جشنواره کن به اسکار: دیدار با یک زن ارتشی مصرف آسامی سینما به ارتفاعات جدید

مصاحبه, اولین بار, بازیگران, کودکان و حتی مردم بومی روستای ریما دس کاملا تغییر کرده است راه ما در فیلمسازی.

یک چند هفته پیش من به تماشای ‘بلبل می خوانم’ یک coming-of-age فیلم کارگردانی شده توسط Rima داس در مورد سه نوجوان دوستان—بلبل بانی و Suman—و چگونه آنها حرکت عشق, زندگی, دوستی, سوالات جنسی خود را هویت و از خود راضی جامعه است.

شبیه به کار قبلی ‘ایجاد کرد Rockstars که برنده جایزه ملی بهترین فیلم شد و هند ورود رسمی اسکار در سال 2018, ‘بلبل می توانید خواندن” است که ریشه در ریتم روزانه از زندگی روستایی و فوق العاده صمیمی و طلسم اتصال را از آنچه در آن به معنی رشد است.

مورد علاقه من در دنباله می آید و در پایان هنگامی که بلبل و بانی را که عزادار دخترش خودکشی به تنهایی با هم در بانک ها از رودخانه براهماپوترا به عنوان مجموعه های خورشید و اشعه آن سوراخ را از طریق تاریک ابرها جمع آوری شده در بالا به آنها.

دیدن بلبل محزون, بانی مادر می گوید: “نگران نباشید. اگر شما گوش دادن به مردم زندگی خود را خواهد شد از بین برد. انجام آنچه که قلب خود را می گوید.”

آنچه در زیر ظاهر یک رنگین کمان زیبا.

زبان, به , بهتر, هند, ریما (38) توصیف روند فیلمبرداری این سکانس.

“محل حدود 15 متر از Chhaygaon من بومی ایجاد کرد. این یک معجزه بود که این صحنه حتی اتفاق افتاده است. این یک روز آفتابی وقتی ما رسیده اما به زودی پس از آن بسیار باد می وزد و باران, و ما فکر کردم این بود که به باران. اما تغییر آب و هوا و جادویی یک رنگین کمان ظاهر شد. طبیعت آمد به نجات ما,” او می گوید.

Rima Das
ریما Das (حسن نیت ارائه میدهد عکس Facebook/ریما Das)

این دنباله کپسوله تقریبا همه چیز من در مورد ایجاد کرد Rockstars و بلبل می خوانم.

در هر دو فیلم دوربین به زیبایی قطاری از چشم انداز روستایی از روستایی آسام. وجود دارد طولانی عکس از استخر, درختان, برگ, چمن, شاليزار آفتاب درخشان را از طریق ابر, روستا, خانه و خاطره انگیز, از جلو عکس از افرادی که ساکن این منظره زمین.

“وجود دارد هیچ داستانپردازی و از طریق این عکس من به سادگی رعایت, زندگی,” او می گوید: نه nonchalantly.

اما آنچه موجب افزایش زیبایی شناسی از این عکس این است که احساسات در آن بیان—امید. پس از یک سری از فجایع ناشی از یک خود راضی جامعه از طریق نیمه دوم فیلم که نابسامانی زندگی از شخصیت های اصلی آنچه ما شاهد است که سرپیچی از دو زنان بدترین آسیب دیده—بلبل و بانی را.

با وجود از دست دادن فرزند خود را به لطف خرید اینترنتی از حادثه دیگری که درگیر بلبل هر دو شخصیت به ارمغان آورد با هم با عشق و همدلی و در نهایت سرپیچی که بانی مادر می گوید: “آیا آنچه در قلب خود را می گوید.”

ظاهر یک رنگین کمان درست پس از گفت و گو که تعهد که امیدواریم.

Rima Das
پوستر برای بلبل می خوانم. شما هم اکنون می توانید تماشای فیلم در Netflix بکشد. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر Facebook/ریما Das)

امید نیز همیشه حاضر موضوع در ایجاد Rockstars که مراکز در 10 سال Dhunu در کنف آرزوی شروع یک گروه راک با دوستان خود را با وجود در فقر زندگی می کنند.

در حالی که ما می بینیم Dhunu ساختن گیتار از ضایعات پلی استایرن در اوایل سلسله ای از فیلم آن را می بندد و با نواختن واقعی گیتار آکوستیک که مادر او با استعداد است او را تحت یک تنظیم خورشید در برنج میشه. اطراف Dhunu دوستان او که نمی تواند شادی خود را پنهان.

