Carrie Ann Inaba تاثیر گذار طرفداران با تصویری از گربه میمی

Carrie Ann Inaba تحت تاثیر قرار طرفداران با تصویری از گربه میمی آوردن لبخند به چهره او 358,000 پیروان. این رقص با ستاره ها قاضی است که از راه دور کار به عنوان مدیر CBS’ نشان می دهد بحث, فکر میمی اقدامات بسیار زیبا که او تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاری آنها را در رسانه های اجتماعی.

در کلیپ های خیره کننده گربه سیاه و سفید دیده می شود در یک منطقه باز از آنچه به نظر می رسد به یک اتاق در سابق در زندگی رنگ پرواز دختر خانه. Mimi واقعی standout در برابر نور طبقه چوب و مبلمان سفید که غالب فضا. خیره کننده خانه بی سر و صدا است با مقدار زیادی از نور طبیعی که برجسته رنگ نور از کف و مبلمان و دیوار.

اقداماتی که اسیر دل کری Instagram طرفداران ساده بودند: Mimi می خواستم به او را گربه مادر ، گربه cuteness سطح است برای ضعف قلب نیست. محبت او برای Carrie Ann نشان داده است صداهای از رضایت او می سازد.

کری ان مطلع طرفداران او در این عنوان به همراه تصویری که به واقعا لذت بردن از میمی و پخش صدا باید تبدیل شده است.

به نظر می رسد که میمی واقعا می خواستم کری ان توجه شود. او را برداشت تا او را پر سگ واقع در سمت راست از Carrie Ann میز در دهان او. بزرگ, ابزار جنسی, تا به حال یک سر که در اندازه مساوی به میمی اما او برداشت موجود پر تا با سهولت و انجام آن نسبت به بحث هاست. شایان ستایش او mewing نشان می دهد که رضایت او در آنچه که او انجام شده و ارزش گوش دادن.

در پاسخ به او گربه آوردن او, ابزار جنسی, وب کم شنیده ضمن تشکر از او و گفتن میمی او یک دختر خوب بود.

طرفداران عاشق تصویری و راه آن روشن کردن روز خود را در میان تب کابین است که حل و فصل در سراسر جهان به عنوان هر کس شیوه های اجتماعی فاصله برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

کری ان انجام بخشی خود را با کار بر روی CBS نشان می دهد بحث از راه دور های هوا virally در کنار او شرکت میزبان شارون آزبورن, ماری i. t. b حوا و شریل آندروود.

“با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری است که آن را شایان ستایش و ساخته شده قلب من را شاد و به ارمغان آورد یک لبخند به صورت من. من گربه من کمک به حفظ سلامت عقل من در این زمان از همه ما نیاز به مقابله با. با تشکر از خدا برای ما ایجاد خز نوزادان” اظهار داشت: یکی از Carrie Ann پیروان.

“من هرگز دیده می شود یک گربه انجام دهید که!!! عالی!” اظهار داشت: یک دوم فن.

“کودک شیرین. او را دوست دارد مادر. چه ما بدون ما خز بچه ها ؟ آنها فرشتگان کوچک ما” گفت: یک سوم Instagram کاربر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>