دوست دختر Cara Delevingne و اشلی بنسون بوسید برای یک عکس جدید پست شده در هر دو بازیگر را شخصی Instagram حساب اوایل امروز در جشن روز ولنتاین و برای حمایت از بوسه سرطان خداحافظی مبارزات انتخاباتی.

بنسون ارسال شده عکس اولین بار در حساب او امروز صبح در حالی که Delevingne مشترک او حدود سه ساعت پس از او ، هر دو از آنها صحبت کردن در مورد مبارزات انتخاباتی.

“یک بوسه با یک علت” نوشت Delevingne و بنسون.

نوشتن شرح تصاویر و خود را بودند تطبیق و هر یک ارائه بیانیه ماموریت علت آنها دفاع.

برای عکس دو ستاره مطرح در بالکن مشرف به یک زرق و برق دار غروب آفتاب. نه بازیگر نشان داد که آنها در هنگام گرفتن عکس فوری, اما وجود دارد چند درخت نخل در پس زمینه قابل مشاهده.

بنسون کف خود گردن کشید و او را در یک liplock. هر کاری تا به حال چشم خود را بسته و به نظر می رسد lovestruck. آنها نیز همسان هر یک با پوشیدن سایه های مختلف از رنگ سبز. سابق Pretty Little Liars ستاره عینک زیتون سبز بالای مخزن در حالی که Delevingne sported بالا بردن سبز جارچی. بنسون عینک به تازگی رنگ مو قهوه ای در مستی و در حالی که کاغذ شهرهای بازیگر عینک بور قفل در کثیف top knot.

در عرض کمتر از شش ساعت Delevingne پست به دست آورده بیش از 2 میلیون لایک در حالی که بنسون Instagram به اشتراک گذاری متصلب تا بیشتر از 1 میلیون. بین دو ستاره, تصویر انباشته نزدیک به 21,000 نظرات خود را از طرفداران عاشقانه و پیروان.

طرفداران هر دو رفتند به Delevingne را در بخش نظرات روان بیش از تصویر زیبا. چند نفر آرزو آنها را یک روز ولنتاین مبارک و دیگران گفت که آنها بسیار خوشحال بودند برای جفت و امید آنها باقی مانده است با هم برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن. ده ها تن از طرفداران آنها برچسب “زن و شوهر اهداف است.”

“عشق تو هر دو آنقدر بهترین زن و شوهر!” raved یکی از تحسین کنندگان اضافه کردن یک قلب قرمز به نظر خود.

“مبارک روز ولنتاین دختر من – این عکس بسیار زیبا به افتخار شما” نوشت: یک دوم فن.

“عشق بزرگ برای هر دو شما و ملکه” کمک یک شخص ثالث قرار دادن تاج و دو قلب قرمز از emoji خود را به سخن گفتن.

“پوست من روشن است من محصولات زراعی در حال رشد” طعنه بازیگر زن جسی Paege.

چند تا از زوج مشهور بگیرید و یاد دهید, مانند, Josh Gad, Xavier Dolan, Douglas Booth, و Marlene King, همچنین لایک و نظر خود را در پست مربوطه.

چند ماه پیش Inquisitr گزارش داد که بنسون در حال صرف وقت با کیفیت با Delevingne و خانواده اش در سفر به دیزنی لند در آناهایم, کالیفرنیا. Delevingne خواهر چوپان مشترک چند عکس از کل گروه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im