Rima Das
ایجاد کرد Rockstars پوستر. شما هم اکنون می توانید تماشای فیلم در Netflix بکشد. (حسن نیت ارائه میدهد تصویر Facebook/ریما Das)

امید و پل زدن بر شکاف نسلی

در بلبل می خوانم آنچه که من پیدا کردم یک داستان گفتن فرایند است که آرام بود مهار و ملایم است. نیمه اول رایگان است-جریان به دلیل این که چگونه زندگی است که با توجه به Rima.

“هنگامی که شما همه چیز زیبا است. اما در نیمه دوم جامعه وارد زندگی خود را از طریق یک اخلاقی تیم ملی پلیس و روستاییان که خیال بلبل و بانی این عشق جوانه زدن با دوستداران خود را به عنوان “غیر اخلاقی” و ناگهان زندگی خود را تغییر. به همین دلیل نیمه اول این فیلم پر است از زندگی و به طور ناگهانی آن را تغییر مسیر در نیمه دوم به دلیل آن را در مورد آنچه که این جوان از مردم بر این باورند اما آنچه که مردم دیگر در جامعه فکر می کنند و چگونه آنها تحمیل افکار خود می گوید:” Rima.

در برخی از راه او اذعان می کند که این بازتابی از آنچه او مشاهده شده در حالی که در حال رشد در مدرسه و در زندگی شخصی او.

“من تا به حال در ابتدا در نظر گرفته شده برای بلبل می توانید آواز خواندن به یک داستان عشق. اما این تغییر به دلیل حادثه من در مورد شنیده بود در نزدیکی یک مدرسه که در آن سه دختر بودند rusticated. من متوجه شدم هیچ چیز زیادی تغییر کرده بود از زمانی که من رشد کرده بود تا با احترام به پلیس اخلاقی جز در حال حاضر است که آنها را یک ابزار اضافی در فرم از رسانه های اجتماعی. وقتی دیدم تصویری از آنها (دختران) به اشتراک گذاشته شده در گروه واتساپ من احساس یک حس عمیق از غم و اندوه است. که زمانی که من تغییر داستان بلبل” او به یاد می آورد.

من در ابتدا مطمئن نیستید در مورد Suman شخصیت, اما هنگامی که این روایت را تغییر شخصیت خود را توسعه یافته است. او تنها یکی در میان بازیگران است که در راه است که در زندگی واقعی است. خانواده اش رفتار او را به عنوان یک پسر اما او رنج می برد طعنه از مردم در روستا و مدرسه برای استقبال از او در سمت زنانه.

به طور مشابه Dhunu در روستای Rockstars نیز دگرگون جنسیتی انتظارات و هنجارهای توسط پسران سن و بالا رفتن از درختان. با وجود طعنه از دیگران در این روستا که مادر او بخش خاموش روح او باقی می ماند و سبکبار.

“قطعا وجود دارد یک شکاف بین جوانان و بزرگسالان که در حال افزایش است. نسل های قدیمی تر نیاز به درک چگونه این جوان خود را ببینید و افراد جوان باید درک کنند که چگونه نسل های قدیمی تر فکر می کند. اگر چه من یک دیدگاه در هیچ نقطه من در تلاش برای قرار دادن بیش از حد از خودم و پیام وجود دارد اما ترک آن را به مخاطبان خود را برای پیدا کردن معنا در کار من,” او می گوید.

من زده شد چگونه امیدوارم که در هر دو فیلم به ظاهر استوار در دست زنان و یا در مورد بلبل می خوانم همچنین در مردان آغوش خود را به سمت زنانه.

شیللنگ بر اساس فیلمساز Dominic Sangma که دومین ویژگی فیلم “خلسه” ساخته شده راه خود را به جشنواره کن سال گذشته احساس به همان شیوه.

“هنگامی که من به تماشای ایجاد کرد Rockstars, من به طور کامل دمیده دور او ، ریما دس مهم صدا نه تنها از غرب بلکه هند نیز هست. به عنوان یک فیلمساز توانایی های طبیعی خود را به رعایت زندگی و ضبط آن جریمه های ظریف بر روی صفحه نمایش قابل توجه است. او ذاتی به نظر می رسد به درک چگونگی واکنش افراد به موقعیت های خاص در زندگی و موفق به از نو خلق کردن آن را بر روی صفحه نمایش کاملا” او می گوید.

