست به صراحت تایید در آخرین Instagram داستان پست که عکس گرفته شده بود در خود و کری ملک در نزدیکی نشویل تنسی به پایین قبلا گفته طرفداران که آنها فراموش کرده اند چند از حیوانات در زمینه خود را, از جمله اسب.

تنها دو ماه پس از آنها استقبال یعقوب به جهان در ماه ژانویه 2019, کری مطرح جهان به “جدیدترین علاوه بر این” به خود و خانواده خود Instagram account. او یک عکس از مایک در یک کلاه کابوی در یک میدان در اموال خود را در کنار یک اسب سفید که او تایید شد Bojangles.

هر چند در حال رشد تنها به ندرت به اشتراک گذاری عکس های خود را دو پسر جوان شیرین جدید ضربه محکم و ناگهانی از یعقوب به دنبال یکی دیگر از ها از جوانی به مایک Instagram حساب تنها در هفته گذشته. طرفداران کردم یکی دیگر از قله در 1 سال در یک شایان ستایش روز مادر پست مایک مشترک کری و مادر Karen Fisher, on May 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>