Cardi, B, فکر می کند که بازیکنان NBA در حال گرفتن پرداخت به می گویند که آنها باید Coronavirus

در طول یک جریان در Instagram Live Cardi B ابراز نگرانی در مورد کوروناویروس به خصوص پیمانکاری آن را از کسانی که نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند. رپر همچنین گفت او شروع به گمان است که بازیکنان NBA که ادعا می کنند که آزمایش مثبت برای COVID-19 پرداخت شد به انجام این کار.

Cardi, B بوده و صوتی در مورد نگران بودن در طول coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که قفل فراز تصویب شده توسط دولت برای خنثی کردن گسترش بیماری تنفسی بسیاری از مشاهیر به روز طرفداران با جریان زندگی می کنند. به عنوان گزارش شده توسط مجتمعهای “Bodak زرد” هنرمند تا به حال یکی از مطالب در یک جریان ریمیکس به هیپ هاپ آهنگ “کوروناویروس (ریمیکس)” است که مجموعه ای به آمار نمودار بیلبورد.

رودی Gobert اولین بازیکن NBA برای تست مثبت برای این ویروس اما بیشتر باید آن را قرارداد پس از لیگ برتر به حالت تعلیق در این فصل از جمله کوین دورنت و چند بروکلین نتس هم تیمی و چند لس آنجلس لیکرز در میان دیگران. مجموعه گزارش می دهد که 27 ساله است متقاعد بازیکنان رنج می برند از این بیماری در حالی که نمایش علائم شدید.

“آره من coronavirus اما من فکر نمی کردم هیچ نشانه,” او گفت: در Instagram. “پس چگونه f*ck من قرار است به می دانم که زمانی که من قرار است برای آزمایش برای آن است؟!…همتون n*ggas است بازی با من.”

Cardi گفت: مسئله این است که قادر به بگویید که چه دقیق علائم و بیشتر قابل توجه مردم بعد از بهبود از ویروس او شروع به انتظار آنها بودند هرگز بیمار برای شروع با.

“علت میشم واقعا نمی گویند آنچه در آن است. و آن را مانند خوب پس به من بگو آنچه در آن است و آنچه در آن نیست. من شروع به احساس می کنم مثل میشم n*ggas است payin’ n*ggas به می گویند که آنها آن را کردم و اگر خانواده پرداخت n*ggas به می گویند که آنها آن را به من پرداخت بیش از حد! من پرداخت بیش از حد! خوب ؟ Sh*t, چون من در تلاش برای دریافت پرداخت می شود.”

این تهاجم به حریم خصوصی هنرمند به حال به می گویند در COVID-19 و صحبت در مورد مهار اقدامات دولت ایالات متحده باید. او گفت: در ووهان چین که مقامات در زمان شهروند درجه حرارت و اسپری خیابان ها با مواد ضد عفونی کننده و از او می خواهم برای دیدن در ایالات متحده را یک رویکرد مشابه برای مبارزه با ویروس.

او گفت: هواداران در طول جریان زندگی می کنند که آینده او تنها شده است به تعویق افتاد با توجه به شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد است. اگر چه فوق “کوروناویروس (ریمیکس)” آهنگ های دیگر COVID-19 بیهوده گویی از او فروخته است بیش از 3000 محبوبیت.

به گزارش Inquisitr, هفته گذشته دورنت هشدار داد طرفداران به شیوع این بیماری به طور جدی پس از او آزمایش مثبت برای این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>