Rima Das
او فیلم ضبط ریتم روزانه از زندگی روستایی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Facebook/ریما Das)

به کارگیری غیر از بازیگران به بیرون کشیدن زندگی بر روی صفحه نمایش

هر دو فیلم به شدت استخدام برای اولین بار بازیگران بر روی صفحه نمایش. در روستای Rockstars, بازیگران است که به طور کامل ساخته شده غیر از بازیگران بومی روستای Chhaygaon در آسام را Kamrup منطقه از جمله Dhunu که ریما پسر عموی.

به طور مشابه, بلبل می خوانم همچنین به معرفی سه چهره های جدید بر روی صفحه نمایش—Arnali دس به عنوان بلبل Banita Thakuriya به عنوان بانی و Manoranjan دس به عنوان Suman.

به جز Pakija بگوم که نقش بانی در, تمام بازیگران شامل غیر حرفه ای بازیگران.

“این قابل توجه است که او چگونه دستگیره غیر از بازیگران به ارمغان می آورد و چنین قدرتمند اجرای برنامه از آنها. به عنوان یک فیلمساز شما نیاز به ایجاد یک محیط خاص در اطراف مجموعه خود را برای بیرون کشیدن چنین اجرای برنامه بر روی صفحه نمایش. این چیزی است که من می خواهم از او یاد بگیرند. با وجود سادگی آن نیز وجود دارد یک عنصر از نابغه در چگونه او می نویسد: برای یک فیلم است. این آسان نیست برای غیر چاشنی بازیگران به بیان اما دیالوگ فقط جریان بنابراین یکپارچه. بهترین بخشی از ریما فیلم این است که هیچ چیز به نظر می رسد نوشته شده بر روی یک تکه کاغذ یا ساختگی و یا مجموعه ای به یک اسکریپت. کلمات فقط خود را نشان می دهد بر روی صفحه نمایش می گوید:” دومینیک.

Rima Das
کار با کودکان و غیر چاشنی بازیگران. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Facebook/ریما Das)

زمانی که از من خواسته ریما او چگونه او را انتخاب بازیگران گفت که آن را بسیار خود به خود معتبر و آلی روند.

“گاهی اوقات من فقط رفت و با دل و روده من احساس و غریزه به بازیگران شخصیت ها. برای هر دو فیلم من را هر امتحانات ابتدائی. در اصل این بود که در یک سفر اکتشافی. این بود در یک فرایند استرس زا. آنها فقط وجود دارد, و همه من نیاز به انجام آنها را تشخیص دهد” او اطلاع.

Rima تا به حال اقدام قابل توجهی تجربه در گذشته است. قادر به ارتباط با برخی از اسکریپت ها او را احساس گیر انجام آنها. به همین دلیل در روند فیلمسازی او تلاش می کند به او بازیگران راحت و با اعتماد به نفس و به آنها آسان خطوط به انجام.

“هنگامی که من در نوشتن دیالوگ من می گویند آنها را با صدای بلند برای خودم هیجان بخرج دادن و درک این که آیا این خطوط بسیار آسان برای بیان یا نه. برای هر دو فیلم تنها عضو خدمه من تا به حال پسر عموی من بود Mallika داس و بنابراین ما تا به حال به اندازه کافی زمان. من فیلم نمی باید به طور منظم شاخه های که در آن همه چیز تا به حال به انجام در موعد معین و یا در عجله بسر می رسانید. اگر من گفتن یک داستان از کودکان و نوجوانان شما را به می دانم که آنها را به خوبی. شما نمی توانید چیزی را سطحی,” او می گوید.

او همچنین اشاره می کند که کار با غیر چاشنی بازیگران می دهد آزادی بیشتر به عنوان یک فیلمساز. در اولین فیلم سینمایی Antardrishti (با دوربین شکاری’), او را با چاشنی و بازیگران حرفه ای.

