کارمن الکترا سنگ بازیگوش, موی جودی ابوتی, در یک محصول بالا

کارمن الکترا wowed او 1.1 میلیون پیروان در یکی از آخرین Instagram ارسال نما در شرجی همه سفید گروه که به طعنه طرفداران.

The Playboy مدل نشسته بر روی لبه تحت پوشش خاکستری زغال چوب پتو. هر چند او نمی tag محل کارمن نشان داده شده در عنوان این عکس که آن را شات در لس آنجلس. آن را به نظر می رسد به یک روز زیبا با یک برنگ آبی نیلگون آسمان و مواج سفید ابرها پشت سر او. در پس زمینه بودند با شکوه سبز گیاهان است.

کارمن نگاه به طور مستقیم در دوربین با شدید زل زل نگاه کردن او نور چشم گسترده است. او عینک یک حرف لبخند بر روی صورت خود. او کج شده سر او و تکیه به جلو خم شدن در دور کمر. او پابرهنه با او مچ پا عبور. او برگزار شد و بزرگ آبی و سفید توپ با یک دست.

این Baywatch بازیگر عینک پایین برش بالا محصول سفید که نشان داد او انحناء مجسمه نیم تنه. بدون آستین بالا نیز flaunted او دباغی و اسلحه. آن را به او midriff و بینندگان را دیدم یک اشاره از شکم او. او کوچک, کوتاه, سوار تا بالا دور کمر او به پایان رسید و بالا بر او ران. او بلند, پاها, لاغر به نظر می رسید برای همیشه رفتن.

ناخن او بودند لاکی با یک زن لهستانی که همسان تمامیت ساز و برگ خود را.

کارمن عینک شکلات تیره قفل دو نفری بودند که هر یک با موهای سفید کرد. او گیسوان سقوط بیش از شانه های او و پایین قفسه سینه او پنهان کردن خود را سفت. موهایش جدا در وسط و موی چتری او کاهش یافت و بیش از معبد.

او به نظر می رسد به پوشیدن یک صورت پر از آرایش, شروع با ابرو او که نگاه مرتب شکل و قوسی. چشمان او به نظر می رسید rimmed با سرمه بوش. سیب از گونه های او به نظر می رسد منحنی و خار با برجستهنگار و bronzer ساخت استخوان های گونه خود را پاپ. او اخم نگاه کرد به پر شود با سرد صورتی براق.

در عنوان از عکس فوری کارمن به نظر می رسید مشتاق و امیدوار به آینده بیشتر مانند گذشته او.

طرفداران او رنگی به تصویر در خیل مشتاق به دوش مدل با تعارف و ستایش است.

“Sooooooo زیبا” اظهار نظر یک فن از جمله یک ردیف از قلب و چشم از emoji.

“ارزش زیبایی” توافق دیگری.

“Oh my God” به سادگی نوشت: یک سوم کاربر.

“کلاسیک” به اشتراک گذاشته شده یک چهارم پیرو punctuating نظر خود را با قلب آبی.

به عنوان از مطبوعات زمان رجعت عکس متصلب تا بیش از 17,000 دوست دارد و بیش از 330 نظرات.

کارمن به تازگی به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از پورنو, ضربه محکم و ناگهانی از خودش. در که ضربه او عینک یک استخراج bodysuit که نشان داد او سخاوتمندانه مجسمه نیم تنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>