Carrie Underwood که چرا او نمی خواهد شرکت میزبان 2020 CMA Awards

Carrie Underwood باز کرد تا در مورد او اعلام بزرگ در سال گذشته که او نمی خواهد به بازگشت به شرکت میزبان 2020 CMA Awards این آمدن ماه نوامبر با وجود قبلا به میزبانی شرکت 12 متوالی پخش این کشور جایزه موسیقی نشان می دهد. ستاره صحبت کردن در مورد تصمیم خود را به مرحله پایین در یک مصاحبه جدید که در آن او اعتراف کرد که بخشی از دلیل او تصمیم گرفت از آن زمان به ترک CMAs پشت بود به دلیل موفقیت سال گذشته را نشان می دهد.

کری اعتراف کرد در حالی که صحبت کردن به رژه برای یک پوشش جدید داستان است که او خیلی افتخار 2019 CMA Awards که او میزبانی شرکت در کنار دالی پارتن و Reba مک انتیر که او فکر نمی کنم بازگشت به عنوان یک شرکت میزبان یک بار دیگر قادر خواهد بود به بالا که.

“من می خواستم که نشان می دهد برای زنان است. این است که یک بار در موسیقی کشور که در آن به ما گفته شده بدون به طور مداوم و نه به این دلیل وجود ندارد باور نکردنی با استعداد زنان با آهنگ” کری توضیح داد: با اشاره به زمان دشوار زنان در موسیقی کشور داشتن در حال حاضر زمانی که آن را می آید به حال در رادیو.

“من نمی دانم آنچه در آن است, اما من ابتدا سر من بر این روزانه” او ادامه داد: به عنوان او اشاره کرد که به شرکت میزبان سال گذشته نشان می دهد که طراحی شده بود به جشن زنان از موسیقی کشور با دو تا از بزرگترین زنان به فضل نوع به نظر می رسید مانند یک راه خوب برای تعظیم است.

“من برای ایستادن وجود دارد با دالی و Reba و نمایندگی زنان در این نوع در طول دهه ها. من فراتر از افتخار و هنوز احساسی در مورد آن و من نمی دانم که در آن برای رفتن از وجود دارد. آن را مانند میکروفون قطره,” او اضافه شده است.

کری همچنین مشترک چگونه تبدیل شدن به یک مادر تغییر کرده است راه او views چیز به خصوص وقتی که می آید به زندگی حرفه ای او و شغل او مایل به آن را دور از فرزندان او 5 ساله بني اسرائيل و 1 ساله یعقوب.

“من انجام می شود انجام کارهایی که نه مهم است. من می خواهم به انجام کارهایی هستند که فقط برای قلب من,” او گفت:.

کری قبلا میزبان CMAs, لقب کشور موسیقی بزرگترین شب در کنار او دوست نزدیک و همکار کشور سوپراستار Brad Paisley از سال 2008.

در پایین پیوست نیروهای برای کل یک دهه قبل از آن نازل شده در سال گذشته است که CMA خواسته بود دالی و Reba برای پیوستن کری برای 2019 مراسم به منظور بهتر برجسته زنان در این ژانر است.

براد در زمان به رسانه های اجتماعی برای رسیدگی به عدم حضور خود را نشان داد و حمایت خود را از سه نفر اما حضور نداشت نشان می دهد.

تنها چند هفته پس از میزبانی این نشان می دهد در سال گذشته “نوشیدن تنهایی” خواننده تایید کرد که او نمی خواهد دوباره به عنوان شرکت میزبان در سال 2020 در یک عاطفی Instagram, پست, اما, اذیت کردن, که وجود دارد امکان او می تواند دوباره در جایی پایین خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>