“دیدن وجود دارد محدودیت ها و نقاط قوت کار با چاشنی و برای اولین بار بازیگران به عنوان. اما نبود یک تصمیم آگاهانه به بازیگران غیر بازیگران در فیلم های من. این یک فرآیند خود به خودی. زمانی که من اولین فیلم کوتاه کار با غیر بازیگران در سال 2009 من می دانستم که هیچ چیزی در مورد هر چیزی به عنوان یک فیلمساز. من تا به حال حتی دیده می شود یک حلقه دوربین و یا حتی لمس آن را قبل از. وقتی که من ملاقات کودکان در من ایجاد کرد من فقط آغاز شده و نمی رویکرد آنها به عنوان بازیگران یا غیر بازیگران. اما برای فیلم هایی مانند ایجاد کرد Rockstars آن را نیز عمدی در راه به خاطر من می دانستم که ساخت آن را به زمان دارد. من نیاز است که آزادی به عنوان یک فیلمساز. اگر شما بازیگران بازیگران حرفه ای آنها در پروژه های دیگر مدت زمان محدود ، هیچ گونه محدودیت کار با غیر بازیگران در روستای” اطلاع Rima.

با بلبل می خوانم و همچنین نبود یک حرکت عمدی به بازیگران غیر بازیگران به جز Pakija بگوم. با وجود صفحه نمایش محدود زمان Pakija در آورده بود برای بازی در این نقش به دلیل ریما مورد نیاز یک بازیگر است که او می تواند فشار به بیان برخی از احساسات دشوار است.

“من نمی تواند انتخاب کنید کسی از من ایجاد کرد و فشار آنها است. با چاشنی بازیگران می دانند کلاهبرداری از تجارت و کار می کنند نسبت به کسانی که احساسات در یک سطح شخصی. من می خواستم یک بازیگر با عمق. برای مثال آن صحنه با بانی و بلبل من می خواستم کسی که تا به حال تجربه زندگی و گفت: کسانی که خطوط با اعتقاد راسخ. با عدم بازیگران, من باید برای قرار دادن بسیاری از تلاش” او می گوید.

با اینحال تیراندازی بلبل می توانید آواز خواندن دشوار بود چرا که از موفقیت عظیم که با ایجاد کرد Rockstars. او تا به حال شروع فیلمبرداری این فیلم در اواخر تیر اندازی ایجاد کرد Rockstars. قبل از دوم برای اولین بار در جشنواره فیلم تورنتو منفجر شد و در صحنه بین المللی او در حال حاضر شروع به تیراندازی بلبل می خوانم.

علاوه بر این دو فیلم شد در درجه اول در Chhaygaon و آن را یک چالش برای اطمینان از هر دو فیلم نیست شبیه است. اگر چه برای بلبل می توانید آواز خواندن او انجام برخی از تیراندازی در نزدیکی روستاهای, ’80 درصد از آن انجام شد در همان محل که در آن ایجاد کرد Rockstars اتفاق افتاده است.

Rima Das
در سال گذشته ریما داس ساخته شده ظاهر او به عنوان یک روزنامه نگار در “هند غرفه” از جشنواره فیلم کن. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Facebook/ریما Das)

خود آموخته فیلمساز است که تغییر بازی

چگونه او موفق به استخراج چنین درخشان, اجرای, از, برای اولین بار بازیگران تا حد زیادی به کار با او سفر باور نکردنی به فیلمسازی. در حال رشد در Chhaygaon, ریما harboured در آرزوی تبدیل شدن به یک بازیگر.

با وجود پاکسازی ملی خود را واجد شرایط آزمون (خالص) پس از کارشناسی ارشد خود را در رشته جامعه شناسی در دانشگاه پونا او نقل مکان کرد به بمبئی در اوایل 2000s به دنبال آن است که رویای.

رویای بزرگ بود اما حتی رسیدن به یک مدیر ریخته گری شد و بسیاری از مشکلات به خصوص بدون اینترنت. او به یاد می آورد که بی گناه و بی تکلف در مورد کسب و کار فیلمسازی در بمبئی.

“در دوران مدرسه و دانشگاه در آسام من به خوبی به عنوان یک بازیگر. هنگامی که من به پایان رسید تا در بمبئی با این حال من از دست رفته است که خودانگیختگی و ترس شروع به حکومت من است. من برخی از کارگاه بازیگری در بمبئی و برخی از تئاتر بیش از حد, اما از طریق فرایند به یاد دارم با خودم فکر من استفاده می شود به عنوان یک بازیگر خوب است. چگونه من آنقدر آگاهانه از خودم ؟ ” او به یاد می آورد.

