کارملو آنتونی آرزوها, همسرم, لا لا شاد 10-Year Anniversary در Instagram

کارملو آنتونی می خواستم لا لا آنتونی و بقیه از میلیون ها نفر از پیروان به می دانم که چقدر او به معنای به او افتخار خود را 10th سالگرد عروسی.

اگر چه زن و شوهر شده حامل جدا از سال گذشته اما متوقف نمی کارملو از بزرگداشت روز او گره خورده گره به مادر از پسرش. کارملو ارسال شده یک عکس از تنها لا لا که شما می توانید در اینجا مشاهده کنید. در ضربه محکم و ناگهانی است که شما می توانید در اینجالا لا عینک لباس شب قرمز که نشان داد او ران و پاها. به عنوان او نشسته بر روی طلا صندلی با پاهای او عبور La La شد در مرکز آرایه ای از گل های بنفش با مصر دو چهره در هر طرف از محل. او مدل موهایش را در پایین موی دم اسبی و به نظر می رسد باید در آرایش نور به او خیره شد به طور مستقیم در دوربین.

“عشق واقعی است و دانستن نقاط ضعف خود را و نه استفاده از آنها. خود را دانستن معایب و پذیرش آنها چه کسانی هستند,” کارملو زیر نویس عکس. “وقتی که عشق واقعی را پیدا می کند یک راه است. عشق یه احساس نیست; آن را به کلمات. این یک عمل است که یکی تصمیم می گیرد. خوشحال 10Yr سالگرد My Luv @lala.”

زیر پست خود کارملو دریافت بیش از 190,000 لایک زیر پست خود. NBA ستاره نیز دریافت بیش از 1 ، 000 نظرات به قصد او و La La مبارک سالگرد.

“سالگرد مبارک مامان و بابا!!” یکی از طرفداران گفت.

“واقعا الهام بخش کاملا ناقص love داستان” دیگر پیرو مشترک به دنبال قلب از emoji.

“عشق تو هر دو” یک سوم حامی نوشت.

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 10: (L-R) Actress Melissa Joan Hart, TV personality La La Anthony, and NBA player Carmelo Anthony attend the Kids Rock! fashion show during Spring 2016 New York Fashion Week: The Shows at The Dock, Skylight at Moynihan Station on September 10, 2015 in New York City.
  آسترید Stawiarz / گتی ایماژ

با توجه به هالیوود زندگیبرخی از کارملو معروف و دوستان از جمله Dwyane Wade تحسین او برای تولد ادای احترام. کارملو و لا لا گره خورده گره در 10 ژوئیه 2010, پس از آشنایی برای چندین سال. از طریق سال زن و شوهر مواجه شده است و مسائل متعدد از جمله کارملو را با خود ندارد. در سال 2017, زن و شوهر زمینه برای جدایی قانونی پس از کارملو شد متهم از داشتن فرزند دیگری در حالی که آنها هنوز ازدواج. اما آنها هرگز از طریق رفت و با طلاق و به نظر می رسد در جایی بهتر از امروز. پدر و مادر شده اند و زندگی را با هم برای چند ماه گذشته پس از آنها بوده ام تحت قرنطینه با 13 ساله پسر کیان.

لا لا نمی اذعان سالگرد او در روز جمعه. قدرت آلوم به ندرت پست در مورد شوهرش مگر اینکه آن را شامل پسر خود را. روز شنبه, جولای 4, او ارسال شده یک عکس از کارملو در جدول زمانی از او دو پسر با هم. کیان و کارملو مشترک پوشش Slam magazine خود جولای پوشش و خواسته NBA ستاره به مهمان ویرایشگر. در این پست که شما می توانید در اینجاکارملو و کیان عینک سیاه و سفید پیراهن برای لحظهای که لا لا به عنوان “قدرتمند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>