Candice Swanepoel Sizzles در پایین لباس شنای زنانه دوتکه در ساحل

Victoria’s Secret Angel, Candice Swanepoel چپ کمی به تخیل به عنوان او را دیدم خود را در یک جفت کوچک لباس شنای زنانه دوتکه پایین در یک ضربه محکم و ناگهانی و به اشتراک گذاشته شده به Instagram این هفته است. این ها که به اشتراک گذاشته شده به رسانه های اجتماعی در فوریه 28 توسط Candice شنا خط موضوع از C نشان داد زیبایی به عنوان او ساخته شده راه خود را به آب در یک لباس شنای زنانه دوتکه نشان داد که مقدار زیادی از پوست است.

در عکس, Candice بود غنیمت او رو به دوربین پس از او تضعیف به طور جدی نحیف جفت از پایین بیکینی.

31 ساله ستاره نگاه کردن به سمت اقیانوس با او در نمایش کامل در آشکار کف که یک شورت لا کونی طراحی که نشان داد همه کار سخت خود در ورزشگاه به عنوان او ایستاده بود زانو در آب است. دشت سیاه کف نیز بالا waisted کشیده و تقریبا تمام راه را تا کمر خود را به منظور ایجاد پاهای او را نگاه فوق العاده طولانی.

Candice تصمیم گرفتند برای یک عدم تطابق برای ضربه محکم و ناگهانی به عنوان او رفت و برای یک نگاه متفاوت در نیمه بالا.

به جای تطبیق با ساده سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه, بالا, قدیمی, لباس زیر زنانه و مدل لباس شنا به جای آن تصمیم گرفتند برای یک محصول بالا با racerback طراحی در یک مستطیل آبی رنگ چاپ با یک تر و تمیز قرمز که کاملا به نمایش گذاشت او اسلحه و عضلات پشت.

ستاره او را بلند مو بور, بسته کردگی به مستی به او لذت می برد برخی از زمان در ساحل. اقیانوس آب بیرون کشیده شده و به صورت مایل در مقابل او در حالی که یک درخت خرما می تواند دیده می شود به او حق ساخت آن را بسیار روشن است که او خیساندن تا خورشید در جایی بسیار گرمسیری.

زیبایی نیز چیزهایی نگه داشته بارگذاری پر زرق و برق با یک جفت از گوشواره در هر گوش است.

در زیرنویس استوایی C نشان داد که Candice عینک قوس بالا و پرنیان پایین هر دو از او گرفته شده در محدوده خود را.

طرفداران پر از ستایش در بخش نظرات به عنوان بسیاری از ستایش Candice و ترکیب و مطابقت لباس شنای زنانه دوتکه نگاه کنید.

“دوست داشتن این مجموعه و نیاز به آن را در زندگی من” یکی از طرفداران نوشت.

“زیبایی مسحور کننده” دیگری اظهار نظر.

“افسانه! فوق العاده! قابل توجه! غیر قابل مقاومت! میل!” سوم شخص اظهار نظر در لباس شنای زنانه دوتکه, ضربه محکم و ناگهانی.

آخرین بیکینی ضربه محکم و ناگهانی و به دنبال یک نگاه Candice به عنوان او گذاشته و در مقابل او بسیار آشکار شنا در یکی دیگر از عکس های به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی در اوایل این هفته.

در این عکس نیز به اشتراک گذاشته شده توسط استوایی C, مامان دو sizzled به عنوان او را دیدم خود را در یک راه راه لباس شنا, در حالی که او برخی از آفتاب گرفتن در یک طبقه چوبی.

او همچنین دیدم حتی بیشتر از پوست قبل از آن به عنوان قرار دادن بدن خود را در نشان می دهد در یک حال و به طور جدی آشکار سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>