تا 2013, ریما یکی در میان بسیاری از تلاش بازیگران در بمبئی. او ارائه می بیت نقش, اما آنها آنقدر بی اهمیت است که او حتی نمی تواند آنها را به خاطر خودش. رویای تبدیل شدن به یک ستاره فیلم فراتر از دسترس است.

“من متوجه شدم که آن را سخت برای به دست آوردن نقش. به جای آنها به دنبال من تصمیم به خود من و در عمل آنها را به عنوان به خوبی. بود که طرح من. اما زمانی که من اولین فیلم سینمایی Antardrishti (با دوربین دوچشمی) که به ضرب گلوله کشته شد با یک DSLR کانن دوربین در Kalardiya نزدیکی Chhaygaon آن را بسیار دشوار است برای انجام هر دو است. من خوشحال با نتایج. من اعتقاد دارم که فیلم من رنج می برد چون من می خواستم به عمل در آن خودم. من نمی توانستم به طور کامل تمرکز بر روی هر دو جنبه کار با یک گروه کوچک. تا زمانی که من برای اولین بار فیلم, بازیگری بود یک اولویت است, اما پس از آن تمرکز من معطوف به طور کامل نسبت به ساخت فیلم” او به یاد می آورد.

جهت آسان تر بود برای Rima چرا که او تا به حال خریداری یک دوربین که او را “سلاح من” و نمی باید به آن بستگی دارد هر کسی را به خود فیلم.

“ریما نیز به طور کامل تغییر راه ما در فیلمسازی نیز هست. من یک فیلم مدرسه فارغ التحصیل و ما آموزش دیده به آن نگاه مانند یک فرایند مشارکتی—ما بستگی دارد به دیگران برای تحقق جنبه های خاصی مانند ویرایش, صحنه و لباس, طراحی فیلمنامه و تولید است. اما او همه چیز را از نوشتن فیلمنامه به کارگردانی کار دوربین و طراحی صحنه و لباس به ویرایش همه توسط خودش. او ساخته شده است فیلمسازی چنین شخصی تلاش می گوید:” دومینیک.

Rima Das
روند ساخت یک فیلم عمیقا شخصی تلاش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Facebook/ریما Das)

Rima می گوید که دلیل این است که او نمی دانست که چگونه برای جدا کردن هر یک از این نقش ها یا که او نیاز به استخدام کسی متفاوت برای مدیریت هر یک از این وظایف است.

“همانطور که من نمی تواند به یک مدرسه فیلم دیدم ساخت فیلم به عنوان یک کل. آن را نه مانند من نباید انجام مصاحبه و نوشتن فیلمنامه انجام کار دوربین ویرایش و یا انجام جهت هنر. من نمی بینم ساخت فیلم آن را دوست دارم. هنگامی که من به تماشای فیلم من دیدم همه این عناصر با هم برای ایجاد یک تجربه کلی,” او می گوید.

خوشبختانه او اولین فیلم Antardrishti بود به خوبی دریافت کرد و در جشنواره بین المللی فیلم مدار با نمایش فیلم در جشنواره فیلم بمبئی و تالین جشنواره امسال در استونی در سال 2016 علاوه بر برنده شدن در یک زن و شوهر از جایزه دولت است. چه این موفقیت اولیه انجام شد و به امید او که او در حال رفتن در مسیر درست است.

“با Antardrishti من تا به حال به عجله چیزهایی به دلیل بودجه محدود و کوچک خدمه و شرایط مالی. اما با فیلم هایی مانند ایجاد کرد Rockstars, من تا به حال آزادی است که من نه پیش از آن. گاهی اوقات من خواهد بود در محل و در آنجا بود هیچ تیراندازی به دلیل برخی از چیزهایی که اتفاق می افتد نیست. بنابراین فرایند ریخته گری و پیوند نزدیک من شد با بازیگران عمیقا کار شخصی به من کمک کرد. این فیلم بازتابی از خودم,” او می گوید.

در آن زمان او سه سال را ایجاد کرد Rockstars—او شروع به تیراندازی در سال 2014 و این فیلم برای اولین بار در سال 2017. تیراندازی به بلبل می توانید آواز خواندن آغاز کرد و در سال 2017. در سه سال او برای اولین بار با دوربین دوچشمی (2016) روستای راک استار خفن بشیم (2017) و بلبل می خوانم (2018).

