کارملو آنتونی “که بوده ام قهرمان’ اگر او پیش نویس توسط پیستون در سال 2003 می گوید Rip همیلتون

پس از انتخاب شدن به عنوان شماره 3 به طور کلی انتخاب در سال 2003 NBA پیش نویس کارملو آنتونی موفق به ایجاد یک نام در لیگ است و خودش را به عنوان یکی از بهترین گلزنان تاریخ NBA. متاسفانه در 17 سال را صرف او در لیگ که در آن او برای پنج تیم NBA – دنور ناگتس نیویورک نیکز شهر اوکلاهما تندر هیوستون راکتس و پورتلند تریل بلیزرز – آنتونی هرگز موفق به کسب یک عنوان قهرمانی NBA و یا حتی تجربه بازی در NBA Finals.

با توجه به سابق NBA قهرمان Rip همیلتون چیزهایی می شده اند متفاوت برای آنتونی اگر او پیش نویس توسط دیترویت پیستونز در سال 2003 NBA پیش نویس است. در اخیر ظاهر در همه دود پادکست با مت بارنز و Stephen Jackson, Hamilton گفت که آنتونی “شده خواهد بود یک قهرمان” اگر پیستون استفاده می شود خود را به شماره 2 به طور کلی انتخاب او به جای Darko Milicic.

“همه ما تا به حال در خط سقوط به دلیل آنچه که بن شد آغاز به ساخت در دیترویت” همیلتون گفت: به عنوان رونویسی توسط مطبوعات آزاد دیترویت. “شما را به کارملو به ما من فکر می کنم روایت شده خواهد بود کاملا متفاوت در زندگی حرفه ای او. چیزی که ما می تواند صحبت کردن در مورد است, ‘کارملو آنتونی در حال حاضر دارای سه قهرمانی در حال حاضر.’ در حال حاضر Melo را به فکر کردن در مورد شما می دانید او می تواند این کار را با خودش ؟ که بوده است این روایت در کارملو آنتونی. کارملو آنتونی شده خواهد بود یک قهرمان است.”

هر چند دنور ناگتس شد تیم که تولیدات او را به یک ستاره کالیبر, بازیکن, اکثر مردم معتقدند که آنتونی NBA حرفه ای شده اند که بهتر است اگر او پیش نویس توسط پیستون است. گذشته از داشتن مشروع شانس برنده چندین عنوان قهرمانی NBA, Anthony را تبدیل به یکی از بهترین دو طرفه بازیکنان در لیگ. همیلتون نشان داد که قبل از او معامله به پیستون در سال 2002 او هنوز هم از نبود یک دفاعی-فکر گارد. اما رویکرد او در پایان دفاعی از کف را تغییر زمانی که او شروع به بازی با بن والاس در دیترویت.

مانند در دنور همیلتون معتقد است که آنتونی می تواند همچنین به صورت حق رای دادن در دیترویت. همیلتون گفت که او Chauncey Billups, تیشان پرینس رشید والاس و بن والاس نمی خواهد ذهن اجازه آنتونی حمل این تیم اگر او در حال حاضر به اندازه کافی تجربه و نشان داده است توانایی خود را به منجر شود. اگر آنها به حال آنتونی به جای Milicic Hamilton ادعا کرد که حتی له برون جیمز و کلیولند کاوالیرز را یک زمان سخت به ضرب و شتم پیستون در کنفرانس شرق.

همانطور که در حال حاضر آنتونی همچنان تلاش خود را برای اولین NBA عنوان قهرمانی است و در حال حاضر با Damian Lillard و CJ McCollum در Trail Blazers. متاسفانه هر چند او ایجاد عملکرد چشمگیر در 2019-20 NBA فصل تریل بلیزرز به نظر نمی رسد به این تیم NBA است که کمک خواهد کرد که او را در رسیدن به هدف اصلی خود را. قبل از NBA تعلیق با توجه به گسترش coronavirus در سراسر جهان تریل بلیزرز شد از حذفی, نژاد, نشسته در ردیف 9 نقطه در کنفرانس غرب با 29-37 رکورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>