Carrie Underwood Wows حتی در انجام نگرفته ساز و برگ او به عنوان آماده به پا زدن کردن کتاب او تور

Carrie Underwood نیست یکی از این مسافران که لباس را برای فرودگاه. موسیقی کشور سوپراستار شدن است به پا زدن کردن “پیدا کردن مسیر شما” تور کتاب در صبح روز دوشنبه و او را گرامی داشتند این مراسم با به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش در حال آماده شدن برای سفر در Instagram.

در حالی که برخی از مردم لباس را زمانی که آنها در حال گرفتن در هواپیما – سیلی یک ballcap و یک جفت شورت با یک تی شرت ترین آنها می خواهند به انجام — Underwood به وضوح احساس می کند مانند او نیاز به نگاه خود را حتی زمانی که او خواهید بود با صرف روزها و شبهاي مطمئن شوید عمومی می شود دست خود را در کتاب جدید خود. خواننده از میان باند فرودگاه لباس پوشیدن و در لباس از او Calia توسط کری خط مد روز تمرین می پوشند. او برچسب گذاشته شده توسط این شرکت در پست خود را به مطمئن شوید که طرفداران او قادر به دیدن تنها جایی که او خاکستری v-گردن و شلوار سیاه و سفید کشش و درجه یک صورتی sweatshirt او ورزشی.

همیشه فعال در Instagram, Underwood شده است نشان دادن تمام لباس های مختلف که Calia با کری به پیشنهاد هر دو برای زمانی که شما در حال تلاش برای دریافت تمرین خود را و زمانی که شما می خواهید به سفر در آسایش و سبک. روز یکشنبه او ارسال شده عکس نشان دادن خود در حال اجرا کوتاه در حالی که این خواننده در زمان پوچ محبوب او در یک صبح اجرا شود.

در حالی که تناسب اندام او لباس خط بالا بوده است پروژه برای آندروود در چند سال گذشته او را تبدیل به کتاب جدید خود به شور و شوق واقعی او از اواخر سال. “پیدا کردن مسیر شما” است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک راه برای مردم را به کار کردن و دریافت مناسب اما انجام آن را در چنین راهی که آنها احساس نمی مانند آنها در حال انجام چیزی است که برای آنها کار نمی کند. منتشر شده توسط هارپر کالینز آن را با توجه به آمار کتاب در قفسه های فروشگاه در تاریخ 3 مارس سال 2020 است. او توضیح داد: این پروژه به عنوان مایل به کمک به مردم پیدا کردن یک حس مشترک رویکرد به زندگی بهتر است.

“من می خواهم به سالم و مناسب 52 هفته سال, اما این بدان معنا نیست که من به طور کامل هر روز. این فلسفه است که یک سال دور از عقل سلیم رویکرد به سلامت و تناسب اندام است که شامل انجام بهترین خود را بیشتر از زمان—و که من به این معنی نیست که شیطان برای سه روز و خوب برای چهار. منظور من انجام بهترین مطلق خود را بیشتر از زمان در طول هر هفته 52 هفته سال است.”

پس از او نوشته شده کتاب او تور کیکآف در Instagram او بسیاری از پیروان شد و سریع به وزن در.

“که تمام ساز و برگ به نظر می رسد فوق العاده راحت و شیک! آن را دوست دارم!” یک کاربر نظر.

“Ok – آیا می خواهید تمام این ساز و برگ. به نظر می رسد فوق العاده راحت است.” دیگری نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>