Rima Das
فیلم های او در حال سفر جهان در جشنواره فیلم مدار. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Facebook/ریما Das)

تأثیرات & تحسین

“هنگامی که من به تماشای Satyajit Ray را Pather Panchali در سال 2007 از آن ساخته شده من باور دارم که این است که چگونه شما همچنین می توانید فیلم. رشد ساخت فیلم احساس نمی مانند یک هدف واقع بینانه از آنجایی که من تا به حال شناخته شده فیلم های تجاری به بیش از حد بزرگ و گران قیمت با بودجه. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم و آن را واقع بینانه رویای من,” او می گوید.

اما تماشای فیلم توسط امثال ری, فدریکو فلینی, مجید مجیدی, اینگرید برگمن, آندری تارکوفسکی و وونگ کار وای, در میان دیگران به او کمک کرد تا درک کنند که او می تواند یک روز بازگشت به روستای خود و ساختن فیلم ها غرق در رئالیسم; و که آنها نیاز نیست لزوما رقص توالی و آهنگ و یا یک بودجه بزرگ.

تحت تاثیر چنین auteurs آن را هیچ جای تعجب است که او فیلم غیر خطی طرح.

“همانطور که من بزرگ شدم من متوقف بهره گیری خطی فیلم که در آن من می دانم که در آن داستان است که منجر به من. من دوست دارم غیر خطی فیلم است که شما را متعجب,,” او می گوید.

و چه کسی می توانست تصور می کردند که یک روز فیلم با غیر خطی داستان در روستایی آسام توسط خود آموخته فیلمساز می تواند سینمای هند به جهان ؟

“ما نمی ساختن فیلم برای خودمان. ما نیاز مخاطبان برای تماشای آنها با ما در ارتباط باشید. آن را هدف نهایی برای هر فیلمساز. من تو را دیدم یک ریما قبل از ایجاد کرد Rockstars بود که آن هم مطمئن نیستید در مورد خودش و کار خود را. اما فیلم های بزرگ را پیدا کردن راه خود را به مخاطبان بزرگ و مردم آن را بپذیرد تجاری به عنوان به خوبی. او حتی شکست دور از هنجارهای نزدیک شدن به عوامل فروش توزیع و او را از آن همه توسط خودش. مردم امروز می خواهم به تماشای فیلم های او پس از ایجاد کرد Rockstars چرا که او تبدیل به نامی جهانی می گوید:” دومینیک.

او به یاد می آورد برخورد با همه ستایش که با او فیلم. “این جنون بود,” او می گوید: یادآوری و بی حد و حصر, مصاحبه, جایزه توابع جشنواره های فیلم و صحبت کردن حوادث به خصوص در دولت پس از ایجاد کرد Rockstars که اول شد آسامی فیلم برنده جایزه ملی بهترین فیلم در 30 سال.

Rima Das
از آن شده است قابل توجه سفر شخصی برای Rima دس. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Facebook/ریما Das)

“تلفن من هنوز هم مانند یک تلفن عمومی اما من نمی توانم آن را خاموش و یا تغییر شماره زیرا این فیلم ها در حال بچه من. من نیاز به مراقبت از آنها را,” او می خندد.

اما او همچنین اذعان آنچه جهانی تحسین انجام داده است برای او.

“هر کس زنده ماند, آنها قهرمان هستند. امید است آنچه که ما را نگه می دارد در حال حرکت رو به جلو است. در زندگی من, من را از طریق بسیاری از مشکلات و من خودم را یک بازمانده. به همین دلیل بلبل می توانید آواز خواندن نیز یک استعاره. اگر چه بانی بهتر بود خواننده بلبل آواز می خواند او زندگی آهنگ زیرا او جان سالم به در برد با هر آنچه که اتفاق افتاده است. کار من این است که بازتابی از زندگی است. من به یاد داشته باشید در شرایط دشوار زمانی که من فکر می کردم وجود دارد هیچ چیز در زندگی من تنها آهنگ و فیلم و کتاب به من کمک کرد غلبه بر مشکلات من. برای هر کسی که به تماشای فیلم من امیدوارم که برخی از لحظات کمک می کند و ایجاد انگیزه در آنها اما از همه مهمتر آنها را احساس می کنید چیزی. این چیزی نیست که من می خواهم برای ارسال یک قطعی پیام, اما من می خواهم مردم را به نگاه به جلو به زندگی,” او می گوید.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>