حیدرآباد: تیم دکتر Nirmal کومار, دکتر BKS Sastry دکتر امان Salwan دکتر Ashutosh کومار و Dr. K Deepthi از بیمارستان مراقبت Nampally انجام شده اولین مورد از کاردینال سلامت راه آهنTM Sheathless دسترسی به سیستم در حیدرآباد.

کاردینال سلامت’ سیستم راه آهن نشان داده شده است برای استفاده در شريان راديال روش نیاز به راه مقدمه از داخل دستگاه است.

یک راه روش یک روش است که اجازه می دهد تا پزشکان به قرار دادن یک دستگاه پزشکی به بیمار رگ های خونی با استفاده از یک سوزن یک گایدوایر یک معرف غلاف و یک کاتتر. کاتتر استفاده می شود برای تحویل دارو و یا کاشت استنت داخل رگ های خونی.

نوآورانه سیستم راه آهن طراحی شده است به فعال کردن دسترسی مستقیم به شريان راديال در مچ دست با هدایت کاتتر بدون استفاده از معرف غلاف. این کاهش اندازه شریانی سوراخ سایت تا 2F نسبت به متعارف غلاف سیستم. دکتر گفت: Nirmal کومار مشاور بیمارستان مراقبت.

بیماری های قلبی عروقی (CVD) در حال حاضر علت اصلی مرگ در هند با یک در چهار نفر در حال مرگ به دلیل CVD. بيماری های ايسکميک قلبی و سکته مغزی مسئول بیش از 80 درصد از CVD مرگ و میر در هند است.

استفاده از آنژيوپلاستی عروق کرونر در درمان بيماریهای قلبی عروقی در هند به شدت افزایش یافته است و با transradial دسترسی برای کاتتریزاسیون قلبی و مداخله در حال رشد به طور پیوسته بیش از 10 سال گذشته است. ذکر شده توسط دکتر امان Salwan مشاور بیمارستان مراقبت

Transradial کاتتریزاسیون قلبی یک روش مورد استفاده برای درمان و تشخیص برخی از بیماری قلبی. این روش اندوواسکولار می توانید دسترسی بدن شریانی سیستم از شريان راديال در مچ دست است.

این سیستم راه آهن کمک خواهد کرد که برای غلبه بر برخی از محدودیت های فعلی transradial دسترسی و ما قادر به درمان پیچیده تر ضایعات از طریق شعاعی دسترسی و گسترش و در دسترس بودن این روش با حداقل تهاجم برای بیمار دوستانه Transradial رویکرد برای بیشتر بیماران ذکر شده توسط Dr. K Deepthi.

“ما تجربه Cordis راه آهن غلاف کمتر دسترسی به سیستم را به حداقل می رساند شعاعی شریان تروما و اختلال کاهش عروق سوراخ اندازه تا 2F (33%) در حالی که اجازه می دهد بزرگتر با مته سوراخ کردن, راهنمای استفاده از کاتتر در طول transradial کرونر روش. در مطالعه ما این سیستم راه کاهش بروز اسپاسم شعاعی تروما و بهبود transradial دسترسی میزان موفقیت برای پیچیده کرونر روش.

این منجر به کاهش بروز عوارض عروقی منجر به زود رفتن و ترخیص از بیمارستان. گفت: “دکتر Kintur Sanghvi دانشیار پزشکی مدیر مداخله قلب و عروق و اندوواسکولار پزشکی در دبورا قلب و ریه مرکز در برونس میلس, New Jersey, مخترع سیستم راه آهن.

SIASAT اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de